Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

zna ivy   :)

 

nije recept, uzorci iz r&d firme za koju radim. posto se meni svideo kokojogurt, resio sam da probam sa plasmanom po aziji. jeste da ce me lincovati ovi moji naucnici sto ih o jadu zabavi, ali sta da im radim...taki im poso  :D

Link to comment

Zasto nema vise zecetine na meniju u Srbiji, da to ne prave samo lovci nego da bude lako dostupno po mesarama? Je l ima negde razvijen posao sa uzgojem kunica za prodaju, a ako ima negde stalna ponuda sveze domace zecetine, koja je cena po kg?

Najfinije meso, lepse mi je od pileceg i cureceg filea.

Edited by halloween
Link to comment

Pogledaj u Univereksportu, ranije su (pre nekoliko meseci) imali zecetinu i to po nekoj ceni 500-600 din. kg.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Samo da razjasnimo gospodo posto je to jedna konstanta kod nas da se brkaju zec i kunic.Zec tj zecetina je meso divljaci i nista drugo.Ono sto 99% ljudi zove zec je kunic koji se gaji kao i sva druga stoka.

Link to comment

@flafi

 

ovi vegani sipaju probiotske kulture iz kapsula probiotika da im rade posao,kazu sasvim uspesno..za detalje ne bih znala,mozda ce gugl znati

Edited by ivy
Link to comment

@flafi

 

ovi vegani sipaju probiotske kulture iz kapsula probiotika da im rade posao,kazu sasvim uspesno..za detalje ne bih znala,mozda ce gugl znati

hvala, potražiću
Link to comment

dobila iz izraela ceten alvu za dijabeticare, sve spicila dok si rek'o keks.

sva sreca pa ne znam ni koliko sam toga pojela, a ni koliko ima kalorija /sve pise na hebrejskom/

sto se tice secera, drugarica garantuje da ga nema :-)

Link to comment

dobila iz izraela ceten alvu za dijabeticare, sve spicila dok si rek'o keks.

sva sreca pa ne znam ni koliko sam toga pojela, a ni koliko ima kalorija /sve pise na hebrejskom/

sto se tice secera, drugarica garantuje da ga nema :-)

 

 

kako bre alva bez šećera?pa šta ima?

 

 

kad smo već kod alve..ja sad napravila fat bobombon -3 kašike kokosovo ulja pomešala sa 3 kašike tahinija i sipnula odokativno pečenog suncokreta,sipala u silikonske kalupiće za praline i u fridž 

2015-06-22-898.jpg

2015-06-22-900.jpg

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...