Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nedovic je vise povredjen nego sto igra ove sezone a i statistika mu nije neka. Na kraju krajeva kao da je bitno, ako bude isao Bogdanovic niko od ostatka bekovske linije nece ni igrati nesto previse. Ako ne ide Bogdanovic nemamo ni cemu da se nadamo, jedino da Teo digne formu u sta sumnjam, kapiram da dolazi jer se vidi u Savezu u buducnosti.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Nedara mora prvo da pogleda u tefter kada mu se pada naredna povreda...da ne obećava u prazno...ebiga. Gudura je naravno napredovao u odbrani...nije baš da spušta roletne ali Zeljku dovoljno, jer Fener to lako kompenzuje. Bilo bi lepo na kraju da roster ne krpe Birča, Laza, Radulja i Gagi...prosto jer tu nema top levela u oba smera. To bi naravno značilo da smo već okupili ekipu koja radi samo na srebrnjake.

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Smara malo ta prica o nedovicevim povredama

Prvo, sigurno se covek ne povredjuje namerno

Drugo, to je turnir od nekoliko utakmica, ako je zdrav pred pocetak ok, ako nije, nije u konkurenciji i to je to

 

Link to comment

alo ljudi, necemo ici sa 6 bekova, sta je vama bre? nikada ne idemo sa 6 bekova. igras nekih 7 tekmi u 2 nedelje ili kako vec, i ideja je da ih izguras sa tri centra koji ne igraju odbranu i Bjelicom? i to cemo da uradimo tako sto ce Lucic da ispomaze na 4? jeste vi pijani, uduvani ili sta? se secate kako je Kalinic prosao na 4. protiv Litve u polufinalu pre 3 godine? vec vidim tekmu sa Crnom Gorom i Lucic koji cuva Dubaljevica i Todorovica... ako vec budu isla 2 SF sa idejom da pokrivaju PF kad zatreba, ici ce Kalinic i Simonovic. jedino sto moze da se desi, pa da vodi 6 bekova je da mu Kalina bude jedini SF. mada ne vidim zasto bi vodio Nedovica i Gudurica na ustrb Lucica kada su ova dvojica najgori odbrambeni igraci u istoriji, i to ukljucujuci Hardena i Teodosica. Guduric se popravio taman toliko sto je Vesely iza njega, dok ce ovde da ga pokrivaju Jokic ili Braduljica...

 

takodje, Bradulja ide. jeste, Sale je nemac pojma, svi znate bolje od njega, Bradulja je najveca rupa u istoriji kosarke... mi sa Braduljicom i Saletom, finale SP, finale OI i polufinale EP. kad je Sale konj. da nije isao Braduljica saranili bi one Amere sa stoka razlike.

 

 

tako da ponovim. Teo, Jovic, Vasa, Bogdan, otvoreno mesto za petog. Kalina, Lucic. Bjelica, drugi PF Starmali ili Jelovac. Jokic i Bradulja, treci centar Bobi ili Milutinov, s time da idu obojica ako Debeli Somborac bude moro da vozi traktor. i to je to.

 

znaci sigurni su Teo, Jovic, Vasa, Bogdan, Kalina, Bjelica, Braduljica i Somborac. mesta imam jos za jednog beka, SF, PF i C. ako Somborac bude vozio traktor, 2C.  

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

alo ljudi, necemo ici sa 6 bekova, sta je vama bre? nikada ne idemo sa 6 bekova. igras nekih 7 tekmi u 2 nedelje ili kako vec, i ideja je da ih izguras sa tri centra koji ne igraju odbranu i Bjelicom? i to cemo da uradimo tako sto ce Lucic da ispomaze na 4? jeste vi pijani, uduvani ili sta? se secate kako je Kalinic prosao na 4. protiv Litve u polufinalu pre 3 godine? vec vidim tekmu sa Crnom Gorom i Lucic koji cuva Dubaljevica i Todorovica... ako vec budu isla 2 SF sa idejom da pokrivaju PF kad zatreba, ici ce Kalinic i Simonovic. jedino sto moze da se desi, pa da vodi 6 bekova je da mu Kalina bude jedini SF. mada ne vidim zasto bi vodio Nedovica i Gudurica na ustrb Lucica kada su ova dvojica najgori odbrambeni igraci u istoriji, i to ukljucujuci Hardena i Teodosica. Guduric se popravio taman toliko sto je Vesely iza njega, dok ce ovde da ga pokrivaju Jokic ili Braduljica...

 

takodje, Bradulja ide. jeste, Sale je nemac pojma, svi znate bolje od njega, Bradulja je najveca rupa u istoriji kosarke... mi sa Braduljicom i Saletom, finale SP, finale OI i polufinale EP. kad je Sale konj. da nije isao Braduljica saranili bi one Amere sa stoka razlike.

 

 

tako da ponovim. Teo, Jovic, Vasa, Bogdan, otvoreno mesto za petog. Kalina, Lucic. Bjelica, drugi PF Starmali ili Jelovac. Jokic i Bradulja, treci centar Bobi ili Milutinov, s time da idu obojica ako Debeli Somborac bude moro da vozi traktor. i to je to.

 

znaci sigurni su Teo, Jovic, Vasa, Bogdan, Kalina, Bjelica, Braduljica i Somborac. mesta imam jos za jednog beka, SF, PF i C. ako Somborac bude vozio traktor, 2C.  

 

Starmali je imao drugu povredu kolena, ne  znam koliko je realno. Ni ja ne mislim da cemo voditi jedno PF-a, ali to nece biti on.

Kad me vec terate

 

Teo, Vasa,

Bogdan, Dragan, Gudura,

Lucic, Kalinic,

Bjelica, Jelovac (Todorovic ili Macvan da su zdravi)

Jokic, Bobi, Milutinov

 

Ali nece biti tako

Link to comment
25 minutes ago, W.F.C. said:

Inace dve najbolje plasirane evro reprezentacije na SP idu direktno u Tokio na OI, preostala 4 mesta na OI idu pobednici kvalifikacionih turnira.

+ Wild Card pozivnice za kvalifikacioni turnir.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...