Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

onaj lik što je head coach u Nuggetsima je pomoćnik Kokoškovu. dal će on doći da radi malo sa Raduljom, Birčevičiusom i drugarima ili je i on odjavio?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

16 minutes ago, omiljeni said:

onaj lik što je head coach u Nuggetsima je pomoćnik Kokoškovu. dal će on doći da radi malo sa Raduljom, Birčevičiusom i drugarima ili je i on odjavio?

 

Ma to je bila patka, svi nesto mrljavili da je ponudjeno ali mislim da nikad nije prihvatio.

Link to comment
11 hours ago, Filozof manijak said:

Bilo bi vrh kada bi tako odjebao i upravu Denvera, došao u Sombor da tera sulke i igra za KK Trudbenik iz Kljajićeva.  Tako da ne, on ne radi šta mu se radi svuda, nego samo tamo gde mu se može 

 

Kad Trudbenik bude plaćao 30M$ po sezoni, eto njega, ne sumnjaj.

 

Ja ne mogu da verujem da vi još drvite oko ovog jbt. Čovek vredi 150M$, potencijalno duplo više - jedinu obavezu ima prema sebi i svojoj porodici, čitaj - da bude zdrav i taj potencijalni super max ostvari. Bolela bi me ona stvar (kurac) jedno 300X više nego njega da se za džaba lomim s mediokritetima dva meseca, nakon što sam skoro pa baš takvu gomilu na leđima odveo do polufinala NBA. I ne može me niko razuveriti da bi 90% forumskih razočarenika postupilo apsolutno isto.

 

Samo se nadam da će i Bogdan iskulirati. Čovek je pod dobrim ugovorom i u dobrim igračkim godinama, za njegovo dobro se nadam da će uhvatiti odmora za novu sezonu.

Link to comment

hteo Malone da se ogrebe za nacionalnu penziju a sad kad više nema Jokare onda će i on da tetki odnese lek

Nate McMillan još uvek nema reprezentativni angažman. Suzi reaguj! 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

Nate McMillan još uvek nema reprezentativni angažman. Suzi reaguj! 

 

 

Ima i predispoziciju.

 

Zvaćemo ga Milan.

  • Haha 1
Link to comment
 
Kad Trudbenik bude plaćao 30M$ po sezoni, eto njega, ne sumnjaj.
 
Ja ne mogu da verujem da vi još drvite oko ovog jbt. Čovek vredi 150M$, potencijalno duplo više
On sledeće godine potpisuje supermax na 241 milion dolara, najveći ugovor u istoriji NBA.
Link to comment

Meh. Pat Mahomes moze da ga kupi iz malog dzepa.
Jos sezona od samo 4 meseca pa 8 meseci odmora. Plus te niko ne smara za olimpijske igre. To je zivot dostojan zivljenja, a ne ova robija sto se Jokara zlopati.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...