Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bio si upozoren jbg

Ja se fino ispromasivao sinoc, ni Conley ni Griffin nisu dosli... i jedan i drugi odu preko svaki put kad ih ne odigram i obrnuto, doduse Conleya sam i prosao dvaput a ovog drugog niti jednom.

Steta sto Durant glupan nije dao ono drugo bacanje, opet bi ih dobio Memfis u drugom produzetku a debeli bi dao jos 2 poena da uzmem pare.

 

Za veceras nisam pametan, za pocetak odigrao prolaz CFC @ 2.00

Link to comment

Za veceras nisam pametan, za pocetak odigrao prolaz CFC @ 2.00

 

U zemaljskim kladionicama gde sam gledao (Maxbet, Meridian, Mozzart) 1.85 i za jedne i za druge. Kec na Celsi 2.20-2.30, a prolaz 1.85. Dakle, ozbiljno se uzima u obzir prolaz posle 0:0.  :D

Link to comment

Ja obavezno igram tacan rez 0:0 u kombinaciji sa jos nekim budalastinama, pre svega Zvezdu @ 2,4. Ne znam samo da l da budem dovoljno glup da igram i Portland :unsure:

Link to comment

Ne znam da l si se nadovezao na mene, al ja sam mislio na kosarku. O tom loptanju u vodi nemam pojma, to bi vrv mogao samo Sef da ti razresi.

Link to comment

Nisam bas pratio, jel odigrali Radnicki i Zvezda  nereseno u ovih par godina?

Mrzi me sad da kopam al dosta cesto je dolazio X. Uglavnom neko dobija 1 razlike, sa ili bez produzetaka tako da treba probati, sto da ne.

Link to comment

Ne znam da l si se nadovezao na mene, al ja sam mislio na kosarku. O tom loptanju u vodi nemam pojma, to bi vrv mogao samo Sef da ti razresi.

 

A ja sam mislio da ces igrati Zvezdu u vaterpolu ( igraju danas u 17.30, 2.40 je u Socceru). Nisam ni znao da se igra kosarka.  :D  

Sad vidim da je u kosarci u Mozzartu 2.40, a u Maxbetu 2.00. 

 

Mrzi me sad da kopam al dosta cesto je dolazio X. Uglavnom neko dobija 1 razlike, sa ili bez produzetaka tako da treba probati, sto da ne.

 

Stavicu na tiket, kad mi vec igrom slucaja palo na um. 6.50 u Mozzartu.

Link to comment

Sta fali SAS-u? Meni se cini da tankuju za sada, mozda i preterano. Na zapadu nema ekipe koja bi mogla da ih ugrozi, a sto da ne pruze zajeban otpor u finalu.

Link to comment

Ja obavezno igram tacan rez 0:0 u kombinaciji sa jos nekim budalastinama, pre svega Zvezdu @ 2,4. Ne znam samo da l da budem dovoljno glup da igram i Portland :unsure:

Koja je kvota na tačan rez? Možda je bolje x-x, ne verujem da je ogromna razlika u kvoti, a pokrivaš više opcija
Link to comment

Koja je kvota na tačan rez? Možda je bolje x-x, ne verujem da je ogromna razlika u kvoti, a pokrivaš više opcija

 

Za 0:0 kvota je 8.00. X-X 5.00 (Mozzart)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...