Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

30 minutes ago, Mel said:

 

 

To ti je odlichan dil ja da ti kazem. It's a deal, it's a steal !

Necu da smetam. Ionako sam se utrpavala gde mi nije mesto :D

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Moram nešto da priznam. Uzbuđuje me prizor luka dok se dinsta. Ne znam kako se to stručno zove.

  • Haha 2
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

Moram nešto da priznam. Uzbuđuje me prizor luka dok se dinsta. Ne znam kako se to stručno zove.

Verovatno si nekad imao seks u kuhinji dok se luk sa strane dinstao pa podsvesno povezuješ sa tim.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Verovatno si nekad imao seks u kuhinji dok se luk sa strane dinstao pa podsvesno povezuješ sa tim.

 

Ne, sam prizor luka dok se dinsta je u pitanju. Provaljujem da ga predugo dinstam bez potrebe. Nije slučajno.

  • Haha 1
Link to comment

miris luka u kuhinji vs miris seksa u kuhinji

 

mogli bi neki poll da stavimo

 

Tpojka bi dosta pozitivnih brojanja dobio od nas ovde kad bi nam to napravio

Link to comment

Možda je nešto složenije, tipa: jako ga je napalila ženska čiji džemper ili kosa miriše na prženje luka. Eto, ja bih to rekla. 

  • Haha 2
Link to comment

Nema veze sa ženama i seksom. Volim i da ga seckam, uvek stavim duplo više nego što realno treba, pa onda dinstanje... ima neku aromu™ koja mi se sviđa. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Nema veze sa ženama i seksom. Volim i da ga seckam, uvek stavim duplo više nego što realno treba, pa onda dinstanje... ima neku aromu™ koja mi se sviđa. 

 

Imam ideju oko ovog fenomena dok ovo chitam ali je mozda malo bolesno pa cu u spojler

 

Spoiler

Mozda nije do seksa nego volish proces przenja luka i generalno miris i ukus przenog luka? Ja sam recimo sa dzigericom josh kad sam bila mala volela tone bash dobro uprzenog cluka. To deca uglavnom ne vole, ali eto meni bilo omiljeno.

 

  • +1 2
Link to comment

Ok je, ali ja bih na ovih nevidljivih kilo luka stavila josh jedno 10 kg takvog da bude iole ok proporcija.

Link to comment
8 minutes ago, aram said:

Večeras iting. Kilo luka, kilo džige... dalje ne smem ni da nabrajam

d%C5%BE.jpg

Paradajz nije mogao da stane u kadar?

Link to comment

IMG-20240517-223002167.jpg

 

Hlebokolač čiji glavni sastojak ima svaka poštena kuća:

- Tri prezrele banane...

  • +1 6
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...