Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 hour ago, theanswer said:

 

Sa trenerske strane ne znam šta Gagić radi ovde na primer. 

 

to je pitanje za coveka koji je bio trener kada su malog gagica prvi put doveli na kosarku.

mozda bi bio, ne znam, solidan rukometas ...

Link to comment
Quote

"Oseća se ovaj poraz, kako da ne... Mislim da smo izgarali na terenu, da smo dali sve od sebe, ali košarka je igra automatizma, igra pameti, nekad i sreće", počeo je svoje izlaganje.

"Mislim da smo imali dosta izgubljenih lopti, koje nisu smele da se dese. Morali smo da igramo mirnije, staloženije, još više da guramo loptu na niski post. Šteta što je Raduljica ušao u probleme sa faulovima, pa ga nismo imali tokom većeg dela utakmice. To je jedan od razloga što nismo imali unutrašnju igru na kakvu smo računali.

 

Боже драги,селектор је луд.

Link to comment

A brate, nije selektor lud, sta ce drugo da kaze?

 

"Igrali smo ko govna, glupi ko tri kurca, ne zna se ko je gori onaj Gagic ili onaj Bircevic, Teo se tek vratio sa odmora...".

 

Ne bi mu vise niko nikada dosao na ove kvalifikacione utakmice.

Link to comment
18 minutes ago, Блок_64 said:

Вада има имало негде и његове кривице.

 

To sam i ja večeras razmišljao. Al ne verujem da je on postavljao onako statične napade. Mislim da je jedino dao Teodosiću nešto veću slobodu, da ga razigra. Al to je bio najmanji problem. 

Meni je veći problem ovo 

Quote

"Znali smo da će biti tako. Oni su takva ekipa, kad uđu u seriju dobiju krila, igraju čvrsto, hrabro, uvek u istom sastavu, a mi svaki put gledamo u pasulj ko će da dođe, da se povredi, da mu ne da klub...

 

Ta njegova večita rezigniranost i opterećenost spiskom, klubovima.....radi svoj posao jbte, nemoj stalno o tome. 

Link to comment

Pa ono, ne moze da radi svoj posao jer ne moze da selektira i uigra ekipu. Veceras Teo nesto drlja, probija, ostala cetvorica stoje ko ukopani, maltene sto ne krenu da navijaju.

 

Ima naravno i do celavog, i siguran sam da je svasta bilo receno u svlacionici, ali ovako javno - genericka izjava, nece da podgreva atmosferu jer mu ne treba to, ima jos da se igra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...