Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pihtijepa druge pihtijespržudžigernjačukrvavicutek dozrele kobasiceajvarUliksov lebaa u gazzinu šerpu sa gulašem od crevaca samo sam gurnuo nos.laku noć.

Link to comment

ja dobila cukter, dalmatinski... hmmm... kitnikez, mast od vina se ukuva, zgusti se kukuruznim brasnom, dodaju se bajami, susi se napolju. zanimljivo, gumenasto i neslatko, vuce malo na vino, nije bas da bih ga pozelela, ali nije lose.jeqz.jpg

Link to comment
ja dobila cukter, dalmatinski... hmmm... kitnikez, mast od vina se ukuva, zgusti se kukuruznim brasnom, dodaju se bajami, susi se napolju. zanimljivo, gumenasto i neslatko, vuce malo na vino, nije bas da bih ga pozelela, ali nije lose.
kako mislis mast od vina?
Link to comment

Jeo kengura u mongolskoj roštiljarnici. To jest, barem je na etiketi pisalo "kengur", a najverovatnije je bila mačka ili neki drugi nesrećni road kill.

Link to comment

Ultimativni sendvic sa grilovanim sirom.Za namaz izmesao majonez sa chili sosom pa u sendvic dodao tvrdo kuvana jaja na kolutice, preprzeni cluk, preprzenu hrskavu pancetu i dve vrste kackavalja (trapist i tost topi) premazao puterem i bacio na ringlu. Toliko je dobro bilo da nisam ni stigao da slikam.

Link to comment

Sir sa tartufima, pljeskavice od ribe i od ikre, gulas od pecuraka, pihtije od ribe, riblju corbu, gibanicu, rakiju od divlje kruske, od tartufa, od oraha i od sipka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...