Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Bobi i Milutinov su odigrali brutalno, to je jedini razlog sto mo uopste bili u utakmici. Previse smo osakaceni bili u celim kvalifikacijama. Bice zajebano ako u drugom krugu bude ista situacija.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Sledeci prozor, jebo ih prozor, mogu igrati svi. Ja mislim Grcka i Estonija, nemam snage da proveravam. Tu uzeti te pobede, posle privesti kraju...

Edited by Giggsy
Link to comment
On 2.7.2018. at 23:36, theanswer said:

Grcka u gostima i Estonija kući. Imamo pobedu vise od Izraela u borbi za trece. Nema sanse da se ne kvalifikujemo. 

ne bih ja to toliko ponavljao

makar zbog uroka! :D

 

msm,da, cudo ce biti ako se ne kvalifikuju, ali...

 

sranje je sto izrael ne upada u ovaj termin kad smo kompletni

pobeda u grckoj bi mnogo znacila, posto su bas male sanse da iko drugi tamo dodje do pobede

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

pobeda u grckoj bi mnogo znacila, posto su bas male sanse da iko drugi tamo dodje do pobede

a i nista sladje nego klepiti bracu na njihovom bunjistu :D

Link to comment
10 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Рос воли Грчку као што је она волела нас. :fantom:

volim ja grcku jako. moja druga domovina, ali kad se radi o kosarci onda nema nista sladje...

 

kao kad oderem mog burazera u basketu, a on bivsi zandar, 10cm visi, 15kg misica vise i 11 godina manje :D

Link to comment
16 hours ago, Ros said:

 

kao kad oderem mog burazera u basketu, a on bivsi zandar, 10cm visi, 15kg misica vise i 11 godina manje :D

 

tvoj burazer je bas los u basketu.. :)

Link to comment

Ma nema sanse da dodje u Sombor na domacu kuhinju i smrsa ovoliko...pre ce biti da su mu uz novi ugovor dali i direktivu da smrsa i poradi na lateralnoj kretnji i brzini...sto ima logike kada se uzme u kom se pravcu krecu nba trendovi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...