Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

12 hours ago, Ivo Petović said:

Jedini normalan komentar na svaku utakmicu je da FIBA treba spaliti. Bukvalno spaliti, uništiti i poravnati zgradu, a svakog ko je makar jednim promilom učestvovao u ovom sranju uhapsiti i zatvoriti u tamnicu.

 

+ trilion

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

4 hours ago, Azdaja said:

Blat = Filip Covic za siromašne... 

 

Koliko nismo svesni kako će nam umreti rep. košarka, samo kad vidiš koje su nam opcije na kecu u budućnosti postaje jezivo. 

 

Ostajemo sa Jovicem 28god i Vasom 24god. Mali Peno mora još barem tri sezone da se čeka. 

 

Nadam se da će Teo što pre u Evropu a i Pefija iz penzije.. 

 

Krivi su Zvezda i Partizan i njihove nerealne aspiracije - u poslednje dve godine oni su imali cirka 1 domaćeg pleja i to pola sezone (Radičević). Naši klubovi sada rade upravo ono zbog čega je Italijanska repka stalno gubila još od vremena Kiće i Praje - kupuju Amere na pleju, jer je to mnogo jednostavnije - baciš (tuđe) pare na problem.

Uostalom, mislim da Zvezdu i Partizan treba raspustiti.

Link to comment

Kad se pogleda unazad  - dvojicu plejeva koji nam drže repku u poslednjoj deceniji su napravili FMP i Hemofarm. FMP je postao zvezdin b tim, a Hemofarma nema. Sadašnji FMP i Mega nemaju dovoljno takmičarskih ambicija - jasno je kao dan - nemamo klubova u kojima bi stasali ti plejmejkeri.

Link to comment

Nisi skroz u pravu, poslednjeg upotrebljivog pleja je napravila Mega. Manji su problem veciti, veci to sto nemamo talentovanih klinaca na toj poziciji, da ih ima nasli bi oni prostor kroz Megu ili neki drugi klub.

Link to comment

sreca nasa pa nam plej ni ne treba

imamo najboljeg ili ajd da budem objektivan :fantom: top3 organizatora igre na svetu

preneti loptu i odigrati odbranu na protivnickom pleju moze i branko lazic :fantom:

 

nego:

Video sam i nešto što mi se nije svidelo. Imamo 12 igrača, ali nisu svi bili spremni da fizički ulože napor kakav zahteva ovaj meč. Jedan je bio 'aut' i to je nedopustivo. U mom timu, u Srbiji, nacionalnom timu – pričao je Đorđević.

 

pod uslovom da nije izmisljotina novinarai da je tacno preneto, na koga se ovo odnosi?

 

i da:

- Ljut sam što igrači nisu shvatili važnost svakog poena i razlike sa kojom se meč dobija ili gubi, iako smo na to ukazivali u poslednja tri tajm-auta.

khm, khm...

:fantom:

 

 

 

brackim grcima ne igra burusis, ima neodlozne obaveze u kini

nekako sam sad jos sigurnijida grci nece zapeti ni blizu 100% u beogradu, a bez burusisa su slicnog nivoa kao i nasi "rekreativci", tako da ocekujem 1 (prilicno laganu) pobedu

 

Link to comment

a ako bas zapne za klasicnim plejom, uvek mozemo uzeti nekog od komsija hrvata

oni makar godinama decenijama unazad nisu deficitarni na toj poziciji

 

:jova:

 

Link to comment

Sad videh da ne igra Buruzis, mislim da nam je to podjednak bonus koliko i prikljucivanje ove trojice. Bitno je tuci Grcku sada da ne bismo morali da jurimo dve pobede u poslednjem prozoru, sa ovakvim sastavom i grupom igraca koje treba da nateras da izgaraju za nesto sto nece oni sami igrati...i Duda je gubio u Estoniji, sa svim Tepicima, Macvanima i Teodosicima.

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

ma nije to glavni problem,  problem je sto ih nema uospte u mladjim kategorijama.

 

 

Ja to ne razumem -kako ih nema? Svi imaju juniore, kadete, itd. Ti juniori/kadeti igraju dobro na EP/SP juniora i kadeta, i uvek budu među najboljima.

 

Imali smo - Miljenović, Cvetković (93), Micić, Pot, Novak (94) Rebić, Jaramaz (95) Đoković (96) Peno (97) Musić (98), da ne idem sad na mlađe generacije.  Niko od tih igrača nije zaigrao ni u Zvezdi, ni u Partizanu (jeste Cvetković u Partizanu i Micić u Zvezdi po jednu sezonu i to pošto su prethodno igrali u inostranstvu).

 

Najjače je, na primer, što Zveda drži Pota u FMP-u, a za to vreme kupuje Radičevića, koji nikada u mlađim kategorijama nije važio za većeg talenta od Pota.

 

edit - osim toga, plejmejkeri ne zavise toliko od fizikalija kao ostale pozicije. Plejmejker se stvara kroz igru, kroz šansu, koju im mi ne dajemo.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
3 minutes ago, kobni zelaya said:

Najjače je, na primer, što Zveda drži Pota u FMP-u, a za to vreme kupuje Radičevića, koji nikada u mlađim kategorijama nije važio za većeg talenta od Pota.

A?

 

Radicevic je Jordan za Pota, kakav crni Pot te spopao.

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

A?

 

Radicevic je Jordan za Pota, kakav crni Pot te spopao.

 

Radićević nije igrao za reprezentaciju u svom godištu, ne znam na osnovu čega govoriš. Radičević čak nije ni igrao pleja u juniorima Partizana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...