Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Federer i fer plej?

Featured Replies

njega bese zvali braveheart?

  • Replies 91
  • Views 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, jer je igrao za Glazgov...

ma to je mel gibson u onom filmu. ovog su zvali pitbul.

Zar pitbul nije bio Davids?

+1

nemam pojma. znam da su i ovog zvali.dada, bio je davids

ovog su zvali nosorog.

milogleda? pre nilski konj. il nilski slon.

  • Author
Ako je drastičan primer to što je zaplakao kada je izgubio, nije ni čudo što je dobio nagradu.
Jedno je pustiti mušku suzu, kao Marej na Vimbldonu, a drugo je ridatii kao strina. Uz to, Marej je imao mnogo veći razlog da plače, ali se trudio da se suzdrži.Ako si gledao ono o čemu sam pisao ne mogu da shvatim da imaš razumevanja za to. Uz to si preskočio glavno:
Nadalu je bilo neprijatno da se raduje. Umesto da slavi, tešio je Federera. Posle svega na konferenciji za novinare Federer mu nije zahvalio, nije mu čestito ni čestitao. Kukao je na sve živo, iako je Nadal imao dan pauze manje i odigrano polufinale na 5 setova.
Da si video Nadalovu facu u tom trenutku. :huh:
Jedno je pustiti mušku suzu™, kao Marej na Vimbldonu, a drugo je ridatii kao strina. Uz to, Marej je imao mnogo veći razlog da plače, ali se trudio da se suzdrži.Ako si gledao ono o čemu sam pisao ne mogu da shvatim da imaš razumevanja za to. Uz to si preskočio glavno:Da si video Nadalovu facu u tom trenutku. :huh:
+100vulva ja/edna svicarsko/burska :fantom:

Kontam da ima barem 5 ljudi kojima bi dao nagradu pre njega.

ne vidim poentu ovog topika.btw, federer je car.btw2: postoji neko ko gotivi gatuza? :isuse: klasican kasapin i sramota za sport kao takav. fudbalski bruce bowen.

Edited by Joe D

A ko je trebalo da dobije? Djokovic ili Berdih?

A ko je trebalo da dobije? Djokovic ili Berdih?
djokovic naravno, jedino on se iskreno raduje pobedama svojih protivnika :fantom:slovo

Edited by Takanohana

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.