Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

odustajali su igraci iz reprezentacije cesto i zbog nekih nepostojecih razloga, najbolje da cemo sada nesto da zamerimo jokicu kojeg ceka potpisivanje 50+ kk ugovora ako sve bude islo kako treba (a za to mu treba fizicka sprema). mozemo mi slobodno da ga ne razumemo, ali njegovi razlozi su sasvim logicni i opravdani, o misku da i ne pricamo.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

odustajali su igraci iz reprezentacije cesto i zbog nekih nepostojecih razloga, najbolje da cemo sada nesto da zamerimo jokicu kojeg ceka potpisivanje 50+ kk ugovora ako sve bude islo kako treba (a za to mu treba fizicka sprema). mozemo mi slobodno da ga ne razumemo, ali njegovi razlozi su sasvim logicni i opravdani, o misku da i ne pricamo.

ugovor nije bitan. veoma su male sanse da ne dobije maksimalni i njegova fizicka sprema nije tu nikakav faktor. ima valjda i nekih vecih ciljeva od punjenja bankovnog racuna.

Link to comment

Da je ovo neka 1986. možda bi i bilo. Ali što se tiče profesionalnog bavljenja nečim, taj bankovni račun je odavno bogotac u toj priči. Kad radiš nešto "for a living", pogotovo tako kratkotrajno kao što je tokom trajanja sportske karijere, sasvim je legitimno da punjenje bankovnog računa bude prioritet br. 1.

Link to comment

ugovor nije bitan. veoma su male sanse da ne dobije maksimalni i njegova fizicka sprema nije tu nikakav faktor. ima valjda i nekih vecih ciljeva od punjenja bankovnog racuna.

 

U ovom momentu, apsolutno ne

 

Posle novog ugovora bi već mogli da pričamo o svemu ostalom

 

Uostalom, zar se cela ova priča nije već izvrtela sa Bobijem? 

Link to comment

eto prilike da intervenisu ona 2 njegova istetovirana brata sto cim se pojavi kamera vade tri prsta, i to pravilno, spojena.

 

ako jokic ne razume sta je reprezentacija nek mu objasne.

Link to comment

Da je ovo neka 1986. možda bi i bilo. Ali što se tiče profesionalnog bavljenja nečim, taj bankovni račun je odavno bogotac u toj priči. Kad radiš nešto "for a living", pogotovo tako kratkotrajno kao što je tokom trajanja sportske karijere, sasvim je legitimno da punjenje bankovnog računa bude prioritet br. 1.

 

Apsolutno. Jasnije da jasnije ne može biti. A ljudi , umesto što gledaju u Jokićev buđelar treba da se posvete gašenju C. Zvezde i Partizana koji neopravdano troše naše pare od kojih bi mogli da imamo možda malo bolje zdravstvo, na primer.

Link to comment

ako je jokic zaista odlucio da ne igra, pametnom coveku ne ostaje nista drugo do da se podseti reci ducija simonovica (ne forumskog nego istorijskog)

 

 

novak đoković dobije 56 miliona dolara za godinu dana...eeeeej, 56 miliona...jedan polupismeni udarač loptica, i onda što je najgore, slepci kažu da to tako ide i da se to tako plaća...računao sam, 10 hiljada najboljih lekara u srbiji ne dobije 56 miliona za godinu dana a taj polupismeni klipan dobija za udaranje loptice, i ja to kao trebam da slavim i da se budim ujutru da gledam te idiote koji zaglupljuju narod

Link to comment

Toliko ste oslepeli od ljubavi za Jokanom srbinom da vas bole racku i ako Srbiju otera u pm zarad malo veceg ugovora. 

 

 

A offtopic, to da sportisti treba najbitnije da bude koliko miliona ce zgrnuti mi je uber zabavno. Nikome, sa kojim god poslom se bavi, ne trebaju pare da budu najbitniji cilj, al eto, to je valjda normalno kad su u pitanju sportisti, zato su time i poceli da se bave i zato ih slavimo kao nase idole :isuse:

Edited by Shan Jan
Link to comment

Nikome, sa kojim god poslom se bavi, ne trebaju pare da budu najbitniji cilj

 

Možda je ironija, ali ja to zaista mislim. Ne raditi za pare ono što ne bi radio džabe.

 

Kapiram da niko nije ni približno uspešan kao fokusirani posvećenici. 

 

U Jokićevom slučaju, mislim da je priča o direktnoj povezanosti visine ugovora sa (ne)igranjem za repku obično sranje. On je taj ugovor davno zaradio, a sada mora da odraste i prelomi da je agent njegov zaposleni, a ne obrnuto. 

Link to comment

Apsolutno. I bas zato ne treba da ga podrzavamo u tome da bude raznatovicev mali strumf koji kopa zlato, jer eto, normalno je da je svaki sportista u stvari pohlepno govno kome su samo milioni iz novih ugovora u glavi.

Link to comment

bolje da gledamo jokića čitavu sezonu kako spreman plodi u nba nego par letnjih nedelja kad mogu da ga odmene bobi,milutinov i još neki.

sutra će u njegovu situaciju doći i teo, bogdan pa ne možemo govoriti da nisu posvećeni nacional timu.

treba voditi računa i o zdravlju igrača.

ako ne igra predstojeće prvenstvo igraće sledeće i sa tim nba stvarima se moramo pomiriti.

1džordan je 2 puta bio u usa reprezentaciji pa mu niko nije prikenjavao o tome da li je posvećen.

ako je zalizano govno toliko jako u našoj košarci onda mu je mesto u košarkaškom savezu.tako neće dolaziti do stalnih tenzija i hajki preko medija.

Link to comment

Ugovori i milioni prolaze i troše se, medalje i uspesi sa reprezentacijom ostaju večno.

Drugačije rečeno, neće Jokić ostati bez dobro ugovora ako bude igrao za repku. Sve je do njega i njegove percepcije svog zivota.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...