Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

^ e, pa komplikovano je! utvrdila sam naime da se secer ne topi uopste u ulju, bez obzira na temperaturu. nisam imala pojma. tako da sam morala da odlivam, dolivam, prelivam i zajebavam se, ali mozda ne zelis taj skup koraka :D 

 

ubuduce cu raditi ovako: prvo nezno otopiti secer na vatri, onda dodati kokosovo ulje, onda kakao. jedino sto onda ne mozes da doziras secer vise, nego preostala dva sastojka. 

 

@darling - uh, nije to - to, ovaj gorko-sladak, bogat ukus je potpuno neprejebivo velicanstven.

 

evo i linka.

Link to comment

^ e, pa komplikovano je! utvrdila sam naime da se secer ne topi uopste u ulju, bez obzira na temperaturu. nisam imala pojma. tako da sam morala da odlivam, dolivam, prelivam i zajebavam se, ali mozda ne zelis taj skup koraka :D

 

ubuduce cu raditi ovako: prvo nezno otopiti secer na vatri, onda dodati kokosovo ulje, onda kakao. jedino sto onda ne mozes da doziras secer vise, nego preostala dva sastojka. 

 

@darling - uh, nije to - to, ovaj gorko-sladak, bogat ukus je potpuno neprejebivo velicanstven.

 

 

 

 

da,toga sam se i plasila jer stevija je prahic koji samo pospes i to u mikro kolicini i odmah nestane u toplom ulju...a tako nesto sa topljenjem secera sam i ja mislila da predlozim drugarici ali nemam pojma,neka se zeza ako hoce

 

e samo pazi da ti i ulje bude toplo jer hoce topljeni secer da se stvrdne ako se doda nesto hladnije od njega..

 

znaci nista..

Edited by ivy
Link to comment

gril tiganj, sunka, preko sir i sampinjoni, u kiflu kecap, pavlaka, majonez, pa presavijes sunku da sir i sampinjoni budu unutra, metnes u kiflu, zelena salata i rajcica, so, origano i njama. nemam ultrazvuk, sledeci put slikam pre gutanja

Link to comment

a jel šunka ona praška, zbog površine i kasnijeg savijanja?

Joj, kakve tebe muke muce kad u ovo doba ne odustajes od price o jedenju :P

Gde god neko pomene jelo, bilo kakvo, eto tebe :)

Link to comment

Aham, nisam džank fudovo milion godina... tako mi se čini. Uskoro proveravam rezultat pa se nadam 1 zamašćivanju

Proslavljas?

Castis sebe sa 2 ona gadna roze sira?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...