Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lagano Parker sinoc al zato LMA ni blizu, opet igrac kog odigram upada u problem sa faulovima.

Za veceras probao George+Indiana @ 3.75, opet debelog konja i Memfis @ 4.5, ovaj put trebaju 2 poena manje... i Steph+GSW @ 4

 

Jos razmisljam da li da odigram singlove na Indianu u glavu @ 1.88 i over na Duranta iako je posljednje 2 odigrao kao djevojcica.

Link to comment

ATL, LAC i MEM&Rendolf

 

Mislim da min 2 ekipe veceras dobijaju seriju. Sinoc Parker prosao ali izmakao DeRozan za 1 poen.

Edited by Bane_V
Link to comment

MLB 2/4, uz dve kvote 1, NBA+NHL 1/4. Kisa remeti MLB raspored. Moglo je i bolje, no cela nedelja je takva, kilava. NBA osim fiksa, ocajno. Na igracima sam ustedeo novac, igrajuci samo 1 singl. Cekao na nekom teniskom(kvota oko 9), od juce, Melzera u fixu i corak. Nije uspeo da odservira za prvi, odnosno treci set. Treba preterati i ovakve glupe periode.

 

MLB

 

Miami-Atlanta 2 (Alvarez-Ervin Santana)

 

Kansas-Toronto H2(+1.5) (Guthrie-Buehrle)

 

Trenutno samo 3 meca u ponudi, mada ja i ne volim da igram meceve iz "duplog programa", pa i bolje sto ih nema(Yankees, Baltimore, Boston).

Alvarez je 0-2, 6.86 ERA, protiv Atlante. Do sada, 1-2, 2.73 ERA. Santana, 0-2, 6.59 ERA, sa Marlinsima. Ove sezone, 3-0, 1.95 ERA. Miami dobio prva dva meca ove serije, neocekivano ubedljivo. Udaraci Bravesa zatajili do sada, te ocekujem da veceras, daju neki poen vise. Starteri su u formi, gosti bi mogli do utesne pobede.

Guthrie je 3-7, 3.34 ERA, protiv Blue Jaysa. Start sezone, 2-1, 4.22 ERA. Buehrle, 23-12, 3.66 ERA, protiv Kansasa, Pokvario malo utisak, losim nastupom protiv Bostona, no i dalje ima fin ucinak, 4-1, 2.16 ERA. Guthrie tradicionalno nesiguran u maju. Buehrle poceo dobro sezonu, kao retko kada(obicno ima los april), pa verujem da gosti imaju realne sanse za pobedu veceras. Odigrao hendikep, za svaki slucaj.

 

 

NBA

 

Atlanta-Indiana H2(+1.5)

Memphis-Oklahoma H2(+0.5)

 

Curry >23.5

 

Westbrook >24.5

Paul >19.5

 

Durant >31.5

Griffin >25.5

 

Hendikepi vaze za regularni deo. Poceli i igraci da trokiraju. Odigrah ponovo neku oprezniju varijantu.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Benfica bk1

 

Juventus juri 1-2, iz prvog meca, pa da probam i to.

Link to comment

Lagano Parker sinoc al zato LMA ni blizu, opet igrac kog odigram upada u problem sa faulovima.

Za veceras probao George+Indiana @ 3.75, opet debelog konja i Memfis @ 4.5, ovaj put trebaju 2 poena manje... i Steph+GSW @ 4

 

Jos razmisljam da li da odigram singlove na Indianu u glavu @ 1.88 i over na Duranta iako je posljednje 2 odigrao kao djevojcica.

Samo Rendolf prodao.

Meni ovo najbolje vece otkad je poceo plejof.

Link to comment

MLB 1/2, NBA 2/4, fudbal 0/1. Atlanta uspela da izgubi i treci mec protiv Marlinsa. :isuse:  Ne bih pogodio, ni da sam ponovo igrao under. Toronto bez vecih problema. NBA konacno ok. Dablove lose spojio, mada nema logike da vezujem igrace iz iste ekipe. Juventus me ovde jedino iznervirao. To je trebao biti najsigurniji mec, ove nedelje. Bolje nego prethodnih dana, no i dalje nedovoljno dobro.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-St.Louis 2 (Wood-Wainwright)

 

Houston-Seattle 2 (Peacock-Felix Hernandez)

 

Minnesota-Baltimore >8.5 (Nolasco-Jimenez)

 

Miami-LA Dodgers 2 (Koehler-Beckett)

 

Kansas-Detroit H2(+1.5) (Shields-Porcello)

 

LA Angels-Texas >8.5 (Santiago-Lewis)

 

Vracam se starom sistemu, nakon ogranicene ponude juce. Prva tri meca, malcice jace.

