Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja ga odigro, nazalos, kako vec priznadoh na onom svetom topiku... :(a danas mi je taman izgledalo da je doslo vrijeme da naplatim jedan od svojih cuvenih olimpijskih tiketa... roma i ren mi dosli poslije preokreta, cak me i ogavna bolonja ispostovala, sve je islo ka jednoj predivnoj naplati 200 EUR sa dva ulozena...i onda me zakopa jebena fjorentina na kvotu 1.45 :isuse:doduse, djelimicno sam se pokrio (x2 na samp placao cak 2.50), tako da sam i pored preglupog singla na KKP dobar... nekih 10 ojra :) :isuse:

Link to comment

NFL došao ok. Fudbal loše odaberem. Colo Colo nije došao 3+.San Francisco opet produžetak. Generalno ih ove sezone ima puno. Ne sećam se da se to dešavalo ranije u toj meri.

Link to comment
danas samo basketkahasol +19.5zvezda -13partizan MLcedevita 1-1&olimpijagalatasaraj 1-1&montepaski 1-1
veciti ispalili, zvezda za poen, ocekujem sutra da siena dobije rutnski pa da bude pozitivan vikend
Link to comment

Dodje over vec u prvoj trecini. :oGrupa ASiena doh1(-9.5)Golden State dop>190.5Grupa BOlympiakos dop>149.5Sevilla 1Milwaukee dop>186.5Na tiketu prosao hokej, ostali Siena i Golden State.

Link to comment
Nisam znao sta da odigram. Over, under, over, under i na kraju nista. Da su Giantsi domacini, igrao bih over bez razmisljanja.
I ja bih igrao sve. Tezak mnogoznak. :DBlizi sam OVERU i Giantsima, ali kad vidim da je kvota na pobedu Skinsa u Mozzartu 2.45...dodje mi da odigram na RGIII-jaUzgred, X je u Maxbetu 14.00. Bumo vidli...
Link to comment

Prodje spojeni, uz 3 glavna singla. Klasika. Uzmem pare kada drugi gube i gubim kada svi uzmu. :lolol:Danas fudbal plus NBA. Poceli su da preteruju sa granicom Lakerse, poeni naravno. 214 obicna, dodatni poeni 210. :frust:Sta mislite o mecu Dinamo Zagreb-Dinamo Kiev. Znam da nikome nista ne treba. Bilo bi mi ipak neverovatno da domaci uzmu bod. :ph34r:Imam u planu Dortmund 3+ i Real 3+ ili tim 2+. Videcemo. :whistle:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...