Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3, MLB 0/2, prosao jos i dabl suteva Switzerland+France, kao i teniski tiket. Odlican dan.

 

 

Fudbal

 

Germany-Portugal >26.5

 

Germany-Portugal w1

Iran-Nigeria w2

 

Ghana-USA >22.5

 

Germany-Portugal, najverovatniji mec za suteve, do sada na prvenstvu. Ocekivano malo veca granica, no trebalo bi da dodju 30+ lagano. Jaci ulog.

Kombinacija dva vinera, opreznije. Over suteva, na zavrsnom mecu dana, vise za pracenje.

 

 

MLB

 

Detroit-Kansas 1 (Verlander-Vargas)

Tampa-Baltimore H2(+1.5) (Odorizzi-Wei-Yin Chen)

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Ryu-Matzek)

Atlanta-Philadelphia <7.5 (Teheran-Hamels)

Arizona-Milwaukee >7.5 (McCarthy-Peralta)

 

Oprezniji ulozi ovde. Kada SP udje u zavrsnicu, vracam se standardnoj igri.

Verlander baca promenljivo. Detroit tezak za procenu, no obicno izlaze na kraj sa Royalsima, bez vecih problema. 

Odorizzi u padu forme. Ceo tim Tampe, igra dosta lose. Oriolesi igraju toplo-hladno. Chen u odlicnoj formi.

Ryu, protiv ruki startera Rockiesa. Colorado izboksovao 3 preokreta protiv San Francisca, ne verujem da to mogu ponoviti ovde. Duel divizijskih rivala, vreme je da Dodgersi pokazu kvalitet.

Na Turner Fieldu, Teheran i Hamels startuju. Teheran malo pokvario ERA u Denveru, inace u dobroj formi. Hamels izvanredan, nakon nesto losijeg pocetka. Nije primio run, na nepunih 17 ininga.

McCarthy ima losu sezonu, i taj trend traje i dalje(0-3, 7.02 ERA, na poslednja 3 starta). Peralta odlican u dosadasnjem delu sezone, mada mu je ERA nesto visi, par meceva unazad(2-1, 5.82 ERA).

 

 

Probao sam i tiket kvalifikacija za Wimbledon, ali tu ima dosta parova(11), pa je bolje da ne piskaram.

Link to comment

Sestric moje bolje polovice (zavrsio 6. razred) odigrao Portugal - Nemacka na nekoj tamo igrici i javlja mi da je izgubio od Nemacke 2:1. Da ne bude da vam nisam rekao... :D

Link to comment

Sestric moje bolje polovice (zavrsio 6. razred) odigrao Portugal - Nemacka na nekoj tamo igrici i javlja mi da je izgubio od Nemacke 2:1. Da ne bude da vam nisam rekao... :D

 

zapisano. i ja sam sa eibarom bio dvostruki sampion evrope pre par godina. uzmite to u obzir sledece sezone kad eibar zaigra u primeri.

 

 

kanda ce igre autogol i crveni karton biti plodonosnije od jurenja iksa, mislim za one koji jure. 

 

sa ovolikim brojem golova, padace i autogolova jos, a kvota 9. do sada na 11 utakmica 3 komada, sto ce reci na ulozenih 1100 dinusa dobitak je do sada 2700.

Edited by Aće
Link to comment

nesto sam ih gledao i uzasna im promaja bije kroz krila a ovi belgosi su najvisi na prvenstvu a i bez toga bi sa onakvim timom trebali da vez problema dobiju alzir, mada mozda sutra odigram neko sigurnije gazenje od 4+ tipa hendikep ili 1-1 videcu kada se naspavam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...