Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mislio sam da je tenis ubedljivo najjaci za uzivo hvatanje velikih kvota ali mu se odbojka (pogotovo zenska) opasno priblizava. Kvote uzasno mnogo skacu a preokreti dolaze ko dobar dan  :thumbup:

Link to comment

Mislio sam da je tenis ubedljivo najjaci za uzivo hvatanje velikih kvota ali mu se odbojka (pogotovo zenska) opasno priblizava. Kvote uzasno mnogo skacu a preokreti dolaze ko dobar dan  :thumbup:

igranje odbojke je jebena stvar. Imam jednog kolegu koji je sve ove godine sigurno izgubio preko 10000 evra na kladionici a od toga pola ide na dusu live kladjenju na odbojku. On je pretezno igrao setove i nemalo puta mu se dogodilo da njegova ekipa vodi recimo 24-18 i na kraju ispuse set. Oprezno sa odbojkom.

Link to comment

Razumem te skroz, ja sam pucao u basketu kad mi npr. Boston vodi protiv valjda Atlante +29 tokom mece i +8 na 2 minuta pre kraja, ili u tenisu recimo Nikulesku glupaca od 5:0 do 6:7, toga ima u svim sportovima... ali je fora u tome sto bas vijam kad neka ekipa za koju mislim da ce dobiti set gubi, i to najcesce igram kad gube 2 razlike u drugoj polovini seta i imaju prijem servisa, tu su kvote brutalno dobre a to se jako lako stize jer je bukvalno u pitanju jedan "mini-brejk", da ga tako nazovem. Ili igram na losiju ekipu kad gubi npr. 1:0 ili 2:0 u setovima pa vijam da ce uzeti drugi ili treci, to isto cesto dolazi. A danas sam uzeo mozda najlaksu lovu ikad, neke Ruskinje igrale i posle dva ubedljivo dobijena seta od strane gosci rezultat u trecem bio 31:31, ja zategao hiljadu na manje od 66.5 poena jer mi je bilo neverovatno da zene mogu da zadrze koncentraciju toliko da dodju do 33:33. Naravno, jedna ekipa vezala dva poena, i to ovde domace sto su pukle ubedljivo prva dva seta. Kasnije u cetvrtom odigrao na gosce prvo na 17:16 a kasnije i 19:17 za domace, kvote 1.8 i 2.64, i dobile moje 22:25 rutinski. Posle toga sam pratio onu ekipu Omichka, isto ruska zenska odbojka, dobile su lagano 3:0 nekog velikog favorita i tu sam ih savatao u sva tri seta po dobrim kvotama. Taj tvoj je verovatno vijao favorite po malim kvotama pa nije ni cudo sto je toliko izgubio, jbg.

Link to comment

Kolega je prica za sebe kamo srece da igra favorite nego igra bukvalno napamet i na vecju kvotu pa sta bude.

Primer igraju Aston Villa-Newcastle gosti imaju kvotu 3 on opali 50 eu na dvojku. Ponekad mu se posreci ali vise puta ne.Razocara se kad u 1 mesecu izgubi vise od 500 evra pa proklinje i vice da nece nikad vise igrati kaldionicu ali ne vredi.Momak je totalno pukao jos poceo da pozajmuje pare. Poznam masu kladionicara ali nikoga kladionica nije unistila kao sto je njega. Ustvari on je sam sebe unistio.

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2(uz jedan tiket, gde su dve kvote 1, te sam samo vratio pare). Fudbal dosao glupavo. Man Utd i Roma, ni sa igracem vise, nisu mogli do pobede, te su dobici dosta umanjeni. Nije bilo golova gde treba, Schalke odigrao 0-0 kod kuce, dosta neefikasni mecevi na Ostrvu(na egzibicionom, od 11 3+ meceva, su dosla samo 2). Zakazali sa golovima na NY Islanders-Tampa. Gosti su poveli u 50. minutu, da bi Islandersi okrenuli za samo 12 sekundi. Ponadah se da mogu pasti 2 EN gola, no nije se posrecilo. Na 1:11 pre kraja, domacin daje EN gol. Imali su jedan promasaj u zavrsnom minutu, gosti dobijaju PP i pogadjaju stativu sekundu pre kraja. Smor, tu je pao i kombo tiket. Bar NBA preskocih, poginuo bih na poluvreme overima, u Denveru i Houstonu(narocito ovo drugo, zbog niske granice). Nastavljen kilav trend. Danas je, nadam se, dan za oporavak.

 

 

Fudbal

 

Hertha-Hoffenheim 3+

 

Liverpool-Arsenal 3+

 

Kvote, 1.81, 1.82. Malo zanimljivih meceva danas, no ova dva deluju primamljivo za golove. Ispratih ovo i 5+, 7+ sistemom, mogli bi se raspucati i negde gde ja odigram. 

 

 

NHL

 

NY Rangers-Carolina w1

Boston-Buffalo w1

 

Detroit-Colorado w1

Edmonton-Dallas w2

 

Kvote, 1.78, 2.32. Rangerse ne volim da igram, no imaju finu tradiciju, protiv Caroline kod kuce. Boston mora zaigrati bolje, pre svega napad. Ovo je idealna prilika, jer su Sabresi dosta losiji u gostima. Detroit bez Howarda veceras, ali su za razliku od Colorada, imali dan pauze. Veliki je rivalitet, izmedju ovih timova, te bi to bio lep nacin, za prekid serije od 5 poraza Red Wingsa. Edmontonu nije pomogla smena trenera. Starsi igraju svrsto na gostovanjima, i sto je najbitnije, pobedjuju.

 

 

NFL

 

NY Jets-New England P2

Tampa-Green Bay w2

 

Houston-Baltimore w2

Chicago-Detroit w2

 

Kvote, 1.51, 1.71. Patriotsi protiv kilavih Jetsa, bi trebali resiti mec, vec do poluvremena. Green Bay je valjda sigurica. Ravensi se bore za playoff, kao i Detroit.

Prateci tiket, Carolina P<20.5, Miami P<21.5, Pittsburgh w1, Dallas w1, Buffalo w2, Seattle w2. Kvota 12.85.

Link to comment

Liverpul-Arsenal:

 

GG - 1.58

GG GG - 11.5

 

 

Hteo prvo standardno prvo i drugo GG (kvote 3.9 i 3.1), al sam ipak resio da probam onos to sam vec pisao i umesto toga odigram samo GG. Malo sam povecao uplatu za GG GG, a za toliko smanjio GG (manje nego zbirno prvoGG i drugoGG). Pa da vidimo da li je ovako bolje :)

 

 

Inace, mislim da je 1.58 poklon kvota za GG.

Link to comment

A jbga, kod mene samo Meridian i Mozart. I Balkan, ali to ni ne idem, jer stalno menjaju kvote a to nikako ne oglase, vec vidim tek kad dodjem. I onda sam i preostao da idem tamo.

Link to comment

Stvarno je bilo brzinski. :)

Ja uhvatio Arsenal daje 2 gola&GG, a sad mi treba i X (al samo ako ostane St. Etjen 3:0...ako ne, onda navijam za Arsenal :D ) da ostane u zivotu i drugi tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...