Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

31 minutes ago, renne said:

.
ed5d7bea2df92033dede4298697a5847.jpg

meni ladno mirise jaga iz ove slike. mrem! 

 

drago mi je da vidim da ima ljudi koji krkaju jagu na 30+ stepeni. znaci nisam jedini.

 

mene nekad blam da kazem sta sve jedem na vrucini jer svi padaju u nesvest i nemaju apetita i jedu salate i pate se. sad mi lakse. 

 

 

Link to comment

na mene temperature ne uticu. jedem sta mi se jede nezavisno od godisnjih doba tako da se cesto desi da jedem slaninu, pecenje ili suljpa na vrucini. nekad mi se jede i salata al i to nema veze s klimom. i svi okolo mojoj okolini se cude ako mi se na vrucini prijede jaca hrana. pitaju se kako mogu i pricaju da ne mogu da jedu na vrucini i/ili mogu samo laku hranu a ja tamanim sta god mi padne na pamet. drago mi je da cujem da nisam jedini koji krka jace gurmanluke na visokim temperaturama.

 

doduse, ako mi se zimi prijede nesto laganije pa to spremim ne cude se, cute ko ribe. 

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Limun koji je već neko vreme dostupan u Maksiju - plodovi su nešto krupniji i imaju relativno debelu koru, ali je ukus izvanredan!

 

Dobro si mi reko, ja bila skepticna bas zbog krupnoce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...