Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

On 15.12.2022. at 22:03, Hele said:

 

4. Anđušić
Za mene bolji igrač od Marinkovića i i dalje mi je nejasno što je data prednost Vanji na prošlom prvenstvu. Kada poludi, ima daleko veći plafon.

 

 

pisi sve ispocetka

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Pa igra bolju odbranu, to je sigurno.

 

Ovde na forumu gotovo niko Vanju ne bi stavio u 12, ja sam medju retkima smatrao da mu je mesto u repki na EP. Kada je imao dobre partije, mnogima je to bilo iznenadjenje. Ja sam i tada pisao, nije problem sta on moze, vec sto nema konstantnost..

Link to comment
51 minutes ago, lord_s said:

Cekali smo ga do 2019, docekala ga je Baskonija leta gospodnjeg 2022

To sto je imao veliku minutazu kod nas, ne znaci da je bio u zavidnoj situaciji.

 

U tako nezdravom okruzenju u svakom smislu, vise nije mogao. Trebalo mu je podrske u smislu vise iskustva i kvaliteta uz njega, pa makar i po cenu minuta u nekim situacijama.

Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

To sto je imao veliku minutazu kod nas, ne znaci da je bio u zavidnoj situaciji.

 

U tako nezdravom okruzenju u svakom smislu, vise nije mogao. Trebalo mu je podrske u smislu vise iskustva i kvaliteta uz njega, pa makar i po cenu minuta u nekim situacijama.

bio je on u zdravom okruzenju i poslednje tri sezone, pa je tek kod karija proigrao, a sad nadogradjuje. nekome treba vise vremena.

Link to comment

Prvi sam bio Vanja hejter, ali je odigrao odlično u reprezentaciji, a i igra odličnu sezonu u Baskoniji. Daleko korisniji nego Anđušić, nemojte me zezati sa njim (iako Danilo ima mnogo bolju karijeru nego što je bilo ko mislio), Vanja je postao odličan 3&D igrač. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...