Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imaju nekoliko kvalitetnih klinaca u ekipi. Ako tim ostane zajedno, za par sezona mogu biti prilicno dobri. Ipak, 0-3 protiv Montreala i da mec ne ode ni u produzetak, neverovatno. Price brani dobro samo kada ja odigram 5+(zato Montreal retko i igram na golove).

Link to comment

Nije realno ali moram probati h2 na zvezdu? Jel ispratio neko mozda gde je najveca ponuda od domacih kladionica? Na fonu sam, a i nemam bas vremena da redom obilazim. Znam da je u mozartu 16,5 regularni, a 19,5 na kvotu 1,6

Link to comment

E kakvi ste, niko da pomogne. nema veze, ionako sam odigrao nesto sitno na h2, a dosta vise na manje poena. deluje kao daleko bolja i realnija ponuda.

Pored toga igrao u raznim kombinacijama fener h1, megu h1, armani h1, slogu h2, tamis borac up vise.

na nekim sporednim probao i cirbesa vise, mekela vise, diksona vise, onog meginog francuza vise, bajern strazbur up vise...

Edited by pbg12345
Link to comment

Tek sad proveravam racun na Meridianu i prijatno se iznenadih. Na 3:1 za Vankuver sam digao ruke od pracenja i ujutru nisam ni pogledao rezultat. Dalas ipak izjednacio!  :)

 

pogodak.png

 

Nece vece kvote, al bar prolazi poneki od ovih utesnih. Sve u svemu, nije lose. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Izginuo sam 50ak hiljada u 4 dana, igrao razne gluposti po par hiljada, recimo 5000 na Janga drugi set po 4.10 (i vratio se na 4:4, imao sam 1.9 na Soka za kojeg sam i mislio da ce proci i pre toga ga igrao 2:0 u setovima, ali nisam branio nista), pa 5000 na nekog Joao-a Menezesa protiv Zormana drugi set po 5.40 (odigrao na 1:3, vratio se na 5:4 i imao sam kontru 2.4 na ovog drugog ali me nije vadilo pa sam pustio i popusio opet), a zicer na Nadala kad je gubio set i brejk zaostatka sam odigrao za 1000din po kvoti 9.1 i smanjio minus za 9 hiljada... Zivote, lutalico...

 

Sad cekam ovog Emilija Gomeza protiv istog onog Slovaka Andreja Martina od sinoc, za 31 620. To bi me vec ozbiljno vratilo u igru, idemo Emilio majstorcino!

 

Krenuo je ofanzivno, izgubio svoj prvi servis s nulom  :0.6:

Edited by Zli Gli
Link to comment

ma ja sam kreten, nikad ne igram male kvote, sto sam veceras igrao bajern na 1.18 ni sam ne znam

i to na dva tiketa

na trecem me sjebala samo sloga izgubili 14, hendikep bio 13,5

sad cekam armani pobedu i na drugom, poraz do 2 razlike, ali mi se kruno simon userava u tikete. tako mi i treba kad igram na tim u kom igraju simon i macvan :)

i za kraj, tiket na kom su samo igraci i rezultat mega sutjeska, ide sve, ali je ovaj francuz koji inace daje 15ak poena, stao na 6 i napravio 4 faula u 25 minuta protiv nesretne sutjeske

nece, pa nece :)

Link to comment

i naravno armani je izgubio i to preko2,5 :)

luvavu se probudio, budzi misko statistiku, dogurao je do 12 i sad masi za tri pa za dva, 39 minut je a meni treba 15

katastrofa vece :D

 

@miljenko ja sam uhvatio x atletiko, i besiktas pobednik ostatka meca pri 1:2 (dali su penal u 94tom), ali sam tu bas imao nesretni bajern :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...