Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bogohulna mi je i sama pomisao ali primamljive kvote na Robertsona i Selbija da uzimaju Championship @5 i @7 respectively. :D

Link to comment

pa pustili.

Ja uzeo 60e

 

I ofk lagano.

 

I ja uvek pomislim da kad svi znaju da neće doći,samo što se kod nas toliko bezočno namešta da ih boli baš dupe dal svi znaju

Link to comment

U NBA su bezobrazno niske kvote na favorite. Sitni ulozi na atl&milsap @7, gs&curry @7.5 i mem(+9.5)  @1.91.  Nista strasno ako nista ne dodje.

Link to comment

Ja prolazim Dzordza i Indy @ 2.6, odvratna kvota al bilo mi je dosta sigurno pa kad se to uzme u obzir nije ni losa :)

 

Super ispao dan, Zvezda + City, Zvezda korneri i kec na poluvremenu (user, dva dosla u nadoknadi), Vosa a cak sam i na OFK stavio par dinara... sad cu morati da ga userem nekako.

Imam od juce OKC -7.5 kad sam cuo za suspenziju a vjerovatno cu staviti neki dinar i na Stepha.

Link to comment

Dakle ovako:

Paul under 20 @ 1.86 Mara

Jednom je samo dao 20, rovit je i govnjiv, ima nekoliko malih povreda i ne ocekujem da izdivlja veceras.

Na Triobetu pipnuo dubl Conley under 18 + Paul under 18, Conley u slicnom stanju, istina dobro je odigrao prve 2 i dao 19 i 20 poena ali nije bas najzdraviji plus je realno da budu pregazeni.

Link to comment

ma mislio sam na kentucky derby, gledao sam trku malopre. nemoguce da to nisi gledao :D

Link to comment

Dakle ovako:

 

Paul under 20 @ 1.86 Mara

Jednom je samo dao 20, rovit je i govnjiv, ima nekoliko malih povreda i ne ocekujem da izdivlja veceras.

Na Triobetu pipnuo dubl Conley under 18 + Paul under 18, Conley u slicnom stanju, istina dobro je odigrao prve 2 i dao 19 i 20 poena ali nije bas najzdraviji plus je realno da budu pregazeni.

Kao sto rekoh, morao sam nekako da pokvarim.

Conley na -20 i minut ipo do kraja i dalje u igri i daje kos za over... Paul u penal zavrsnici takodje ide preko :isuse:

 

Danas vjerovatno DeRozan over, bez pobjede Toronta posto im ne vjerujem previse u ovakvoj utakmici.

Mozda Parker i SA, ne znam koja je kvota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...