Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

humus, najbolji koji sam ikada napravio. po uputama druga forumaša, pokupljenih na izvoru.

kremast, lagan, skoro pa penast, kompaktan, fin... odvalio sam po' vangle, jedva sam stao. sad mi smešno kad se setim šta sam do pre dve godine smatrao dobrim humusom - jebo me Džejmi koji me naučio.

 

uz to juneće ćuftice sa cimetom, po porodičnom receptu koji smo žena i ja pokupili iz genijalnog grčkog filma Politiki kuzina (eng: Touch of spice), rumeno prepečen somun na maslinovom ulju i ljuti vranjanski zeleni ajvar.

Taj film je odličan! Jel može recept za ćuftice?

+ božanski obrok..

Edited by fluffy
Link to comment

Narucio kod Kineza neke taljarine s racicima i bukovacom i piletinu s bambusom i orasima. Sve ima isti ukus. Koja sam lencuga, bolje naseci kozja sira, slaninu i luka, a lepo sam bio resio da ne zderem visa ta sranja

Link to comment

citas musemu

 

pa kakvo je, jel valja? oces opet praviti?

 

 

ne citam,nervira me..nego neko lajkovao pa mi iskocilo..a to je staaari lchf recept za cokoladu,moze i sa maslacem..samo do sada nisam imala ni steviju ni kokosovo ulje pa resila da se castim sa egzotikom po prvi put

 

i ne da je dobro nego fenomenalno!!!i otvara mnooge nacine za igranje..vec vidim neki alkohol unutra a visnja umesto maline a moze i u malinu alkohol :p.. pa neki lesnik mmmm...dobro je!!pravicu opet.

Edited by ivy
Link to comment

mene to plashi :unsure:

 

 

 

 

^_^

 

 

sto te plasi bubi? :unsure:

 

misim ne goji..malo je skupo ali ionako sam prvila za sebe,oni/drugi neka jedu kolace ..a i jako je dosta ne moze se puno ni pojesti :D

Link to comment

i ja sam isto pravila! samo sa secerom. isto sam videla preko lajka na fejsu. uzasno lako, nenormalno dobro. i dalje stoje u zamrzivacu, pa pred obrok izvadim nekoliko komada i taman se dok pojedemo otopi kako treba. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...