Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

8 minutes ago, Joe D said:

al u kurcu. po cemu su igraci izraela slabiji od nabrojanih, osim sto su manje poznati prosecnom gledaocu? racunajuci da raduljica ima snage za maksimum jednu cetvrtinu fizicki zahtevne kosarke, sto je demonstrirao danas, ostali su pomocno osoblje po osrednjim klubovima kroz karijeru, ako i to. to se ne primeti kad ima 2-3 majtora u ekipi, ali sad nije bilo ni jednog, i to je to. 

 

A pokojni Pnini puca od snage :D Slazem se da su pomocno osoblje po osrednjim klubovima, ali jbg, i takvi smo bolji.

Tesko da bi neki od igraca Izraela imao mesta cak i u ovakvom nasem sastavu, eventualno Dawson i Dibartolomeo.

 

Nadam se da si makar uzeo laku lovu, bila kvota 4 na Izrael :fantom:

Link to comment

Jedini normalan komentar na svaku utakmicu je da FIBA treba spaliti. Bukvalno spaliti, uništiti i poravnati zgradu, a svakog ko je makar jednim promilom učestvovao u ovom sranju uhapsiti i zatvoriti u tamnicu.

 

Bespredmetno je prozivati Saleta, još manje igrače, koji em nemaju kvalitet em znaju da nemaju kvalitet i treba da se do jaja motivišu kako bi takmičenje koje su izborili gledali preko TV-a. Sprdnja sve zajedno. 

Link to comment
Just now, FPLS said:

   Nadam se da si makar uzeo laku lovu, bila kvota 4 na Izrael :fantom:

eto i najjaceg argumenta  raspravi. napisao sam pre tekme sta mislim o ishodu, pametnjakovicu, idi prelistaj, ili jos bolje odjebi.

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

eto i najjaceg argumenta  raspravi. napisao sam pre tekme sta mislim o ishodu, pametnjakovicu, idi prelistaj, ili jos bolje odjebi.

 

Verujem da si napisao, zato se sad i pravis pametan sa "neocekivano dobrim otporom" b timu Izraela. Shodno tome kazem, steta ako nisi i unovcio.

Link to comment
4 hours ago, FPLS said:

 

 

Tesko da bi neki od igraca Izraela imao mesta cak i u ovakvom nasem sastavu, eventualno Dawson i Dibartolomeo.

 

 

 

Pojasni mi ovu rečenicu molim te. Dobili su taj naš sastav a ti kažeš da niko od njih ne može da igra kod nas u sastavu, tj ne niko nego niko sem ove dvojice. Šta kao Blat ne bi mogao da igra?

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

 

Pojasni mi ovu rečenicu molim te. Dobili su taj naš sastav a ti kažeš da niko od njih ne može da igra kod nas u sastavu, tj ne niko nego niko sem ove dvojice. Šta kao Blat ne bi mogao da igra?

 

Bas tako. Kao sto niko iz Rumunije/Buducnosti/Zvezde ne bi mogao da igra u Hrvatskoj/Cska/Liverpulu itd itd. 

Nisam mnogo pratio mladjanog Blata, ali ajmo eto reci da bi se i on provukao.

 

Elem, sustina je da koliko god ovaj nas tim bio krs i limitiran (a stravicno je limitiran), i dalje je na svakoj poziciji manji krs od ovog Izraela i ovo je trebalo da se dobije. Njima bi npr Jelovac bio all star u ovom sastavu.

Ali ovde je valjda Salo ili picka celava ili sveta krava, pa nismo izgubili zbog konstantnog idiotskog pomaganja te forsiranja danas jezivog Pena, nego jer nasih 12 rekreativaca nije moglo bolje od ovog iznenadjujuce junackog otpora Izraelu B na celu sa mocnim Pninijem...

Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

 

Pojasni mi ovu rečenicu molim te. Dobili su taj naš sastav a ti kažeš da niko od njih ne može da igra kod nas u sastavu, tj ne niko nego niko sem ove dvojice. Šta kao Blat ne bi mogao da igra?

Blat = Filip Covic za siromašne... 

 

Koliko nismo svesni kako će nam umreti rep. košarka, samo kad vidiš koje su nam opcije na kecu u budućnosti postaje jezivo. 

 

Ostajemo sa Jovicem 28god i Vasom 24god. Mali Peno mora još barem tri sezone da se čeka. 

 

Nadam se da će Teo što pre u Evropu a i Pefija iz penzije.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...