Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pitu od krompira :)S7300001.JPG
sta ti je ovo posuto od gore? jel ovo nisu domace kore?
pileća džiga u rerni sa gomilom luka koji se karamelizovao i karfiol,pečena cvekla salata i kiseli kupus
pecena cvekla rula! naravno, pileca dziga takodje, tj. podrazumeva se.::girice kupila keva, ocistila i ispekla. 700gr 140din dve salate: radic sa krompirom/blitva sa krompiromparadajz corba
Link to comment
pecena cvekla rula! naravno, pileca dziga takodje, tj. podrazumeva se.
pecena cvekla mi hit zime!svako malo ispecem i napravim salatu,pojede se za casa najveci hit u svemu tome je bio karamlizovani luk,da ga je bilo jos 3puta koliko ga je bilonesto mi se jede taj ukus karamelizovanog luka lejtli..crejvujem supu od luka ali nemam kome da pravim a za sebe samu mi se bas nesto ne dinsta luk i nesto kontam da to ni ne moze na malo da se pravi..arame daj recept za onaj dzem od luka sto si kacio ovde..kontam napravim toga,u teglu pa u fridz pa po kasiku toga svuda,hm?
Link to comment
Parmezan.Nisu. Nema kora. Samo krompir. (I jaja, sir i ostalo.) :)
zanimljivo :)
pecena cvekla mi hit zime!svako malo ispecem i napravim salatu,pojede se za casa najveci hit u svemu tome je bio karamlizovani luk,da ga je bilo jos 3puta koliko ga je bilo
prvi put sam jeo pecenu cveklu kao salatu pre jedno.. 10-ak mozda manje godina, i na prvu loptu mi se nije dopalo, ali posle...
Link to comment

pazi, jeo sam salatu onu kiselu od cvekle, i to sam voleo, tj. volim i dan-danas, ali uvek izaberem kada se cvekla kupi da je pecemo, i kada sam prvi put probao pecenu cveklu, bio sam u fazonu: "ma.. daj... ovo je preterano besmisleno" :D

Link to comment

Ja pečenu cveklu nedem kao dodatak mesu, tako je i pečem, zajedno u pekaču. Fenomenalan ukusПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to comment

@bobpecenjem se bas naglasi taj njen ,,zemljani,, miris i slatkoca sto kod kisele salate nije slucaj tu je bas pokrije sircea moguce je i da nije bila dobro zacinjena a sama je blaga i slatkasta,desi se da je zacinim obilato i ostane u fridzu do sutra,probam je a ono nista nije ostalo ni od soli ni od limuna pa idem okolo edukujem i ohrabrujem ljude da je dozacinjavaju kad je jedu da je ne bi,nedajbobe slucajno omrzli

Edited by ivy
Link to comment
arame daj recept za onaj dzem od luka sto si kacio ovde..kontam napravim toga,u teglu pa u fridz pa po kasiku toga svuda,hm?
mislis na ovo?ili na nesto drugo?mozda na ovo sto je adam postovao? imas malo nize i moje dodatke u obliku jagoda i chili papricica :) Edited by aram
Link to comment

zadnjih pet dana zivim na miso supi i pomesanoj salati sa aragulom. ne znam sta mi je ali organizam trazi.nasla kiseli kupus iseckan (armenijski doduse) ..... nije ko nas.pocela da se tresem od bocnog soka sto sam napravila (mrzelo me da jedem/zvacem pojedinacno pa sam sve srokala u mikser za voce..dodala celer, limun, aroniju)....znaci 3x2 esspresa ne mogu da prismrde ovome. obavezno razblaziti sa vodom (od voca je bilo: banana, grozdje, jagode, jabuka, kupine i maline).

Link to comment
mislis na ovo?ili na nesto drugo?mozda na ovo sto je adam postovao? imas malo nize i moje dodatke u obliku jagoda i chili papricica :)
da... tvoj mi se recept vise svidja,jednostavniji je..iskombinovacu nestohvala :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...