Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nisam gledao Lucica odavno... Je l' moze™ on na 4 a-la Kalinic? Ako da, jebes Bircu, nikad nije ni bio tu zbog kvaliteta, nego uvek deficitarno na 4. 

Lucic pre moze na 2 nego na 4... 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

To sa Stimcem na 4 je Djordjevic igrao 2014 dok smo se raspadali u grupi, posle je napustio tu ideju. I sam je skoro u nekom intervjuu pominjao to kao neuspeli pokusaj. 

Link to comment

A ko zna kakve ce biti cetvorke protivnika, pa ce mozda moci Lucic to bez problema pokrivati. Mislim da se potcenjuje on na cetvorci. Igrao je u karijeri na toj poziciji i nije mu uopšte strano to. Greota da Kalina ne igra trojku.

Link to comment

Izvučene grupe za ovaj novi idiotski sistem kvalifikacija za SP. Dalje idu 3 iz svake grupe, prenose se bodovi, onda 4 grupe po 6 i na SP idu 3 prvoplasirane. c673336f0cb8094289cfafb7c1ffa9d7.jpg

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by KennyDalglish
Link to comment

Dajte malo pojasnjenja o ovim kvalifikacijama, kad se to igra, ko to igra? Ako sam dobro skapirao EL igraci nece igrati, je l to vazi i za trenere? Ko ce da nas vodi? Je l postoji legitimna sansa da najebemo?

Link to comment

pa izvucene su te grupe jos ranije

 

bas neki dan sam hteo komentarisati koliko je slaba ova grupa gde je ceska

gledali su rezultate sa prethodnih ep

srecom pa je upala rusija iz valjda treceg sesira tu (u grupu sa kojom se ukrstaju) pa ce odatle na sp verovatno francuzi, rusi i cesi

Link to comment

Dajte malo pojasnjenja o ovim kvalifikacijama, kad se to igra, ko to igra? Ako sam dobro skapirao EL igraci nece igrati, je l to vazi i za trenere? Ko ce da nas vodi? Je l postoji legitimna sansa da najebemo?

pa evo imas grupe, tri idu dalje (to je prvi krug) u drugom se ukrstaju ab, cd, ef, gh

i po tri idu na sp

 

dakle kod nas je grcka iz te "prve lige"

nemci i izraelci kao neki drugi, treci evropski nivo

estonija i gruzija u nekom ludilu mogu napraviti problem, austrija i britanija ni toliko

 

sve u svemu, cudo bi se trebalo desiti da se ne plasiramo ma ko god da igra

 

ja sam skoro pitao da li eurokup igraci imaju pravo nastupa ( to bi nam pre svega  dosta znacilo zbog djordjevica i igraca koje je skupio kod sebe), ali nisam dobio odgovor

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...