Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

12 minutes ago, Jumanji said:

Ma sta rece.

 

Prvo, ne moze odmah da mu opravdanje ili alibi bude narod, jer kako je rekao ispada da igraju zbog naroda, sto nije tacno. Nemoj da se pravimo nemusti i neuki ovde, i naravno da se zna se da je narod najveci navijac reprezentacije, a njemu moze da bude samo zao zbog nas. 

 

I drugo, Divac je OSVOJiO medalju i posvetio narodu, to rade mnogu sportisti, i to je divno. A ta '95. je bila izuzetno važna i simbolicna po mnogo cemu. Sada zivimo u zlatnom dobu, ako nisi znao kako je ovde.

Otkud tebi da mu je narod bio opravdanje? Rekao je da mu je žao što su razočarali narod. A zbog “naroda” i igraju reprezentacije. Klubovi igraju zbog publike, a reprezentacije zbog naroda…

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

1 hour ago, goofs said:

 

Ozbiljno su podbacili strucni stab i savez, jer su pekli razanj dok je zec bio u sumi, gradili ekipu za igre, a ne za kvalifikacije. Morali su se izmuljati tu jos neki igraci koji su spremniji i u boljoj formi. Jedina dva cista plusa sa ovog turnira za mene su Petrusev i Dobric, a to cini mi se puno govori o ostatku pevca.

 

Zasto savez? Sve sto je do njih, uradjeno je. Boljih i spremnijih igraca od ovih nema..

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Fins fleet said:

Jeste steta pre svega za Tea i Bjelicu, kojima je ovo bila verovatno poslednja prilika za jos jednu olimpijsku medalju.

 

Kako misliš još jednu medalju? Bjelica nikad nije igrao na OI. 2008 i 2012 nismo učestvovali, 2016 je on bio povređen i sad opet ne učestvujemo.

 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

samo ne treba praviti dramu oko ovoga. evo bjelica kuka nestacemo za 5 godina ako se ne uozbiljimo. daj ne seri prijatelju, nestajemo posle svakog poraza od kad ja pratim kosarku, pa nikako da nestanemo. svi nazad na svoj posao, i sledece godine budi spremniji i odigraj bolje. nije ovo nikakva propast srpske kosarke

 

Nece se nikad prestati sa dramljenjem i mracenjem. To je mnogima omiljena zanimacija. Svaki neuspeh dodje ko porucen da se ponovi prica o drasticnim rezovima koje niko nema muda da napravi, da se najure neradnici u savezu, igraci primadone... A i kada se napravi neki dobar rezultat i osvoji medalja, opet ce isti reci da taj uspeh samo maskira katastrofalan rad u savezu, klubovima, mladjim kategorijama... i da uzivamo dok mozemo, jer kad odu u penziju tih nekoliko igraca koji nose repku sledi potop, a zamena nema ni na vidiku.. 

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Fins fleet said:

Kojih drugih pogodnosti?

Стандардне погодности једног професионалног спортисте.. Радиш оно што (требало би) волиш, мало тренинг, мало утакмица, маса слободног времена, пун банковни чунра, лепе и лаке жене, популарност (што може да буде и негативно) и још много тога што не би окусио да си се родио неких 60ак година раније ал ти сад тај сурови професионални спорт то доноси јбг.

Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

 

Kako misliš još jednu medalju? Bjelica nikad nije igrao na OI. 2008 i 2012 nismo učestvovali, 2016 je on bio povređen i sad opet ne učestvujemo.

 

Dobro, za jos jednu medalju jebo ga ti. Previse sam mator da pamtim sastave reprezentacija iz svake godine, posle 2-3 decenije sve se stopi.

Link to comment
4 minutes ago, Fins fleet said:

Dobro, za jos jednu medalju jebo ga ti. Previse sam mator da pamtim sastave reprezentacija iz svake godine, posle 2-3 decenije sve se stopi.

 

igramo na OI jednom u 20 godina, a ti nemoš da upamtiš sastav tima? šta bi bilo da navijaš za španiju litvu argentinu ili tako neke što su čru košarkaška velesila?

Link to comment

 

1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Otkud tebi da mu je narod bio opravdanje? Rekao je da mu je žao što su razočarali narod. A zbog “naroda” i igraju reprezentacije. Klubovi igraju zbog publike, a reprezentacije zbog naroda…

 

Smetalo mi je sinoc sve i njihova pravdanja i posipanja pepelom i snishodljivost, sve bas. 

 

Uostalom, ne zanima me ko je kriv,  niti pojedinacno, niti kome pukao misic (mislim da ne bi mogao Vasa da hoda u tom slucaju, al ajd), niti da li je Kokoskov greska ili ne... samo ono sto vidim na terenu.  Poraz necu nikad, ponavljam nikad  da zamerim, no ono bez srca i duse muljanje, na silu neko tripovanje (sta bi tek bilo da Danila nije hteo sut), dakle kada ne ostavis svoje srce na terenu, a bar ta reprezentacija (mislim generalno na kosarkasku) imala mnogo slavnije dane po tom pitanju, e onda tu malokrvnist ne prastam nikako. I sta mi se izvinjava onda?

Svasta se vec prica po kuloarima, i to dovoljno govori, kada nema onog cuvenog zajednistva, pa recimo kao te pominjane '95. i kasnije, nema ni rezultata, mnogo puta dokazano do sada. U svim sportovima. E zasto je to tako, drugo pitanje. Verovatno ima veze i sa Savezom i sa selektorom i sa svima na kraju. Svi su krivi za ovaj neuspeh, a jeste veliki neuspeh.

Edited by Jumanji
Link to comment

Pravićemo ćelavu prevaru od blata (nisam čitao unazad pa ne znam da li je je to već neko napisao). Ovoj reprezentaciji je nedostajao autoritet i harizma ćelavog da povuče ekipu. Svi su mi bili nekako isceđeni i malokrvni kad nije išlo, na čelu sa Kokoškovim

  • +1 1
Link to comment

ma ne bi im mi nista zamerili, ali kad god izgube uvek iste price: ne trude se, atmosfera ne valja, kuloari, picke materine... 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Jumanji said:

Uostalom, ne zanima me ko je kriv,  niti pojedinacno, niti kome pukao misic (mislim da ne bi mogao Vasa da hoda u tom slucaju, al ajd), niti da li je Kokoskov greska ili ne... samo ono sto vidim na terenu. 

 

Uf sad, nije isto kad ti pukne i kad ti naprsne misic, njemu se verovatno desilo ovo drugo. Sa tim moze da se hoda, moze i da se trenira cak i igra pod bolovima, ali sebi radis medvedju uslugu jer nisi dovoljno mobilan, a i oduzavas oporavak.

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

video naslov u linku, i nema sanse to da procitam. 

 

naslov nema veze sa tekstom ko i uvek 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...