Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Zna li neko šta se desilo na ovom prvenstvu za košarkašice do 18 godina? Sad okrećem kanale, meč je završen, sve igračice plaču kao kiša, trener pizdi ka zapisničkom stilu a Đilas ih očinski grli i tješi..

Link to comment

sudija hrvat nas pokrao? zar stvarno mislis da neko iz fibe razmislja na taj nacin?

Edited by kojot
Link to comment
http://ritamgrada.rs/kragujevac/sport/kragujevacki-univerzitet-drugi-u-evropi-u-basketu-3-na-3/
Ekipa Univerziteta Kragujevac osvojila je srebro na Evropskom univerzitetskom prvenstvu u basketu 3 na 3, održanom u Roterdamu, od 19. do 21. avgusta.Trio Marko Petrović, Filip Lalović, Petar Rosić, poražen je u finalu sa 21:18, od favorizovanih Splićana, koji su nedavno igrali finale na Svetskom univerzitetskom prvenstvu u Majamiju.Najbolji strelac turnira bio je Kragujevčanin Filip Lalović, sa 77 poena, čak 10 više od drugoplasiranog Splićanina Hrvoja Marića, koji je proglašen za MVP-a.Podsetimo, Univerzitet Kragujevac je pravo da predstavlja Srbiju na ovom takmičenju stekao osvajenjem Svetske titule u ovoj disciplini prošle godine, a upravo u gradu na Lepenici će se održati drugo Evropsko univerzitetsko prvenstvo u basketu 3×3, od 10. jula 2015. godine.

Fica majstor :)

Link to comment

sto rekao mico dusanovic, ovo je kvaliteta.. ko zna koliko puta je ovo ponavljala na treningu a iskoristila je da osvoji bronzu u poslenjoj sekundi meca. svaka cast.

Link to comment
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=31&nav_id=748352
Jedini sam trener koji je sa klubom bio prvak Evrope i istovremeno vodio reprezentaciju. Kako to drugi nisu mogli? Za decu su priče da im klubovi ne dozvoljavaju. Ponudio sam da neko drugi preuzme posao na početku novog olimpijskog ciklusa, kako bi mogao da radi na duže staze i selektira tim za Igre u Brazilu 2016. Moguće je da bi bilo kvalitetnije da je taj posao neko drugi radio. Međutim, na meni je bilo da ispunim dogovor sa ljudima iz Saveza jer, kao što znate, ja nemam ugovor. Počinje novi četvorogodišnji ciklus i sigurno je da ga ja neću raditi do kraja.
:(
Link to comment

Nije namenjen za basket nego je to (basket) stavljeno tu da bi se razlikovalo od fudbalske teme. E sad sto pise "basket" a ne "kosarka" treba pitati otvaraca teme :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...