Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

  • 4 weeks later...

Šteta, al videlo se da nema više živaca, verovatno je ovu odluku doneo dosta pre prvenstva. Nekada je odlazećeg selektora imao ko da zameni, sledeća veličina je čekala svoj trenutak. Sada iza Dude ostaje čistina, svi veliki su potrošeni, a u kombinaciji sa sumnjivim kvalitetom dolazećih generacija, kao i njihovim upitnim voljnim momentom da uopšte igraju za reprezentaciju, bojim se da nas čekaju teška vremena.

Link to comment
kao i njihovim upitnim voljnim momentom da uopšte igraju za reprezentaciju, bojim se da nas čekaju teška vremena.
na tu temu:
U vrijeme kada razni čudaci uslovaljaju svoj mediokritetni nastup bizarnim zahtjevima, kada pubertetlije koje su tri puta šutnule na koš filozofski objašnjavaju kako se moraju spremiti za klupsku sezonu i kako reprezentativne obaveze nose rizik od povrede, kada tom i tom smeta taj i taj trener koji je selektor, Tony Parker - HEJ, TONY PARKER - šuti i igra.
http://www.mondo.rs/a616944/Kolumne/Edin-Avdic/Tony-Magnifique.html
Link to comment

Ipak sam misljenja da je ovo dobra vest. Vreme je da se krene napred i da se ne visi o vratu ljudima koji su vec dovoljno odradili za nasu™ kosarku. Pa ako iz nase kosarke ne izlazi niko osim uobrazenih poznavalaca i ulicara i treba da propadnemo.Samo ne Vujosevic.

Link to comment

Neko je već rekao - mi osvajali medalje na prvenstvima samo ako su nas predvodili vrhunski treneri (Ivković, Obradović, Pešić). A čak i sa vrhunskim trenerima i vrhunskim igračima smo imali raspade. Sad nemamo niti jednog vrhunskog igrača (imamo dva jako dobra igrača u evropskim okvirima) i ostajemo, najverovatnije, sa trenerom koji će biti ili uslovno rečeno početnik, ili dokazano osrednjeg kvaliteta.Jbg.

Link to comment
Neko je već rekao - mi osvajali medalje na prvenstvima samo ako su nas predvodili vrhunski treneri (Ivković, Obradović, Pešić). A čak i sa vrhunskim trenerima i vrhunskim igračima smo imali raspade. Sad nemamo niti jednog vrhunskog igrača (imamo dva jako dobra igrača u evropskim okvirima) i ostajemo, najverovatnije, sa trenerom koji će biti ili uslovno rečeno početnik, ili dokazano osrednjeg kvaliteta.Jbg.
Pa Dule Ivanović je ipak malo bolji od osrednjeg, a nije ni početnik. Ako ima pameti, naravno...
Link to comment
Ipak sam misljenja da je ovo dobra vest. Vreme je da se krene napred i da se ne visi o vratu ljudima koji su vec dovoljno odradili za nasu™ kosarku. Pa ako iz nase kosarke ne izlazi niko osim uobrazenih poznavalaca i ulicara i treba da propadnemo.Samo ne Vujosevic.
Da, samo sto kretanje napred ce u stvari biti propadanje nazad.Ja ne znam sta da mislim o Dusku Ivanovicu stvarno, moglo bi da ispadne super, moze da ispadne truba, ali covek je osvajao EL, uzimao spansko prvenstvo Barseloni kad je bila najjaca, kapiram da boljeg kandidata od njega nemamo (kad Kari nece). Sve ostalo - Sale, Obradovic, Kokoskov itd - bi bio preveliki rizik i bojim se da ne bi na dobro izaslo.
Link to comment
Neko je već rekao - mi osvajali medalje na prvenstvima samo ako su nas predvodili vrhunski treneri (Ivković, Obradović, Pešić). A čak i sa vrhunskim trenerima i vrhunskim igračima smo imali raspade. Sad nemamo niti jednog vrhunskog igrača (imamo dva jako dobra igrača u evropskim okvirima) i ostajemo, najverovatnije, sa trenerom koji će biti ili uslovno rečeno početnik, ili dokazano osrednjeg kvaliteta.Jbg.
Lično ne bih imao ništa protiv da nas preuzme neki Majk Fratelo, ili kakav sličan strani plaćenik. Iako je verovatno jeres tako nešto napisati u zemlji košarke. A opet, kakva smo mi to zemlja košarke ako smo poslednjeg velikog trenera izbacili™ pre 20 godina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...