Wood, 3-5, 5.16 ERA, protiv Cardinalsa. Ove sezone, 1-3, 3.52 ERA. Wainwright , 9-6, 4.28 ERA, sa Cubsima. Pocetak, 5-1, 1.20 ERA. Wood imao problema sa kontrolom protiv Brewersa. Retko ima dobru podrsku. Wainwright je jedan od top picera , na nivou lige. Ima niz od 25 ininga, u kojima nije primio poen. Ukupno je dopustio 6 runova, na 6 startova(4 bas na mecu protiv Cubsa). St.Louis nije preterano pouzdan ofanzivno, no Cubsi imaju jos gori napad. Nadam se da ce Wainwright, imati makar korektnu podrsku.

Peacock je, 2-2, 7.20 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 0-2, 5.95 ERA. Felix, 2-2, 2.16 ERA, protiv Houstona. Dosadasnji deo sezone, 3-1, 2.40 ERA. Peacock ce imati treci ovosezonski start veceras. Protiv Oaklanda je bio neubedljiv. Hernandez fenomenalan, do sada. Primio 3 runa, protiv Texasa, bez odluke. Jedini poraz ubelezio, bas protiv Houstona, nakon serije gresaka odbrane, pa je ovo idealna prilika za revans.

Nolasco, 2-1, 3.00 ERA, protiv Oriolesa. Krenuo sa, 2-2, 6.67 ERA. Jimenez, 3-3, 2.90 ERA, protiv Twinsa. Nije opravdao poverenje, na pocetku sezone, 0-4, 6.59 ERA. Nolasco pauzirao zbog loseg vremena, par dana. Protiv Tampe se nije proslavio. Sest primljenih poena, u 6 ininga. Jimenez imao nesto bolji ucinak , na poslednjem startu, protiv Kansasa(4 runa, tokom 6 ininga), no to je i dalje nezadovoljavajuce. Lici na lagani over.

Koehler, 0-1, 3.60 ERA, sa Dodgersima. Sezonski bilans, 2-2, 2.97 ERA. Beckett, 0-1, 5.14 ERA, protiv Marlinsa. 0-0, 2.45 ERA, u novoj sezoni. Obe ekipe, u seriji od 3 pobede. Od Dodgersa se to i ocekuje, Miami pak igra preko ocekivanja. Napad Marlinsa efikasan protiv Atlante, na sve tri tekme, sumnjam da to mogu ponoviti i u ovoj seriji. Koehler, na proslom startu, protiv Metsa, prvi put dopustio protivniku, vise od 2 poena(4). Beckett primio samo 2 runa, na poslednja 3 starta. Star lineup gostiju, bi trebao da mu konacno obezbedi dovoljnu podrsku.

Shields je 6-3, 4.13 ERA, protiv Detroita. Za sada, 3-2, 2.03 ERA. Porcello, 6-3, 4.55 ERA, protiv Royalsa. Tekuca sezona, 3-1, 3.96 ERA. Shields vezao tri pobede, sve na gostovanjima. U Baltimoru, nije pustio run, tokom 7 ininga, uz 6 strajkauta. Porcello solidan ove sezone. Obicno baca bolje protiv Kansasa, na Kauffman Stadiumu. Detroit ima bolje udarace, te ocekujem makar egal mec. Hendikep na goste, deluje primamljivo.

