Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas uplatim na unibet da igram najniže moguće under i over.... tri takve po 1,25 sve ukupno kvota za duplanje.

 

Boston preko 195.5, bruklin ispod 209,5, majami preko 180,5 i izgleda ništa neće doći, prosto nevjerujem kakva su ovo probijanja matixa, jedino tako mogu da objasnim

Link to comment

Prodje Phila, prodje Estudiantes - Gimnasia ko od sale al dzaba. Braca Meksikanci zeznuse stvar (rekoh bice 0-1 cim sam ja odigrao na golove na dva tiketa...i bilo je 0:1 :mad: ) . Sto bi se reklo, "lose povezivanje".

Link to comment

kako su  me gs i clippersi sjebali na dva tiketa.

 

ajde jedan bezvezan tiket ali na ovom gde sam igrao sve hendikepe i dodje ostalih 7 utakmica  :cry:

Edited by 189-
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/2. Fudbal je prosao bez problema, svuda su pala bar 2 gola, do 60. minuta. Tri gola u prvoj trecini, na Carolina-St. Louis. Cekao sam peti 24. minuta i nije ga bilo. Dallas je okrenuo, u drugom poluvremenu, te je tiket sa vinerima prosao. Razumem da Golden State ne moze dobiti bas svaki mec. Chicago je dobra ekipa, te taj poraz spada pod "desava se". Ovo nocas je vec neverovatna stvar. Gubis od neke "random" ekipe. Stoji da ja bolje poznajem NHL i MLB, no NBA, no ja kod Jazza, ne vidim nikoga, ko lici na vrhunskog igraca, pa mi je ovo jos manje jasno. Tu je naravno i kombo zglajznuo. Ponovo nikom nista. Tja, ocekivao sam bar 3/4, ili 3/4 + kombo, nakon sto je fudbal prosao.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Leicester 2+

Real Madrid-Sociedad P/K1

Chelsea-Man City 2+

Roma-Empoli w1

 

U. De Chile-Antofagasta 3+

 

Kvote, 2.02, 1.60. Nadam se da ce se moji osvetiti kilavom Leicesteru, za onu blamazu. Real standardno, mada ih ne diram na golove, dok Ronaldo pauzira. Chelsea ipak na golove, City mora pokusati nesto, kako bi se priblizio. Roma kod kuce. Cileance i dalje pratim, solidno su krenuli.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Carolina w1

Tampa-Columbus w1

 

Kvota 1.92. Evo prilike Rangersima, da zapocnu pobednicku seriju. Carolina je igrala nocas, ima dosta slabiji tim i sve osim pobede domacina, bi bilo veliko iznenadjenje. Bobrovsky je temelj stila igre, koji forsira Columbus. Bez njega njihova defanziva, nije toliko uspesna, a ne verujem da mogu igrati "za gol vise" protiv Tampe.

 

 

NBA

 

Orlando-Dallas P>97.5

Detroit-Houston P>101.5

 

Kvota 3.42. Dosta timova igra back-to-back, medju njima su Dallas i Houston. Rocketsi i ne pridaju veci znacaj odbrani, relativno umorni, ce sigurno igrati "za kos vise". Dallas je imao ocajno sutersko vece, u prvom poluvremenu nocas. Orlando je igrao neke neocekivano efikasne meceve, u poslednjih par nedelja, pa bi se slicna stvar, mogla ponoviti i veceras.

 

Bilo je tu jos stvari, pre svega kada je o NHL i NBA mecevima rec, no to stavih na egzibicioni tiket.

Link to comment

Odigrao danas Francuze rukomet pa sad prebacujem na Portland -3.5 @4.5. Moram da probam po toj kvoti. Batum ce najverovatnije igrati, Lilard je nalozen da dokaze da je all-star, Oldridz je car. Jeste Atlanta favorit i igraju odlicno ali dobice ih neko vec a deluje mi da bi to mogao da bude Portland.

Za malo. Dobro se drzao Portland do poslednje cetvrtine a onda je Atlanta sabila. Lilard imao previse izgubljenih lopti i sut ga nije isao uopste. Oldridzu svaka cast, igra kao zmaj.

 

Atlanta sledecu protiv Filadelfije, pa u gostima protiv Pelikansa i kuci protiv Vizardsa. Mozda jednu od poslednje dve vredi loviti za prekid serije, verovatnije Vizardse. Trebalo bi dobre kvote da budu.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Hteo da stavim Stoke i Cuvari kraljicinog parka GG po kvoti 2 al se predomislim ono izadje u 38. minutu :isuse:

Prodje mi Seria B Karpi-Krotone 1 po kvoti 1.75 Ovi prvu Krotone treci od pozadi i dodje iz 2 u 1.

Sad cekam jos svasta nesto.

Link to comment

Prvo nisam hteo da cackam SB sutra, no malopre videh gomilu specijala, u ponudi Meridiana(da li ce QB baciti vise od ponudjenog broja jardi, igrac belezi jedan ili vise TD, isto i za INT, plus gomila timskih stvari...). Nisam pametan. :lolol:  :isuse:

Link to comment

Prvo nisam hteo da cackam SB sutra, no malopre videh gomilu specijala, u ponudi Meridiana(da li ce QB baciti vise od ponudjenog broja jardi, igrac belezi jedan ili vise TD, isto i za INT, plus gomila timskih stvari...). Nisam pametan. :lolol:  :isuse:

 

Kad si vec pomenuo prisetih se da sam jednom, mislim da je bilo isto u Meridianu, odigrao specijal kako ce pasti prvi poeni: field goal ili TD? Ja odigram na field goal. Evo kako se to zavrsilo:

 

http://youtu.be/NSgmYxYTzwk

 

Nisam mogao da verujem. :D

Link to comment

-2.5h/Orlando Magic - Dallas Mavericks   2  1.4
-3.5h/Indiana Pacers - Sacramento Kings   1  1.67
+11.5h/Washington Wizards - Toronto Raptors   2  1.31   3.97

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...