Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao sam 30e na dva para, Garsija Lopez mi je vec prosao a drugi je dvojka na Andrej Martin - Hans Podlipnik Kastiljo :D Kvota 2.54 na ovog drugog, gledao sam obojicu ovih dana i mislim da je prevelika kvota, ovaj drugi je pocistio Dzumhura rutinski a Bosanac je bio valjda prvi nosilac na tom turniru, koji se inace igra na sljaci negde u Juznoj Americi. Lik je ceo mec peglao servis volej igru, sto i inace cesto radi i kad ga krene mnogo je zajeban jer je to skroz atipican nacin igre za ovu podlogu i ovakve igrace koji ipak nisu top klasa nego neka druga, niza dimenzija. Na tom proslom mecu mi je doneo lovu u singlu, valjda ce i danas ispostovati.

 

Sad sam video da su igrali jednom do sad u karijeri, ove godine na celendzeru u Liberecu, i Slovak je dobio ovog mog 6:1 6:0  :lolol: Pripisacu to domacem terenu, Cehoslovacka ovo ono, a ovamo je Cileanac u prednosti zbog nadmorske visine i skroz je druga prica, plus je zeljan osvete sigurno :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Brat Kolbi :)  Imam rupu Barca Pao. Odigrapo pred sam mec H1-7.5 po 1.96. A sad kontru H2+14.5 na 1.93.. 7 rezultata je u igri. Bice valjda :D

Edited by Timmy
Link to comment

Ja umesto da igram Kolsrajbera vise gemova na ova dva para sto sam vec odigrao, na kraju odigrao +1.5 na njega treci set i puko hiljadu jer je usro pred sam kraj :D Ali makar vodi ovaj moj Hans, uzeo brejk na samom startu meca... 

Link to comment

prosao jedan tiket posle duze pauze. pa evo nesto za danas, mozda slucajno udjem u neku seriju.

young boys gg3+

toronto gg3+

bolivar 3+

sion 3+

Prodjose svajcarci prepisao sam young boys ali dzaba kad sam pao na ostalim glupostima

Link to comment

A sta tek reci za raspad mog brata Hansa, koji je posle 3:0 u trecem setu i sigurne igre uspeo da izgubi 4 gema u nizu i sad ovaj drugi vodi 4:3 i servira... Bas me nece ovih dana, jos je ovaj minus od 15ak hiljada smesan kakva mi se sve sranja desavaju :D

 

3:0 pa 3:5 pa brejk lopta za 5:5 ali onda 3 vezane greske i 4:6 kraj. Sjajan lik, zaista, jebo mu ja pas mater.

Edited by Zli Gli
Link to comment

george over 17.5 i m gasol over 15.5

 

 

razmisljam jos dh1 12.5 na lac vs dallas.

 

prodje ovo prvo. malo da me krene posto sam juce pukao tri tiketa gde na svakom mi je trebao po jedan kos.

 

ovo dole sam uplatio kod 13.5 kvota 2.50. povezao sa dvojkom na atlantu.

Link to comment

NHL 0/2, NFL 1/1, NBA 0/1. NHL nije mogao gluplje doci. Tampa je ponovo zakazala u ofanzivi, ocekivao sam da ce natrpati Colorado. Islandersi odose u OT, kvota 1, dok je Montreal volsebno izgubio u regularnom delu meca, nakon 3-0 vodjstva. New England je rutinski odradio Miami i to je jedino dobro sto se desilo juce. Ne mogu da nadjem ritam, kada je o NBA delu rec. Najsigurniji mec za poene sinoc, je naravno otisao u minus. Atlanta je dobila u gostima, nakon neverovatnog poraza kod kuce, retardi. Ako se ovakav los NBA trend nastavi jos par dana, stavljacu kosarku samo na neobavezne tikete. Imao sam Bolivar juce i prevarih se i preskocih. MLS playoff bih se tesko odlucio da probam. Tja, kilava nedelja, mozda vikend bude bolji. Bar ce biti na fudbalu, meceva za golove u subotu i nedelju.

 

 

Fudbal

 

Besiktas-Kasimpasa w1

Eintracht Frankfurt-Bayern P/K2

La Coruna-A. Madrid w2

 

Kvota 1.60.

Par velikih favorita u fiksu. Bayern cesce igram na golove, no sledi CL, te verovatno nece zapinjati, ako povedu.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Toronto w1

Washington-Columbus w1

 

Kvota 2.00.

Dosta teskih(ravnopravnih) meceva veceras. Rangersi i Capitalsi imaju, na papiru, slabije protivnike. Washington je porazen protiv Pittsburgha i ovo im je prilika da se vrate u formu. Columbus je vezao dva trijumfa, nakon serije poraza, no ne verujem da mogu dobiti i danas.

 

 

NBA

 

Orlando-Oklahoma w2

Detroit-Chicago w2

Atlanta-Charlotte w1

 

Kvota 2.94.

NBA rezultati su razocaravajuci, iz dana u dan, no mozda krene na bolje. Oklahoma je jedan od glavnih kandidata za titulu. Chicago je dobio Cleveland na otvaranju, nadam se da ce i veceras dokazati kvalitet, protiv Pistonsa, koji su me oborili preksinoc. Atlanti je ovo vec treci mec, u 4 dana, ali bar nisu imali predug put nakon nocasnjeg gostovanja.

 

Prateci tiket, Cleveland w1, San Antonio H1(-11.5), Houston P>106.5, Phoenix P>103.5, Sacramento >204.5, Durant >25.5, Rose >17.5, Thompson >19.5, Harden >27.5. Kvota 140.76.

 

Miks tiket, Federer fix, Bautista-Agut fix, Kosice w1, Salzburg 5+, Bern 5+, Dinamo Zagreb 2+, Shakhtar P/K2, Venlo 2+, PSG w2. Kvota 6.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...