Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 hour ago, Plajvi said:

Ajmo sad, kojih 12 idu?

 

Teo, Jovic, Micic, Bogdan, Gudura, Nedovic, Kalina, Lucic, Bjelica, Bobi, Jokic, Milutinov? :D

 

 

Fale ti makar 4 komada - Dragan /koji je mus da ide/, Braduljica /pošto bez njega repka nije repka/,  Jelovac /koji je sasvim korektno odigrao ono što je odigrao, plus je levoruk, što je uvek dobro/ i naravno ludi Birča / koji je Mutinjov lubimac/

Dakle samo je pitanje - ko od onih sa gornjeg spiska neće ići ? 

Link to comment

kako neki od nasih igraca ne organizuje evropski sindikat igraca? 

o tome prica vec duze zeljko obradovic. i kalinic je nesto spominjao. 

evroliga i fiba se sprda sa igracima. vaznije su jebene sudije od igraca. mogli bi da zatraze tehnicku pomoc od sindikata nba igraca. 

hoce bartolomeu firmu onda mora i sindikat. na kraju ce se sve pretvoriti u evropi u fransize iz evropske unije. isto fiba sa ovim jebenim prozorima.igraci treba da budu najvazniji a ne ni neki ladolezi u odelima, treneri ili sudije.

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Ajmo sad, kojih 12 idu?

 

Teo, Jovic, Micic, Bogdan, Gudura, Nedovic, Kalina, Lucic, Bjelica, Bobi, Jokic, Milutinov? :D

 

necemo ici sa 6 bekova. Guduric nece ici. umesto njega Starmali ili Jelovac ili cak Birca. Takodje Bradulja ide umesto Bobija ili Milutinova. ili Jokica ako ovaj nece da ide

Link to comment

Jelovac je po meni zaslužio da ide. Dobro igra odbranu, levoruk, ima skok....samo je pitanje, umesto koga. 

Drugo, ja bi se pre odrekao trećeg pleja, nego 6og beka obzirom da ima bekova koji sasvim korektno mogu da pretapkaju loptu i čak da organizuju dobar pozicioni napad. Kombo 3-4 igrači su oni na koje će se Salo izgleda najviše oslanjati što uopšte nije loše obzirom na izbor igrača na tim pozicijama, i tu se opet vraćamo na Jelovca i Dragana kao validna rešenja. 

 

Ako smo šta videli u ovim kvalifikacijama to je da Salo hoće dodatno da ubrzava igru kad god je to moguće i da hoće da igra na veliki broj poena /u ukupnom broju poena i ppg samo drugi odnosno treći ukupno/ pa u tom pravcu treba gledati kad se sastavlja tim - odnosno prednost će imati oni igrači koji mogu da nalupaju 15ak ppg, makar i na uštrb peglanja odbrane. 

Treće, i Jokic i Milutinov su prilično neizvesni - nema nikakve definitivne informacije glede Marjanovica,  ja već sad smem da stavim neku lovu da će od pomenute trojke makar jedan odkazarti. 

Plus, niko ne zna šta će biti sa Bjelicom.

 

 

Edited by steins
Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

Jelovac da ide...:Jova:

 

da, zašto ne. Imaš na toj poziciji Mačvana koji izlazi iz povrede i ludog Birču. On momak ubaci 10poena po utakmici i napravi jedno 5,6 skokova. Sasvim dovoljno za epizodu. 

Link to comment

Bjelica je na 4, Lučić, Kalinić pa čak i Jokić mogu na 4. Nema tu mesta za Jelovca. Niti on ima kvalitet da uđe u tim. Ovaj tim gore treba da ide ako ne bude otkaza. Ja mislim da će ići Raduljica sigurno nažalost i mislim da će ići i Gagi. Umesto koga ne znam.

Link to comment

Milutinov je danas rekao da od Saleta zavisi da li ce ici na SP tako da on nije sporan.

