Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Seniorski B tim drugi u Evropi a  juniori evropski prvaci:)  Daleko bolje  je ovo sada  od perioda Mokinih moskitosa. Imamo neke igrace koji su bas perspektivni  2000-2003 godista, na klubovima i koledzima je da im pruze adekvatnu sansu i kvalitetan individualni rad.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

12 hours ago, Micko8 said:

 koledzima

 

:laugh:

 

Tako je naša repka se drži na igačima iz koledža, totalno su nam svi repsentativci završili koledž.

Link to comment

Ta prica o propasti kosarke na nasim prostorima kad jedna trofejna generacija ode traje vec decenijama. Pricali su vise puta i Ranko i Duda i Novosel, kako su svi predvidjali sunovrat kad odu Kica, Praja, Moka, Kresa, pa svi znamo sta je bilo posle i kakvi su asovi stasali. I od raspada Juge, koliko je samo vrhunskih igraca izbacilo ovo nase podneblje, kosarka je strasno popularna, talenatovanih klinaca uvek ima i bice ih. I sto prica Sale, kad imas velike uspehe, kao u nasem slucaju poslednjih nekoliko godina, po nepisanom pravilu znas da ce se kroz 10-ak godina pojaviti generacija talentovanih klinaca koja se opredelila da trenira kosarku upravo zbog tih uspeha.

Link to comment

jedina razlika je što smo u vreme sfrjot imali talase novih igrača po generacijama a sad se pojavi po 1i to neki nenadano kao bogdan ili jović. 

košarku opet trenira povećan broj klinaca zbog pomenutog bogdana, jokića, teodosića tj zbog uspeha reprezentacije. 

pre neki dan gledam klinca iz olija, pokuševski. zverka u najavi ako bude zdrav. igra pleja sa 210 cm sa tim što za razliku od simonsa iz file ume da šutira.

 

Link to comment

Ne znam sta znaci nenadano, pa nisu s Marsa pali i preko noci postali to sto jesu. Mracenje jeste jedna od omiljenih zanimacija foruma, ali sustina je da se ovde i dalje proizvodi dovoljno kvalitetnih kosarkasa. Za kojom evropskom zemljom mi recimo zaostajemo? Ispade katastrofa ako nam na nekom buducem takmicenju par plejeva u repki budu Jovic i Micic, dvojica legitimnih evroligaskih igraca..

Link to comment
59 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ne znam sta znaci nenadano, pa nisu s Marsa pali i preko noci postali to sto jesu. Mracenje jeste jedna od omiljenih zanimacija foruma, ali sustina je da se ovde i dalje proizvodi dovoljno kvalitetnih kosarkasa. Za kojom evropskom zemljom mi recimo zaostajemo? Ispade katastrofa ako nam na nekom buducem takmicenju par plejeva u repki budu Jovic i Micic, dvojica legitimnih evroligaskih igraca..

 

To ako prođemo na veliko takmičenje sa Penoom  i Đokovićem.

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ne znam sta znaci nenadano, pa nisu s Marsa pali i preko noci postali to sto jesu. Mracenje jeste jedna od omiljenih zanimacija foruma, ali sustina je da se ovde i dalje proizvodi dovoljno kvalitetnih kosarkasa. Za kojom evropskom zemljom mi recimo zaostajemo? Ispade katastrofa ako nam na nekom buducem takmicenju par plejeva u repki budu Jovic i Micic, dvojica legitimnih evroligaskih igraca..

nenadano je možda pogrešno ali bogdan je sedeo iza koša dok mu dule nije dao šansu na uštrb jednog reprezentativca a jokića bi vrv promašilo pola trenera jer je bio deb'o i nejak. 

ili ovako, razlika je između petruševa i pecarskog koji odavno važe za velike talente i očekuje se od njih puno od dok su bogdan i jokić bili dugo izvan radara. šta znam, ja sam čuo za bogdana kad ga je uveo dujan a za jokića kad je došao u megu. 

Edited by bradilko
Link to comment

The rumours about my death have been greatly exaggerated. Srspka reprenzentativna košarka.

 

Priča se priča kako nemamo pleja u reprezentaciji kojoj fali 20 igrača. Ljudi, nemamo ništa u reprezentaciji kojoj fali 20 igrača. Svaka priča o ovim kvalifikacijama treba da počne i da se završava na adresi FIBE. Donositi bilo kakve zaključke na širem nivou vezano za reprezentaciju gledajući kroz ove kvalifikacije je pogrešno. 

Link to comment
5 hours ago, kobni zelaya said:

 

:laugh:

 

Tako je naša repka se drži na igačima iz koledža, totalno su nam svi repsentativci završili koledž.

Ne znam sta je smesno, Petrusev je na Gonzagi a Koprivica ce na Florida State sledece sezone, to su dva clana zlatne juniorske generacije na koje ce se ozbiljno racunati narednih godina:rolleyes:

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Ne znam sta je smesno, Petrusev je na Gonzagi a Koprivica ce na Florida State sledece sezone, to su dva clana zlatne juniorske generacije na koje ce se ozbiljno racunati narednih godina:rolleyes:

 

Prvo to tek treba da vidimo kako će ti igrači izgledati posle koledža. Drugo to jesu dva velika talenta (Koprivicu nisam gledao doduše), Petrušev bi morao da uspe gde god bio.

Međutim koga smo imali u repki da je završio koledž, ja nešto ne mogu da se setim. Bio je Zoran Jovanović, pre 30 godina i nije bio na onom nivou koji je obećavao kao mlad.

Evo sad imamo Ristića, koji je završio jedan od najprestižnijih koledža pa je treći centar u Zvezdi, iza 1. Odža.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...