Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

I koja je razlika ako Denver ne moze pravno da mu zabrani? Ljudi su ga draftovali, razvili, izgurali u prvi plan i sad planiraju da grade fransizu oko njega, valjda ima neku duznost i prema njima i prema njihovim ocekivanjima od njega da udje najspremniji sto moze u sezonu.

 

Za Jokica bi najbolje bilo da trajno odjebe ove zajebancije sa reprezentacijom u startu i posveti se razvoju svoje karijere. Niko nije duzan da leci frustracije nacije i da slusa palamudjenje kurte i murte ceo zivot kad u tome ne uspe. A to mu ne gine.

Edited by Joe D
Link to comment

Pa ako će trajno da odjebe reprezentaciju svejdeno mu je dal će u aprilu ili u junu.

 

A, inače, u pravu si skroz - šta koji moj ima i da se igraju reprezentativna takmičenja, treba ih sve odjebati i gledati od čega se živi.

Link to comment

Pa ako će trajno da odjebe reprezentaciju svejdeno mu je dal će u aprilu ili u junu.

Sta pricas bre covece? Rekao sam svoje misljenje, ne Jokicevo. Naravno da on to nece da uradi. 

Link to comment

Pa i ja sam rekao svoje mišljenje a ne Jokićevo. I ne znam čemu sad nervoza, nešto te nervira, a nije mi tačno jasno šta.

 

Ja sam sa Bobijem imao pik nerviranja oko ovih stvari i dalje ne mogu više da se nerviram oko bilo čega vezanog za basket. Stvarno, brate, svako je slobodan da igra za koga hoće, tako da ne vidim tu nikakav problem.

Link to comment

Problem je sto nije svako slobodan da igra kad hoce. Naprotiv, ljudi se ovde razapinju ako zbog ovog ili onog razloga ne igraju za reprezentaciju. A oni momci zele ovde da dodju, prosetaju gradom sa prijateljima, a da im za to vreme kreteni ne dobacuju svasta ili rade nesto gore. Mnogo je ovde, zbog debilnosti mase, sve komplikovanije nego sto bi trebalo da bude.

Edited by Timmy
Link to comment

Pa i ja sam rekao svoje mišljenje a ne Jokićevo. I ne znam čemu sad nervoza, nešto te nervira, a nije mi tačno jasno šta.

 

nervira me namerno zaglupljivanje diskusije. "Sta ga sprecava?". to je kao ozbiljno pitanje?

Link to comment

nervira me namerno zaglupljivanje diskusije. "Sta ga sprecava?". to je kao ozbiljno pitanje?

 

To je retoričko pitanje. Naravno da ga ništa ne sprečava.

 

 

Problem je sto nije svako slobodan da igra kad hoce. Naprotiv, ljudi se ovde razapinju ako zbog ovog ili onog razloga ne igraju za reprezentaciju. A oni momci zele ovde da dodju, prosetaju gradom sa prijateljima, a da im za to vreme kreteni ne dobacuju svasta ili rade nesto gore. Mnogo je ovde, zbog debilnosti mase, sve komplikovanije nego sto bi trebalo da bude.

 

Apsolutno tačno. I tako je svima, od Jokća do nekog anominog geja, na žalost.

Link to comment

I koja je razlika ako Denver ne moze pravno da mu zabrani? Ljudi su ga draftovali, razvili, izgurali u prvi plan i sad planiraju da grade fransizu oko njega, valjda ima neku duznost i prema njima i prema njihovim ocekivanjima od njega da udje najspremniji sto moze u sezonu.

Ako tako gledas ima obavezu i prema maticnom savezu i reprezentaciji. Nije on pao s Marsa u Denver nego je igrao za neke mladje reprezentativne selekcije, pa su ga tu gledali neki menadzeri, pa je dosao do Mege, pa je tek na kraju stigao do drafta i NBA lige. Da nije bilo svega toga mogao bi da igra basket na terencetu ispred zgrade u Somboru.
Link to comment

edit - et Timmy

 

Takvo retoričko pitanje je posledica moje poremećene koncentracije jer sam se rasplakao od onog Joeovog "valjda Denver koji ga je ranio i odgojio ima neka prava..."(ili tako nešto)

 

A to sa čaršijom, se neće izmeniti sve i da igra za reprezentaciju, biće "što je promašio zicer" ili nešto treće. Postoji frustracija i ona će se kanalisati na ovaj ili onaj način, na Jokiću ili nekom drugom, koji to nije zaslužio isto tokiko koliko i Jokić.

 

Mislim, može se prosto odbaciti sve i živeti kako se hoće (ja sam pristalica toga), ili biti deo čaršije i slušati šta ona kaže. Mislim, imaš taj izbor ako imaš kinte.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Nije on pao s Marsa u Denver nego je igrao za neke mladje reprezentativne selekcije, pa su ga tu gledali neki menadzeri, pa je dosao do Mege, pa je tek na kraju stigao do drafta i NBA lige. 

Da je ovako isao njegov razvojni put, mozda bi i i bio blizu poente, mada bi je opet promasio. Govorim o konkretnoj odluci (ako je bude) da ne igra ovog leta vec da radi na sebi, i da nema potrebe da se bazira na pravnim sredstvima da bi bila opravdana. Ne mora on da poslusa klub, ali su zajedno podigli ambicije na visi nivo i u redu je da se to ispostuje. On kao centralni igrac u ekipi ne moze sebi da priusti da nema kondiciju za preko 30 minuta kosarke u proseku, to valjda ne mora da se objasnjava.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...