Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne bih se ja igrao sa Sockom... U dobroj je formi, imace podrsku publike, a i Robredo je ipak sljakas. Previse je to rizicno za kvoticu 1.6.

 

Nije baš Robredo šljakaš. Šta znam.

Link to comment

Robredo u poslednje vreme igra odlično, posebno u defanzivi, a i Sock je u podizanju forme, samo nije imao sreće da u poslednja dva turnira ispada od Raonića. Robredo je bolji i kompletniji igrač, bez obzira na podlogu, ali Sock je na domaćem terenu, tako da bih ja preskočio ovaj meč, a ako bih baš morao, gađao bih neki over.

Edited by radar
Link to comment

Teški ste ljudi,ja vas pitam oko ovog Bjukenona a vi odgovarate od Robreda :D

 

Evo ja cu da odigram (na jednom tiketu :sleep: ) na pobedu Socka, pa si miran bar po tom pitanju. :D

Link to comment

Ni ja ga nisam gledao.. Ali vIdim da se prosetao kroz kvalifikacije, plus domaci teren... Sousa je prosecan igrac, a i ovo mu nije bas omiljena podloga.

Isto za izbegavanje po mom misljenju, eventualno bih gadjao iznenadjenje, fina je kvota na Bjukenona.

 

Rekao bih da je Watson-Zhang 2-0 po kvoti 1.85 zicer. Watson je u odlicnoj formi, vrlo dobro igra ove sezone, a ova Kineskinja se raspada, poslednji put je pobedila nekog pre 2 meseca.

Link to comment

Uzgred, jel kapira neko ovo iz online ponude Meridiana:

new-picture-1.png

 

Koja je razlika izmedju ova dva hendikepa? Domacin u oba slucaja treba da dobije sa 2 gola razlike da bi bilo H1. U cemu je stos?

Edited by Nesh
Link to comment

Aha, moglo bi biti to.

 

Sad sam gledao ponudu igara na sajtu i, koliko sam video, tamo pominju samo klasican hendikep H1, HX, H2 (u online ponudi nemaju HX, nekada ga je bilo u listi, ne znam kako je sada) i azijski AH.

 

Azijski ovako objasnjavaju:

 

 

 

Azijski Hendikep – Igrač pogađa koji će ishod meča biti kada se na ostvareni rezultat meča doda unapred definisani hendikep (prednost jednom od timova). Igra se obračunava tako što se na ostvareni broj golova domaćeg tima doda ili oduzme hendikep (oduzima se ako je na tiketu hendikep sa znakom – (minus))

AH1 – Opklada je dobitna sa punom kvotom kada nakon uračunavanja hendikepa domaćin ima prednost veću od 0.25

Opklada je dobitna sa polovinom kvote kada nakon uračunavanja hendikepa domaćin ima prednost od tačno 0.25

Opklada se računa sa kvotom 1 kada nakon uračunavanja hendikepa ni jedan tim nema prednost

Opklada se računa sa kvotom 0,5 (vraća se polovina uplate za singl opkladu) kada nakon uračunavanja hendikepa domaćin ima 0.25 poena manje od gosta.

AH2 - Opklada je dobitna sa punom kvotom kada nakon uračunavanja hendikepa gost ima prednost veću od 0.25

Opklada je dobitna sa polovinom kvote kada nakon uračunavanja hendikepa gost ima prednost od tačno 0.25

Opklada se računa sa kvotom 1 kada nakon uračunavanja hendikepa ni jedan tim nema prednost

Opklada se računa sa kvotom 0,5 (vraća se polovina uplate za singl opkladu) kada nakon uračunavanja hendikepa gost ima 0.25 poena manje od domaćina.

 

 

 

To je to, mada su mogli malo preglednije da to prikazu. Hvala na razjasnjenju. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...