Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

@ Dr
Samo 8, X-X @ 5. Sad me bacas u dilemu, verovatno si i u pravu :dry:

 

Nista oni ne tankuju, u 4. su jedva izvukli zivu glavu a sa 1-3 bi vec mogli da se spremaju za pecanje

 

 

Djavola ne tankuju. U trecoj uvodi Duncana, Parkera, Leonarda i Diawa 3 minut pred kraj, do tada se jebavaju Mills & Splitter iako su mogli da rese ranije i lako dobiju utakmicu. I dobili bi je da nije Carter uboo onakvu trojku. Jbg, da se nije desilo, a ne desava se svakog dana, rekli bi da je Pop genije i da je dao gas tacno kad treba.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Jbg, meni se cini da stedi veterane i da bi ih dobio veoma lagano kada bi delovali malo ozbiljnije. Sad da l oni mogu da odigraju kako ja mislim da mogu ne znam  :lolol:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Rekao bih da vredi pokusati za manji ulog Zvezdu u kosarci @2,4. Mislim da smo malo bolja ekipa od Partizana, a i bice tesko ponoviti onako lose sutersko vece kao protiv Cibone.

Link to comment

MLB 2/5, uz jednu kvotu 1, NBA 0/3, fudbal 1/1. Jos jedno meh, MLB vece. I ta dva pogodjena para, dodjose jedva. NBA nije mogao mnogo losije. Ne bih ni fix pogodio, da sam probao isti. Durant ponovo nije imao najvise suteva u ekipi, Curry i njegov mali broj pokusaja, su mi tek nejasni. :isuse:  Fudbal dosao lagano, no tu se vise i ne nadam previse.

 

MLB

 

St.Louis-Milwaukee 1 (Miller-Garza)

 

Miami-Atlanta <7.5 (Eovaldi-Harang)

 

San Francisco-San Diego 1 (Hudson-Erlin)

 

NY Yankees-Seattle 1 (Phelps-Elias)

 

Boston-Tampa >8.5 (Doubront-Archer)

 

Texas-Oakland H1(+1.5) (Ross Jr.-Chavez)

 

Pocetna 3 para, za nijansu jace.

Miller je 4-0, 1.95 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 2-2, 2.86 ERA. Garza, 3-2, 4.14 ERA, sa Cardinalsima. Od starta sezone, 1-2, 4.09 ERA. Gosti dobili prva dva meca u ovoj seriji, uprkos problemima koje imaju sa povredjenim igracima. Oba meca su resena, u dodatnim ininzima. Jedina losa stvar kod Millera su walkovi(18 na 5 startova). Garza iam ocajan ERA, na Busch Stadiumu, 8.31.Mislim da je vreme za utesnu pobedu domaceg tima, u ovoj seriji meceva.

Eovaldi, 1-1, 1.88 ERA, protiv Atlante. Krenuo sa, 1-1, 2.87 ERA. Harang, 5-4, 5.90 ERA, protiv Marlinsa. Sjajan za sada, 3-1, 0.85 ERA. Sinoc je neocekivano dosao over na ovom paru. Danas je granica malo visa, starteri su podjednako dobri, te se nadam minusu.

Hudson je 6-2, 2.78 ERA, protiv San Diega. Ubedljiv pocetak sezone, 3-1, 2.19 ERA. Erlin, 0-1, 4.76 ERA, sa Giantsima. Sezonski skor, 1-3, 6.35 ERA. Rezultat u seriji 1-1. Matchup startera na strani domacina. Nadam se da ce Hudson imati dovoljnu podrsku. Napad Padresa, verovatno najlosiji u ligi.

Phelps 1-0, 1.23 ERA, sa Marinersima. Pocetak, 0-0, 3.86 ERA. Elias nije nastupao protiv Yankeesa. U sezoni, 1-2, 3.54 ERA. Sutra za Seattle startuje Felix Hernandez, te danasnji mec deluje kao pogodan za Yankeese, da ostvare bar jedan trijumf, u ova 3 meca. Udaraci tima iz New Yorka, moraju bolje od onog sinoc. Na poslednja 3 meca, nisu dali preko 4 runa. Seattle nikada i nije bio poznat, po dobrom napadu.

Doubront je 2-3, 3.24 ERA, protiv Raysa. Neubedljiv do sada, 1-3, 6.00 ERA. Archer, 1-2, 5.27 ERA, protiv Bostona. Tokom pocetnog meseca, 2-1, 4.11 ERA. Doubront, po meni neocekivano, i dalje u rotaciji(na prethodnom startu primio 7 poena, u nepuna 3 ininga). Tampa nepouzdana ofanzivno, inace bi ovo bilo u prvoj grupi.

Ross Jr. je 0-0, 4.30 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 1-1, 2.45 ERA. Chavez, 0-1, 7.16 ERA, protiv Texasa. U novoj sezoni, 1-0, 2.32 ERA. Oakland jeste dobar tim, no nisam ocekivao oba njihova trijumfa, prethodna dva dana. Rangersi postigli samo 3 runa ukupno, pa je mozda vreme, za bolje izdanje napada veceras. Ross Jr. baca ok, mogao bi do pobede.

 

NBA+NHL

 

Colorado-Minnesota w1

San Antonio-Dallas w1

 

Duncan >17.5

 

DeRozan >24.5

Howard >24.5

 

Harden >27.5

Aldridge >27.5

 

Colorado i Minnesota igraju odlucujuci mec u seriji. Dajem prednost domacinu. Preostala dva para, ne bih dirao. 

Spursi bi trebalo da pokazu kvalitet konacno. Odigrah igrace nesto opreznije, malo su vece granice. Na drugim mestima i po poen ili dva, preko ovih iz Mozzarta.

 

Hteo sam i viner na A. Madrid, no rekoh sebi, da ne igram navijacki, te preskocih.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni Real ni Bajern nemaju Toresa. Logicno je ako bude igrao da ce biti visestruki strijelac i zato ti je kvota manja veceras nego sinoc.

Link to comment

Mrzi me sad da kopam al dosta cesto je dolazio X. Uglavnom neko dobija 1 razlike, sa ili bez produzetaka tako da treba probati, sto da ne.

1 Draw Serbia League - Radnicki v Crvena Zvezda 

(To Win Match) 30/04/2014 None 6.50  :0.6:

Link to comment

Za veceras sam uzeo toronto&derozan 24+ i sa&parker 17+. por-hou preskacem, imam onaj osecaj da sta god da odigram da cu promasiti.

Jesi citao nesto o Parkeru, kako je, da li ce igrati?

Bio je uzasan u prosloj.

Mala mi kvota na DeRozana, mnogo bolje mi izgleda ovo sa Parkerom ako je 100%.

U trecem mecu LMA i Portland @ 6, kad je bal nek se jebe i princeza.

Edited by Feindouno
Link to comment

Nasao sam da je day-to-day.  Ako ne igra onda vracaju pare, a ako igra onda je valjda spreman. Ako objave da ne igra onda dalas i novicki 18+ @7 deluje dobro.

Link to comment
Chelsea v Atletico Madrid  –  To Qualify  Atletico Madrid @ 1.83 Won

Chelsea v Atletico Madrid  –  Total Match Goals Under/Over  Over 3.5 @ 5.50 Won

Kad bi svaki dan bio ovakav :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...