Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne znam sto forsiras OKC po ovom govnetu od kvote?
Serija je 50-50, svaki mec do sad je bio 50-50 maltene a ti igras 1.30? Logike bez.

Da bar igraju bolje, al ne igraju... niti su bilo cime pokazali da zasluzuju toliku kvotu. 
Da sam navijac OKC, a srecom nisam, narocito bi me brinula Durantova igra u proslom mecu... pisao sam vec da mi izgleda kao da su mu kojekakvi internet seratori usli u glavu bulaznjenjem da previse sutira pa je u prvom poluvremenu sutnuo samo 5-6 puta i do kraja meca nije uspio da udje u ritam. Imali su srece da Jackson odigra utakmicu zivota inace bi bilo laganih 1-3 i dovidjenja.

Link to comment

Ne znam sto forsiras OKC po ovom govnetu od kvote?

Serija je 50-50, svaki mec do sad je bio 50-50 maltene a ti igras 1.30? Logike bez.

Da bar igraju bolje, al ne igraju... niti su bilo cime pokazali da zasluzuju toliku kvotu.

Da sam navijac OKC, a srecom nisam, narocito bi me brinula Durantova igra u proslom mecu... pisao sam vec da mi izgleda kao da su mu kojekakvi internet seratori usli u glavu bulaznjenjem da previse sutira pa je u prvom poluvremenu sutnuo samo 5-6 puta i do kraja meca nije uspio da udje u ritam. Imali su srece da Jackson odigra utakmicu zivota inace bi bilo laganih 1-3 i dovidjenja.

Jeste da kvota nije adekvatna ali mi je OKC najizgledniji favorit veceras. Igraju kod kuce najvazniju utakmicu u seriji i ocekujem da Durant veceras odigra mnogo bolje. Solidno brane centre Memfisa a kvalitetnija su ekipa ukupno gledano. Nadam se da ne gresim.

Link to comment

Fei, evo u ponudi Randolph 22+ i Memphis @6.5. :)

 

Mada, primamljivije zvuci Wall 18+ i Washington @5.

 

Curry 24+ i GSW @6.5.

 

Opasno su favorizovali Clipperse veceras.

 

Ja cu navijacki Durant 32+ i OKC @skromnih 2.75.

Link to comment

Krenem do kladionice Parndorf vodi 1:0 82-83. minut (treba im da izbegnu razigravanje, protivniku nista ne treba). Vratim se 1:3! (84, 88, 90+3)

Tako mi i treba kad igram prvu utakmicu na tiketu!   :mad:

Link to comment

ja uzeo walla i wizardse i grifina i lac. Cekam jos OKC na jednom tiketu. Kvota na portland sutra  primamljivih™ 3.1, a indijana favorit protiv atlante.  :isuse:

Link to comment

Igrao sam Grifina over poena i Konlija asistencija.
Mislim da cu odigrati na Indianu sutra :isuse: narocito ako daju kvotu blizu 4 na njih i Dzordza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...