Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ubi onaj ruski kondor demara, verujem da se neće ni vraćati u igru, a dva poena mi fale :isuse:

 

edit

 

uvali ih nekako, mada je sav malokrvan, verovatno će i da izađe uskoro.

Edited by Evropejac
Link to comment

Jebeni Spursi. Sad sam odigrao POR&LA da probam da se izvadim, ne mogu valjda sve utakmice u sedmu. Ne znam da DDR-a nisam gledao od kad su se ovi odvojili.

Link to comment

ma nešto ga raspalio kirilenko u borbi za loptu, ovaj izašao posle trideset sekundi i na -15 i nije se vraćao u igru nekoliko minuta, mislio sam da je nešto ozbiljnije i da ga čuva za sedmu, ali izgleda je ok.

 

a spursi neka mi se napasu muda, još sam hteo da branim na +5 i 3.1, ali provalim da nemam kinte na računu :isuse:

Link to comment

Sjebase Spursi sinoc a mogli su fino da privedu kraju seriju.

Ja juce istripovao da Portland gubi 3:2, ni sam ne znam zasto. Dobise majstori, drago mi zbog njih.

Link to comment

1,70 dvojka na Siti. Je li za preskakanje? Dobar je Everton, ali mi je prevelika.

 

Ja cu ga odigrati, ako pobede uzimaju titulu, a ako ne pobede uzima Liverpul. Znaci win-win situacija :fantom:

Link to comment

MLB 1/6, NBA 1/3, NHL 1/1, fudbal 1/1. Nastavljena losa serija MLB rezultata. St.Louis i Seattle, sa vrhunskim starterima, porazeni, protiv po meni, dve najlosije ekipe u ligi. Jimenez imao prvi kvalitetan start ove sezone bas sinoc, dosao minus na Minnesota-Baltimore. Na NBA uzeh nesto , posto je prosla 3.42 kvota, mada me je fiks iznervirao. Spanci opravdali poverenje. Tja, zavrsice se i ova kilava nedelja.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Tampa 1 (Tanaka-Odorizzi)

 

Houston-Seattle 2 (Keuchel-Iwakuma)

 

Atlanta-San Francisco 1 (Teheran-Vogelsong)

 

Boston-Oakland 1 (Lester-Milone)

 

Minnesota-Baltimore >8.5 (Correia-Chen)

 

Cincinnati-Milwaukee <6.5 (Cueto-Gallardo)

 

 

Prva 3 para, cine prebacivacki tiket.

Tanaka odlican, u ruki sezoni, 3-0, 2.27 ERA. Odorizzi, 1-3, 6.85 ERA, do sada. Ima samo 3 odigrana ininga protiv Yankeesa, bez primljenog poena. Matchup startera, potpuno na strani domacina. Ocekujem da domaca ekipa, uzvrati istom merom, nakon ubedljivog poraza, sinoc, u dodatnim ininzima.

Keuchel je 1-2, 2.57 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 2-1, 3.56 ERA. Iwakuma ce imati prvi start ove sezone. Protiv Astrosa, 2-1, 1.38 ERA. Jedina dilema je, kakav ce biti Iwakumin prvi nastup. Nadam se da ce nastaviti gde je stao prosle sezone. Kada baca solidno, nije mu potrebna velika podrska.

Teheran, 2-0, 2.08 ERA, protiv San Francisca. Ubedljiv od starta sezone, 2-1, 1.47 ERA. Vogelsong, 1-1, 4.50 ERA, sa Atlantom. U novoj sezoni, 0-1, 5.40 ERA. Teheran nema vise pobeda, zbog veoma lose podrske. Vogelsong imao dobar start protiv Indiansa, inace prilicno nepouzdan. Bravesi vezali 4 poraza, te mislim da je vreme za prekid te serije. Valjda ce proraditi, nesretni napad Atlante.

Lester, 4-4, 4.21 ERA, protiv Oaklanda. Ove sezone je, 2-4, 3.10 ERA. Milone, 0-1, 13.50 ERA, protiv Bostona(nepunih 5 ininga). Dosadasnji deo sezone, 0-2, 4.56 ERA. Lester jos nije zabelezio pobedu kod kuce, ove sezone. Problem mu je obicno pravila, neefikasnost napada. Sinoc su Red Soxi odigrali ubedljivo, ne vidim zasto to ne bi bio slucaj i veceras.

Correia, 1-1, 5.25 ERA, protiv Oriolesa. Sezonski ucinak, 0-3, 7.33 ERA. Chen, 2-0, 2.25 ERA, protiv Twinsa. Nesigurno otvaranje, 3-1, 4.34 ERA. Correia nadrljao protiv Detroita. Chen u usponu forme, ima povremene probleme sa kontrolom. Dve efikasne ekipe, se nisu pokazale, na prvom mecu serije. Nadam se boljem izdanju udaraca danas.

Cueto, 5-3, 3.31 ERA, Brewersa. Fenomenalan do sada, 2-2, 1.15. Gallardo je, 7-6, 4.35 ERA, protiv Redsa. Za sada, 2-0, 1.91 ERA. Cueto je primio samo 1 run, na prethodnih 30 ininga, no tim ne prati njegove odlicne nastupe. Gallardo je cak 12 puta gostovao, na Great American Ball Parku, te zna sta mu je ciniti. Ove sezone ima najbolji ground-ball procenat(52.2), u karijeri, siguran iz meca u mec.

 

 

NBA

 

Indiana-Atlanta w1

Oklahoma-Memphis w1

 

Durant >30.5

Curry >24.5

 

Wetsbrook >24.5

Griffin >25.5

 

Indiana bi trebala da iskoristi domaci teren. Memphis znacajno oslabljen. Probao oprezno igrace, mozda Oklahoma zabelezi ubedljivu pobedu.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Hoffenheim 3+

Donji Srem-Partizan 2

Barcelona-Getafe 3+

Zvezda-Rad 1

 

Jedan tiket, za odmeren ulog, uz par egzibicionih.

Edited by Miljenko
Link to comment

Priča se već par dana da je Ofk zatvorio u Jagodini,samo nisam siguran gde još može da se odigra za ozbiljnije pare.

 

Inače su opasne pare mogle da se uzmu na Sloga Dolina,a ja baš taj dan nisam mogao da doprem do kladionice  :isuse:

 

Da podelim i to da se Gojko Kačar kune u keca na Hamburg,ali ja nisam toliko siguran u to :D

Edited by theanswer
Link to comment

Aha i Vosa pusta Javor.

Bice kao ona Istra prije neki dan, zapece ko majmuni da uzmu bod pa onda trener na konferenciji kaze 'evo vam kurac' :lol:

Link to comment

Aha i Vosa pusta Javor.

Bice kao ona Istra prije neki dan, zapece ko majmuni da uzmu bod pa onda trener na konferenciji kaze 'evo vam kurac' :lol:

 

Mene posle Crnokosa Napredak nameštene utakmice iz 2 u 1 u jebenoj KLS ništa više ne može da začudi.

Link to comment

Ma nema tu leba cim svaki idiot prica o tome i lokali blokiraju.

Kad sam uzimao pare na namjestenim utakmicama nijedna nije bila blokirana u lokalu niti se pisalo ovoliko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...