Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

zarbo sam nevolela nikad, mogla da kohabitiram do uzajamne propasti, sve do pre mesec dana, kada sam iznenada ostarila, pojela celu kutiju, jela redom, ustajala nocom da jedem :ph34r:

sent from bubamoto

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:

@Haralampije žarbo bez čokoladne glazure? Pa to stvar čini dosta jednostavnijim!

mozda ce neko reci da to nije to , ali ceo zivot su se takvi pravili kod mene u kuci, cokolada je tu samo visak jer ubije savrsen ukus domaceg pekmeza od kajsija 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

mozda ce neko reci da to nije to , ali ceo zivot su se takvi pravili kod mene u kuci, cokolada je tu samo visak jer ubije savrsen ukus domaceg pekmeza od kajsija 

 

Pa ne bih bas rekao da ubije, pre mu da malo kontre pa stvar bude jos bolja 👍

Inace, ona (pretpostavljam sveza) slaninica iz prethodnog posta je po meni mozda nesto najlepse sto moze da se stavi na rostilj :)

 

Link to comment

y4mPeMBCdq1CxIdlbPJr-ZGQWcbFLzeTADWBfx7P

 

Fejk kineske nudle iz Lidla sa brokolijem i mladim belim i crnim lukom (so, biber, đumbir, čili p, soja s, suvi vrganj). Indijski susam sam preskočio ovaj put.

Edited by Ras
  • +1 2
Link to comment

danas se neocekivano sladim sarancicem sto je ovde u londonu skoro pa cudo. pristojan sarancic se moze naci o jevrejskim praznicima jer se naruci zanjih a oni su izbirljivi i ako/kad naletis negde nenadano sto je skoro nikad.

 

al ja juce isao na vakcinaciju u kraj koji mi nije nesto preterano poznat kad su u pitanju radnje. i posle vakcinacije, posto je bio lep dan, odlucio da malo prozujim okolo. nije mi daleko od kuce nego nekako sneruke. i naletim na ribarnicu iz koje se otego red. pridjem izlogu, kad iz izloga me gleda sarancic od jedno kilo i po bistrim, najbistrijim okom. i ja naravno stanem u red. rekoh onim momcicima da mi ga ociste, sacekao, uzeo kesu i kuci. 

 

danas otvorim kesu, gleda me pristojna rupa izmedju glave i trupa. opa! znaju ljudi sta rade, odstranili skrge i gorcinu. ovde se to ne desava nikad! po tome zakljucih da je radnja pristojna i da sarancic mora biti dobar i ne budem lenj pa odradim klasicne potkovice i krompir salatu. glavu i rep odstranio i u zamrzivac za corbu kad budem pravio. sve ostalo isprzio po starinski. najeo se, hukcem i brekcem a ostalo fino da se sladim i sutra.

 

sreca, sreca, sreca!

  • +1 4
Link to comment

Sada je i definitivno! Toliko sam usavršio samourušavajuće tortilje (punjenje XXXL, tortilja S), da nema dalje.

 

Sa tamnim pasuljem, kukuruzom, paprikom i čili p, pečenim patlidžanom, paradajzom, mladim lukom, dimljenim pilećim fileom, plus biber i peršun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...