Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

škarpina sa žara. uz to blitva sa krompirom i, naravski, vino. uvek kada je prija (ćerina svekrva) sa nama. sada, u horizontalu.

  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment

Lagani ručak po sparini i nakon celodnevnog drndanja na poslu i u saobraćaju: tartar biftek i t-bone uz priloge i salate - iz Morave, ne kuvam danas.

Edited by Ras
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, Ras said:

Lagani ručak po sparini i nakon celodnevnog drndanja na poslu i u saobraćaju: tartar biftek i t-bone uz priloge i salate - iz Morave, ne kuvam danas.

Savrseno. Jela sam pre nekoliko dana teleci ramstek. Cene su skroz ok barem se meni cini :).

Kad mi se jede neko meso samo tamo idem

Edited by Sandradjer
Link to comment

Skupo je sve to. Ne mislim na Moravu posebno, nego generalno.

Dobro meso, pogotovo ovaj stejk. Tartar umereno začinjen što je super, mada više volim malo više teksture, odnosno krupnije seckano.

Gaser je birao, on je mesožder, a živi u blizini.

  • +1 2
Link to comment

Ne znam cene po drugim restoranima ali tamo dobijes odlican biftek npr. 250 gr za 1500 dinara. 

Ali to su vec skupa mesa. 

Burger pojedes za 700 dinara i to je vrlo povoljno. 

Salata ima tek nekoliko ali su lepe.

Pisem za moravu na palilulskoj pijaci, ne znam da li te je gaser tu vodio. Postoje valjda na jos nekim lokacijama 

Edited by Sandradjer
Link to comment

Imadem drugara koji je lud za steakovima te smo obisli dosta restorana po BGu koji ih nude. Zato verujem da mogu da vam kazem koji je najbolji steak restoran koji smo nasli: Local Steak House, Bijeljina! 

 

Da, da... znam da nije u BGu, ali kvalitet je tooooooliko bolji da vredi upaliti auto i otici uBosnu samo za to. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Imadem drugara koji je lud za steakovima te smo obisli dosta restorana po BGu koji ih nude. Zato verujem da mogu da vam kazem koji je najbolji steak restoran koji smo nasli: Local Steak House, Bijeljina! 

 

Da, da... znam da nije u BGu, ali kvalitet je tooooooliko bolji da vredi upaliti auto i otici uBosnu samo za to. 

I koliko je biftek, sigurno preko 2500?

Link to comment
5 minutes ago, Svemir Zeka said:

I taman svratiš kod Stanišića :Jova:

Joj koja kicerica.. al jeste im dobar restoran. Ja uglavnom volim duzmem nesto ispod saca. Domaci hleb je fantazija. A jesi provalila one stanisice za sirotinju preko puta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...