Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

 

2 minutes ago, salerokada said:

 

Ali, Raduljica... Zašto ga je držao, zašto???

 

Sve ti je jasno kakav je selektor kad je izgubio finale od Jake Blazica i rezervista Krke Novo Mesto.

Link to comment

Ovo što mi radimo kroz kvalifikacije je već ozbiljno brukanje i prosipanje mleka. 

Na stranu svo mantranje o lošoj organizaciji, ovim i onim ograničenjima i ostalim preprekama, ovakva pomračenja i to u nizu, su ozbiljan problem i signal da nešto mora da se menja.

Ja ne znam dal smo mi komotno ušli u ove kvalifikacije, dal Sale traži nove igrače za repku, ili nešto drugo isprobava™ ali ovo je već ozbiljna situacija. 

Nama je makar 10 od 12 reprzentativaca ozbiljno van forme. 

Današnje kretnje u napadu su bile sramotne i gubili smo lopte jer Teodosić prosto nije imao kome da doda - mislim da je do kraja ispalio 8 ili 9 trica. 

odbranu smo kako tako držali, ali realno nismo ni morali nešto da se cimo pošto su ovi mučenici uglavnom kružili oko reketa, tražeći kakvu takvu poziciju da pripale tricu.

 

Ozbiljno je govno udarilo u ventilator. 

 

Link to comment

Ako Grci dobiju Gruziju, a sada vode dvocifreno, onda mozemo cak i da izgubimo sa dobrom razlikom od Izraela kuci a da prodjemo na SP ako Gruzija dobije Estoniju kuci.

Nazalost sada mora i to da se gleda.

Link to comment
1 minute ago, pasha said:

Ako Grci dobiju Gruziju, a sada vode dvocifreno, onda mozemo cak i da izgubimo sa dobrom razlikom od Izraela kuci a da prodjemo na SP ako Gruzija dobije Estoniju kuci.

Nazalost sada mora i to da se gleda.

Izgubicemo od Izraela, Gruzija dobija košem u zadnjoj sekundi. U Kini dobijamo Amere u finalu :lol:

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...