Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ako te put nanese na mahane yehuda market u jeršalaimu - halva kingdom. imaju i bez secera ali moze se izdrzati za ove delicije da se prekrsi bilo koje pravilo:

 

Israeli-Sweets-12.jpg

uf, ako me put zaista nanese u te krajeve, a nije bas sasvim van pameti da se to desi u dogledno vreme, sasvim sigurno cu prekrsiti neka od pravila kojih se inace pridrzavam. sladoledi, sirevi, alva u tim iznimnim slucajevima, bice pojedeni :-) 

Link to comment

ima odmah iza coska od te pijace fenomenalan sladoled, mousseline - neki od najboljih sorbea koji sam imao prilike da probam. mada je izrael generalno fenomenalan za sladolede, mozda najbolja zemlja posle italije.

Link to comment

ako te put nanese na mahane yehuda market u jeršalaimu - halva kingdom. imaju i bez secera ali moze se izdrzati za ove delicije da se prekrsi bilo koje pravilo:

 

Israeli-Sweets-12.jpg

Jebote.

Link to comment

mini viršle, woody - sto godina nisam jeo to koktel-viršla sranjce

 

povratak u detinjstvo (kupio u idei i onaj reneovov hajncov barbikju sos)

Link to comment

Sa ladan paradajz jabučar

55106b64c102e4b26c4efad51f425b15.jpg

 

Ima nešto nedostižno u toj kombinaciji. Dal' što podseća na plažu iz ranoga detinjstva, uvek ogladnim kad pomislim na mesni narezak i paradajz. Moraću i sam večeras da zakoljem jednu konzervu.

Link to comment

Ima nešto nedostižno u toj kombinaciji. Dal' što podseća na plažu iz ranoga detinjstva, uvek ogladnim kad pomislim na mesni narezak i paradajz. Moraću i sam večeras da zakoljem jednu konzervu.

 

slozio bih se. samo bi se konzerva trebala zagrejati malo na suncu da se mast i zelatin koji vezuju narezak za zidove konzerve otope tako da kad otvoris poklopac ceo narezak ispadne napolje. slicno kao i sa cajnom kobasicom na suncu kod koje se onda omot skida jednim potezom.

 

OT: kupio u onoj radnji sa kuvanom hranom na uglu takovske i ilije garasanina prozaicnog imena "tako je moralo biti" 3 sarmice od zelja i malo orijentalne piletine. sve je kostalo 360 din i VFM je odlican. sarmice sa zeljem su bolje nego u 90% kafana u gradu a ovo drugo je jestivo - nema veze sa kinom kao sto se predstavlja ali je OK. 

 

ali je najbizarniji podatak da na nekoj deklaraciji kao vlasnik "tako je moralo biti" stoji ime danilo ikodinovic.

Link to comment

na uglu takovske i ilije garasanina 

odlična klopa; imaš malo dalje, u palmotićevoj (ugao sa svetogorskom), još bolje - ćufte za ubit 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...