Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni je nasa kosarka jedini sport koji emotivno dozivljavam kao brend, malo sam ove godine ispratio Partizan, ali mi je splasnuo zar pracenja otkad su ukljuceni stranci. Ako sam to i progutao na klupskom nivou (kao i ucestvovanje u ABA ligi), na nivou reprezentacije nema sanse.

Zivim u zemlji, koja je slucajno glavni rival Srbiji u svim sportovima, ovde kad se prica o srpskoj kosarci je kao kad se prica o Brazilu u fudbalu i nista se nije promenilo ni nakon naseg ociglednog pada. Postovanje do neba, kakvog mi sami prema sebi nemamo.

Na zalost, kao i u drustvu potreban je reset u basketu i opet na zalost, mrka kapa. Kod nas je kosarka, Zvezda i Partizan. Cemer. U onoj bivsoj zemlji u 12 velicanstvenih su znali da budu Sloga iz Kraljeva, Metalac iz Valjeva, Borac iz Cacka, P.Partizan iz Uzica, Kombinat iz Zrenjanina, plus veliki klubovi iz Beograda, Radnicki i OKK.

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 25.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    942

  • б1lme3

    909

15 minutes ago, Lancia said:

.

Zivim u zemlji, koja je slucajno glavni rival Srbiji u svim sportovima, ovde kad se prica o srpskoj kosarci je kao kad se prica o Brazilu u fudbalu i nista se nije promenilo ni nakon naseg ociglednog pada. Postovanje do neba, kakvog mi sami prema sebi nemamo.

Na zalost, kao i u drustvu potreban je reset u basketu i opet na zalost, mrka kapa. .

 

 

Ti živiš u zemlji od 40 miliona ljudi kojoj je poslednju evropsku titulu doneo Lorenco Braun, a ja živim u zemlji kojoj je poslednju evropsku titulu donela Ivon Anderson. 

 

Ne znam da li tako treba da bude, znam samo da tako jeste. 

 

Neka FIBA reši svoje probleme, ne treba mi uvek da isterujemo pravdu i najebavamo po difoltu. 

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

ja ne razumem ako je vec bio toliki revolt zbog pesica medju igracima kako nije doslo do smene trenera.

 

I koga da postave.

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

 

I koga da postave.

 

evo michael malone. jokic pomocnik sa terena i natoralizujemo aarona gordona preko brata. bronza je minimum.

Link to comment
8 minutes ago, April said:

 

Ti živiš u zemlji od 40 miliona ljudi kojoj je poslednju evropsku titulu doneo Lorenco Braun, a ja živim u zemlji kojoj je poslednju evropsku titulu donela Ivon Anderson. 

 

Ne znam da li tako treba da bude, znam samo da tako jeste. 

 

Neka FIBA reši svoje probleme, ne treba mi uvek da isterujemo pravdu i najebavamo po difoltu. 

 

Ne znam o kakvom isterivanju pravde pricas, nigde nisam pominjao ni to, ni FIBU. Mislim da nisi razumeo o cemu pricam.

Btw, pet Lorenco Brauna u nasoj selekciji i zlatna medalja, radovao bih se kao da je to Bugarska osvojila.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

i opet se od jednog naturalizavanog igrača pravi pet. jer samo ekstremi dolazuju našu poentu

 

Ne, nego to nije reprezentativni sport, kako bi trebao biti zamišljen... Nebitno je da li je jedan, 5 ili 10...

 

Prvi put kad je dozvoljena naturalizacija, urađen je bullshit...

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

vremena se menjaju, kako to nego gore reče. pravila su takva, nismo ih mi izmislili. Pa igrajmo onda po pravilima.

 

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, April said:

 

Ti živiš u zemlji od 40 miliona ljudi kojoj je poslednju evropsku titulu doneo Lorenco Braun, a ja živim u zemlji kojoj je poslednju evropsku titulu donela Ivon Anderson. 

 

Ne znam da li tako treba da bude, znam samo da tako jeste. 

 

Neka FIBA reši svoje probleme, ne treba mi uvek da isterujemo pravdu i najebavamo po difoltu. 

 

Pa oni su oduvek naturalizovali strance u kosarkaskoj reprezentaciji mi tu ne "kulturu" nikada nismo imali a nadam se da ce tako ostati pa makar sve utakmice gubili i sa 100 poena razlike.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
Just now, Lancia said:

Samo za Filozofa - i da zahvaljujuci tom jednom igracu, osvojimo zlato, radovacu se kao da ga je Bugraska osvojila.

Pa ok, to je tvoje pravo.

Ja bih se radovao kao malo dete. I niko od nas ne bi bio u krivu.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

vremena se menjaju, kako to nego gore reče. pravila su takva, nismo ih mi izmislili. Pa igrajmo onda po pravilima.

 

Nemam nista protiv. Jel toliko tesko da se ovo sto pisem shvati kao moj stav?¿

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...