Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

10 minutes ago, 1n54jd3r said:

 

 

To sto nece igrati za repku sigurno nece dovesti do toga da prestanem da navijam za njega i gledam tekme u pola noci. Bilo bi lepo da ode na OI, da blista u repki. Ali ako nece/ne moze, to ne umanjuje cinjenicu da je nas najbolji igrac i da niko nece ni prismrdeti stepenu uticaja koji je uneo u igru i NBA.

 

Bolji si čovek od mene. Mogu da ga gledam sa košarkaškog aspekta, al da aktivno navijam za njega ko do sad, neka. 

 

A to je da uradio neko što niko nije do sad to je tačno. Ali isto tako da bi bio najbolji NAŠ igrač ikada, znači Srbije, moraće nešto i za tu Srbiju da osvoji, nismo mi baš u košarkaškom smislu Venecuela pa da nemamo nikog sa medaljama za reprezentaciju. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Mene isto zanima kao što me onomad zanimao Džejson ili Markus Vilijams, Dirk, Dankan ili kao što volim da gledam Karija, Lebrona ili Batlera, to što je "naš" mi ič ne igra ulogu. Mogu da razmišljam o tome u kontekstu "prvi lik sa naših prostora koji je dosegao te visine u NBA", ali mi je to na nivou trivije. 

  • -1 1
Link to comment

ja isto ne razlikujem zastave i boje. dal je crnac ili belac, dal mu je dres denvera ili srbije, sve mi je isto, ne delim ljude po nacionalnosti ili boje koze, nego po tome da li su dobri ili losi ljudi/kosarkasi

Link to comment
3 minutes ago, fancy claps said:

ja isto ne razlikujem zastave i boje. dal je crnac ili belac, dal mu je dres denvera ili srbije, sve mi je isto, ne delim ljude po nacionalnosti ili boje koze, nego po tome da li su dobri ili losi ljudi/kosarkasi

 

Pa vecina ovde tako rezonuje, stvar je u tome da ne navijamo za Denver nego za ono sto imamo, nevezano za ovu ili onu naciju

Ako pricamo uopsteno o pracenju sporta kao timske igre, ne o pracenju pojedinaca, sto je isto ok

Edited by villiem
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Jbt, Jokara se jos nije odmorio od Saletovog vodjenja repke. :fantom:

 

ne delim Middletov stav o saletu (niti mislim da je nedodirljiv nacionalni heroj, imam cini mi se bolesno, bolesno realan odnos prema njemu), ali jeste li citali nedavni intervju vase micica? nicim izazvan je nekoliko puta pomenuo saleta u negativnom kontekstu. znam da uvek ima nesuglasica na relaciji selektor-igrac, ali micic nije tip koji s tim bez razloga izlazi u javnost, pa me zanima koliko je taj odnos bio zatrovan i koliko je taj problem bio rasprostranjen u repki u saletovom mandatu.

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Ne, apsolutno nije tesko shvatiti, ali zato  je mejson pamli. 

plamli se odazivao kad ujka sem pozove

  • +1 4
Link to comment

Većina vas se seća Vahe. Svakako najbolji ex-yu centarfor 80-ih, legitimni naslednik Duška Bajevića.

 

E,taj Vahid Halilhodžić bio je najgori fudbaler Svetskog prvenstva u Španiji 1982. Spisak njegovih razloga uopšte nije bio važan, došao je nespreman i dekoncentrisan i uzeo mesto ljudima koji bi dali više u tom trenutku. 

 

Hoću da kažem, ovo je poštenije. Jokić je odlučio da plati cenu za koju je znao da će biti visoka, ali nije hteo mučnu situaciju od prošle godine, čovek nije hteo među razne halilhodžiće. Neka se KSS malo zamisli zašto nisu mogli da predvide situaciju nego su svi zatečeni par dana pred kvalifikacije.

Link to comment

 

8 minutes ago, fancy claps said:

 

ne delim Middletov stav o saletu (niti mislim da je nedodirljiv nacionalni heroj, imam cini mi se bolesno, bolesno realan odnos prema njemu), ali jeste li citali nedavni intervju vase micica? nicim izazvan je nekoliko puta pomenuo saleta u negativnom kontekstu. znam da uvek ima nesuglasica na relaciji selektor-igrac, ali micic nije tip koji s tim bez razloga izlazi u javnost, pa me zanima koliko je taj odnos bio zatrovan i koliko je taj problem bio rasprostranjen u repki u saletovom mandatu.

 

Daj link.

Link to comment

Pročitao, hvala.

 

Jednom ga je spomenuo u nedefinisanom smislu, tipa da se nikad nije na nekoga naljutio i da mu je to dobro došlo, a drugi put je samo rekao da ima bolji odnos sa Kokoškovim, ništa strašno. 

Link to comment
29 minutes ago, Joe D said:

plamli se odazivao kad ujka sem pozove

 

Plamlija zapravo možda i budemo gledali :tongue:

 

Quote

Jerami Grant and Mason Plumlee Named as Finalists for U.S. Olympic Men's Team
16 Olympians and 24 World Cup Team Members Among Finalists

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...