Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

7 hours ago, MocaVukotic said:

Sta god da odluci bilo bi dobro da presece sto pre, zbog selektora. Takodje bi bilo dobro da to bude odluka jednom za svagda, takodje zbog selektora, i sadasnjeg i buducih. Ako bi rekao necu da igram, i ne zovite me vise, ne bih mu zamerio ni milimetar, samo da prestanu ova nagadjanja pred svako vece takmicenje. 

ovo je nesto sto se cesto da procitati, kao da je jokic odbio 9 od 10 reprezentativnih akcija

a on od kad je u nba igrao na olimpijadi (i kvalifikacionom turniru) 2016

 2018 nije bilo takmicenja, tako da u tom periodu zapravo jedino nije igrao na ep 2017 kad nije igrala nasa cela prva petorka (osim bogdana) i gde je mnogo igraca iz drugih reprezentacija odbilo da igra

pre nba, 2014 nije bio ni na sirem spisku, 2015 je bio na sirem, precrtan zajedno sa macvanom kasnije

i to je to

od velikih turnira covek nije igrao na jebenom ep 2017, koje je najslabije po imenima ucesnika (ili tacnije "najjace po imenima onih cije su reprezentacije izborile ucesce, a oni odbili da zaigraju) a kad se citaju komentari, kao sto vec rekoh, covek bi stekao utisak da odbija da igra unazad 20 godina

 

mozda izmedju ostalog (zbog takve slike i odnosa javnosti) i ima takve reakcije (sulude jbg, slazem se sa answerom) kad mu pomenu reprezentaciju

e: ako je bitno igrao je i za mladje kategorije, 2013

zapravo igrao je isto koliko i npr milutinov, to juniorsko ep 2013,sa tim sto je milutinov za seniorsku igrao 2015, a jokic 2016

sa tim sto je milutinov nesto malo stariji i sto jokic do te 2013 nije postojao na mapi, dok je milutinov u fokusu od 15-16 godina

pa sad uporedite kakav javnost ima odnos prema jednom, a kakav prema drugom

Edited by pbg12345
Link to comment
5 hours ago, Lord Stef said:

Ma ja ovo iz potpuno sebicnih razloga, samo da vidim petorku Teo, Bogdan, Bjelica, Jokic + kogod. Bas i ako odluci da ne igra necu mu slati hate mail ili negativnu energiju. 

kalina jbg, a ne "kogod"

Link to comment

Da ali mi smo izvisili za zlato jer on nije igrao, a svi ostali sto su nam otkazali su vukli neke povrede, a on je iskulirao da bi vrteo gume. 

Takodje je iskulirao kvalifikacione utakmice dok su svi nasi NBA igraci igrali, makar malo i nekako.

Link to comment

jbg, deluje da mu se isplatilo to sto je "vrteo gume"

 

poenta je da mi takvog igraca nismo imali pa nikad, njegova karijera je prilicno atipicna, nije u fokusu od 13te godine, nije leta i leta kao klinac proveo na kss kampovima i reprezentativnim akcijama, pa da karijeru dobrim delom duguje i tome

sa druge strane, kao sto navedoh u primeru milutinova, odnos javnosti prema jokicu je bas onako gadan, kao da je bas on duzan svakom od nas 7 miliona da leto provede u reprezentaciji

 

realno, on ima takvu karijeru vec sad, da ce tu eventulni rperezentativni uspesi malo sta promeniti

 

kapiram ja da to u veicni slucajeva dolazi zbog zelje da ljudi vide nas najbolji tim u dugo godina unazad i sam bi to itekkao voleo, samo kazem da je odnos prema njemu prilicno neposten

jbg, nije tajna da u kss oko reprezentacije ima dosta ljudi koji su ostali zaglavljeni u nekom drugom vremenu

saletu nacionaletu reprezentativna karijera jeste dala poseban pecat, jokicu jbg nece

kao sto nije ni stojakovicu iako ima zlato sa ep i sp i mvp titule, a jokic je vec sad bolji nego pedja ikad

uostalom i oko samog stojakovica se desavalo slicno kao oko jokica

Link to comment

Meni je skroz ok da vrti gume, ako će mu to pomoći da dosegne neki maksimum, štaviše bolje mi je to nego da igra za repku i stagnira ili čak se povredi.

Ono što nije okej su ove pizdunske izjave. I što je vučićevac.

Link to comment

pa izjave su posledica ovog gore i jokicevog karaktera

ima on obicaj da se naljuti i na saigrace, pa nece da sutira po 40 minuta na kos i slicno :D

 

pazi, dok je u usa, pogotovo u denveru, on je car, mvp ekipe, ol star, neko ko vodi ekipu u i kroz plejof, verovato  u nekoj all nba petorci, maltene kandidat za mvp lige

dakle to je njegov tretman tamo

kako dodje u srbiju, ma kako ga se dohvate srpski mediji, sve to pada u drugi plan, pitanje je "jarane oces li ti letos igrati za reprezentaciju", kad tome dodas ovaj pomenuti karakter (balavog 12godisnjaka :) ) dobijes ovu sto kaze answer jezivu izjavu, jokic reguje bukvalno kao da ga je neko nabo pesnicom u glavu

 

e, a zaboravio sam to, a stalno se pominje, sto je on uopste vucicevac?

kao i sa bobanom ime mu se naslo na spisku milion poznatih licnosti koje podrzavaju precednika ili je otisao korak dalje?

Link to comment

+1


Jebes ostalo kad je u pitanju KARIJERA, sad ako me budes hteo za OI tu cu biti negde ali dotad, snadji se....

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, ToniAdams said:

Meni je skroz ok da vrti gume, ako će mu to pomoći da dosegne neki maksimum, štaviše bolje mi je to nego da igra za repku i stagnira ili čak se povredi.

Ono što nije okej su ove pizdunske izjave. I što je vučićevac.

+1

 

Da lepo kaže, NBA mi je prioritet, za reprezentaciju mogu da igram kad mi to ne remeti previše plan priprema za nerednu sezonu... Cenim da bi tada broj ljudi koji ga hejtuje bio znatno manji. Ovako, uvek neko prenemaganje (kao AV) 'oh, my god' i ta sranja. 

Link to comment

inace, igrao bi on za repku vojvodine, ali nece da se izlece.

kakav bi to bio tim kalina, braduljica, jokic, milutinov, jelovac... jos ako bi nagovorili milicica da se vrne...

jokic na pleju.

Link to comment

pa ne ne bi jbg

 

bio bi izdajnik kom su miliji milioni od svetog dresa, pa bi ga jos poneka nasa legenda 90tih indirektno podsetila "da se u reprezentaciji postaje igrac"

a naravno da mu je nba prioritet i da tako treba biti, nema rperezentativnog takmicenja, pa cak ni oi koji je po kvalitetu i blizu nba (u tom nekom takmicarskom smislu, na stranu jel sto mu nba donosi novac, ogroman novac)

 

opet kazem, razumem donekle odakle to najvise dolazi i sam bih ga jako voleo videti u reprezentaciji, samo se treba malo staviti i u njegovu kozu

Edited by pbg12345
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...