Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Švajcarska je poluprofesionalna ekipa, ali ovo što su naši pokazali je ABA 2 nivo i lošije, tu osim Avramovića nije bio jedan kršten košarkaš. Jbt, a ja se još pitao gde je Anđušić i šta se sa njim dešava, kad ono... Isto i za Zagorca, kako je on stigao na prag NBA nije mi jasno baš...

Link to comment

NBA igraci ne mogu da igraju , ne znam zasto ih spominjete , mogli smo i mi da izvedemo NBA petorku , ali to nije  poenta. Sefolosha ne igra godinama za Svajcarsku, Kapela je igrao predkvalifikacije  prosle godine.

Edited by Micko8
Link to comment

Zasluzeno svicarska, makar ubodu neku trojku, ovi nasi jadnici ili ne znaju ili ne smeju. Sto rece neko skinite im dres! 

 

Rade zagorac... Babo jedna usrana, vrati dres i srbije i partizana

Link to comment
18 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Nije problem sto smo branili nego sto Andjusic ne zna gde se nalazi i koga cuva. 

 

Da li je mogao vecem drvetu dati da ubaci poslednji pas? Neverovatne stvari.

pa jebiga taj nivo odbrane gde vecina ne zna gde se nalazi i ispada na sve strane smo igrali celu utakmicu

 

bas zato i mislim da je bolje bilo faulirati, pa ici na to da ce avramovic izmisliti neke poene

 

ali sve je to nebitno, nismo uopste trebali doci u situaciju da jurimo rezultat celu utakmicu i da poslednji napad odlucuje

sramota je da igramo na ovom nivou

Link to comment

Ček, ovo se igralo u Finskoj! Ahahaha, šou. Ajd da je Švica, znaju halu, 10 navijača imaju i tako to. Sad sledi i poraz od Finske realno...

Neviđen sistem, Fiba je nadmašila samu sebe. Finska-Srbija se igralo u Finskoj u februaru, dobili smo 22 razlike. Sad se igra na "neutralnom" terenu u Finskoj revanš :D Isto je i u Turskoj, Turska-Holandija prvi meč u februaru u Ankari a sad revanš u Istanbulu :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...