 

Bobi je vec jednom otkazao kada je bio bez ugovora tako da mi je on sumnjiv. 

 

O Jokicu je sve receno, meni licno deluje da je on mnogo blizi odluci da igra. 

 

Jelovac milsim da ce tesko ici. Ili Macvan ili 6 bekova pa Kalina, Lucic i mozda Jokic ponekad na 4.

Edited by Heaviside
Link to comment
17 minutes ago, theanswer said:

Bjelica je na 4, Lučić, Kalinić pa čak i Jokić mogu na 4. Nema tu mesta za Jelovca. Niti on ima kvalitet da uđe u tim. Ovaj tim gore treba da ide ako ne bude otkaza. Ja mislim da će ići Raduljica sigurno nažalost i mislim da će ići i Gagi. Umesto koga ne znam.

Jokić tu 4ku neeć da vidi osim u nekim specijalima, mmw. Kalina će morati više da cepa 3 nego 4 pogotovo ako ne ide Dragan, jer će onda na 3 biti Gudura i Nedovic, što je ozbiljan rizik :D 

Mada, Salo u utakmicama ozbiljno meša postave, tako da su ove pozicije o kojima pričamo, više onako, na papiru - naročito 2-4. 

 

Ajd da sačekom tu polovinu marta da vidimo, ko će se odazvati. Meni su NBA igrači uvek problematični. 

 

e: a kad smo kod centara, uvek Raduljica pre Bobija - osim ako nije ozbiljno otvrdnuo u NBA od njega nema velike koristi - svaki prosečan centar će ga izudarati i isterati iz reketa, a usporiće igru maksimalno. 

Edited by steins
Link to comment
1 minute ago, steins said:

Jokić tu 4ku neeć da vidi osim u nekim specijalima, mmw. Kalina će morati više da cepa 3 nego 4 pogotovo ako ne ide Dragan, jer će onda na 3 biti Gudura i Nedovic, što je ozbiljan rizik :D 

Mada, Salo u utakmicama ozbiljno meša postave, tako da su ove pozicije o kojima pričamo, više onako, na papiru - naročito 2-4. 

 

Ajd da sačekom tu polovinu marta da vidimo, ko će se odazvati. Meni su NBA igrači uvek problematični. 

 

Bogdan može na 3 a može i Simonović nažalost

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

Bjelica je na 4, Lučić, Kalinić pa čak i Jokić mogu na 4. Nema tu mesta za Jelovca. Niti on ima kvalitet da uđe u tim. Ovaj tim gore treba da ide ako ne bude otkaza. Ja mislim da će ići Raduljica sigurno nažalost i mislim da će ići i Gagi. Umesto koga ne znam.

Radulja umesto Bobija. Zlocin bi bio izbaciti Milutinova zbog njega, mada je i Bobi mnogo bolji. Rekoh vec da nisam siguran da ce se Bobi odazvati i to mozda otkloni dilemu. 

 

Gagi umesto Nedovica, to mi je cak i prihvatljivo, imamo cetvoricu ball handlera bez Nedovica a i sa njim se nikada ne zna kada ce da se povredi. Guduric mozda ispadne ako Sale odluci da vodi Macvana.

 

Sta znam, i meni je onaj Plajvijev spisak optimalan ali jeste ocigledno da Raduljica i Gagi imaju kredit kod Saleta. Kazem za Gagija mi je ok da ide umesto Nedovica, nadam se ne umesto Gudurica, a Radulja je vec druga prica, mnogo je losiji od konkurencije, covek godinama ne igra ozbiljnu takmicarsku kosarku.

Link to comment

raduljica je deo sistema kod Saloa. I korisniji je od Bobija /ovome nikad neću oprostiti onaj zulum koji mu je počinio jedan i po, u najboljem slučaju, osrednji centar u finalu EPa. 

mene više brine što je deo tog sistema i Birčević :D

 

e da, Dragan uvek umesto Nedovica. 

 

Edited by steins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...