Santiago, 1-0, 1.98 ERA, protiv Rangersa. Do sada, 0-4, 4.44 ERA. Lewis, 4-4, 4.32 ERA, Sa Angelsima. Na tri starta, ove sezone, 1-1, 4.60 ERA. Santiago nesiguran, i dalje bez pobede. Lewis jos uvek trazi formu, ovo ce biti njegov cetvrti sezonski start. Angelsi nemaju problema sa davanjem poena. Texas imao uzasnu seriju protiv Oaklanda, kako ofanzivno, tako i kada je o picerima rec. Ocekujem bolje izdanje gostiju, sto bi uz standardno efikasnog domacina, trebalo odvesti mec u plus.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Toronto w1

Dallas-San Antonio w2

 

Harden >27.5

Aldridge >27.5

 

Duncan >17.5

Howard >23.5

 

Brooklyn zamalo dobio, prethodni, peti mec, u seriji, kada je izgledalo da su bez sansi. Kvalitetnija su ekipa, i mogli bi makar izboriti 7. mec. San Antonio je dovoljno kilavio, te ocekujem kraj serije veceras. Ranije se retko desavalo, da 1. i 8., odnosno 2. i 7. u kosturu, igraju egal serije. Probao igrace opreznije, mada ne verujem da ce pomenuti vezati dve lose utakmice.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Rangers w1

Chicago-Minnesota w1

 

Dosli smo i do druge runde playoffa. Pingvini nekako prodjose Columbus. Nadam se ozbiljnijem izdanju, na startu ove serije. Chicago bi bio favorit i protiv Colorada. Gostima se daju male sanse, ne samo na startnom mecu, vec i u celoj seriji.

 

 

Fudbal

 

Rayo Vallecano-A. Bilbao 3+

 

Na prvi pogled, privlacan mec za golove, te probah i to. Obe ekipe, u dobroj seriji. Domacin ima samo jedan poraz na poslednjih 10 meceva, gost 2.

Edited by Miljenko
Link to comment

Samo Rendolf prodao.

Meni ovo najbolje vece otkad je poceo plejof.

I meni odlicno vece.

Prepisao Georgea i igrao Duranta 30+ i OKC.

Mislio da ce Warriorsi izgubiti pa sam propustio Curryja za"triple-double".

 

Probacu veceras dabl Spurs + Nets.

Link to comment

i meni je to palo na pamet, od ova tri meča može da se odabere dabl na kvotu 2.5, samo mi je problem što će ceo svet to da igra, a to se retko kada završi dobro. razmišljam i derozana preko 23.5, mislim da je u svakoj došao ili toliko, ili preko granice. ako bude tesan meč, nabiće lagano u drugom poluvremenu.

Edited by Evropejac
Link to comment

San Antonio i Parkera bih igrao ali je problem sto je samo jednom u seriji dao 22+ i to u prosloj i to jedva, pred kraj.

Da je 20+ igrao bih bez razmisljanja.

LMA i Portland @ 3.2 se cini dosta solidno, bas je bio los u prosloj, naredna obicno bude bolja.

Na Bruklin necu da igram kad je ovakva kvota, mozda probam za nesto manji ulog DDR i dvojku @ 5.50

Link to comment

San Antonio i Parkera bih igrao ali je problem sto je samo jednom u seriji dao 22+ i to u prosloj i to jedva, pred kraj.

Da je 20+ igrao bih bez razmisljanja.

LMA i Portland @ 3.2 se cini dosta solidno, bas je bio los u prosloj, naredna obicno bude bolja.

Na Bruklin necu da igram kad je ovakva kvota, mozda probam za nesto manji ulog DDR i dvojku @ 5.50

 

Ja odigrao protiv DDR i Toronta znači dolazi ti ovo ladno :D

 

Aj da probam razbiti maler odigroa sam i SA,Portland i Parsonsa under 18,5

 

Edit. I JV under 14,5 U suštini se uzdam u jedno bambergovanje Toronta u Bruklinu večeras.

Edited by theanswer
Link to comment

Sad ste me pokolebali za Netse, a vidim da i numbers guy misli da Raptorsi imaju dobre sanse veceras. Mozda odigram Toronto +5 u nekoj kombinaciji.

Portland i LMA cu odigrati, a razmisljam i Portland u dabl sa Spursima umesto Netsa. Deluje mi da ide ta serija u 7.

Link to comment

Laganiji ulozi veceras... najvise na San Antonio -3, zatim Aldridge i Portland @ 3.20 pa onda DeRozan i Toronto @ 5.5 bas sitno.

I ako dodje samo jedno ok sam, mislim da je realno da prve 2 dodju.

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...