Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

7/9 (fudbal 2/2, fiks; NHL 1/1, golovi; MLB 4/6, 2/2, fiks, poeni 2/4). Na fudbalu za promenu dva lagana izlaza; Inter i Milan dobise bez vecih problema. U NHL delu prolazi jedini over, taman 7 komada. MLB moze bolje od ovoga. Metsi i Dodgersi dobijaju, no poeni i dalje slabo dolaze. Under 5 ininga rutinski; Boston ide u plus u porazu; Toronto i Yankees zato razocarase u ofanzivi, Yankees pride i porazeni. Nakon dobrog starta dana, ponadao sam se da moze uleteti kombo tiket, no nije se desilo.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Detroit pob1 (OT&SO)

 

Nashville-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Montreal-Washington 6+

 

Tampa-Winnipeg 7+ (OT&SO)

 

Edmonton-Vegas 7+ (OT&SO)

 

Ottawa-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Dallas-San Jose pob1 (OT&SO)

 

Calgary-Arizona 6+

 

Kvote 1.23, 1.34, 1.52, 2.17, 1.68, 1.89, 1.46 i 1.60.

U fiksu na timove koji jure plasman/ulazak u playoff; golovi na uobicajene ekipe.

 

Prateci tiket, Pittsburgh pob2 (OT&SO), St. Louis 6+, Buffalo 6+, Colorado pob1 (OT&SO), Seattle 6+, LA Kings pob1 (OT&SO). Kvota 22.92.

 

 

MLB

 

NY Mets-Arizona 1 (Carrasco-Gallen)

 

Toronto-Oakland >8.5 (Ryu-Blackburn)

 

Boston-Minnesota >8.5 (Houck-Sonny Gray)

 

Texas-LA Angels 2 (Hearn-Syndergaard)

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Wells-Taillon)

 

Seattle-Houston 2 (Flexen-Verlander)

 

LA Dodgers-Cincinnati 1 (Urias-Greene)

 

Kvote 1.57, 1.69, 1.57, 1.78, 1.53, 1.61 i 1.39.

Fiks je odigran ili na timove koji imaju dosta bolji lineup, odnosno na one sa top starterom (Syndergaard, Verlander). Tu su i dva plusa na ekipe koje ce se standardno pratiti overima.

 

Siri MLB tiket, NY Mets >9.5, Tampa 2, Atlanta >8.5, Kansas <9.5, Miami >6.5, Cleveland 5I <5.5, Pittsburgh >8.5, NY Yankees >8.5, Milwaukee >8.5, LA Dodgers >7.5. Kvota 317.87.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Bologna 1

 

Porto-Portimonense tim 2+

 

Kvote 1.40 i 1.23.

Ne bas zanimljiva ponuda na fudbalu (bar kada je rec o zicerima koje ja igram), te u singlu stavih samo 2 meca.

 

Siri fudbalski tiket, sve u fiksu, bez dvoznaka, Porto, Fiorentina, Tottenham, Man Utd, Always Ready, Bolivar, Osijek, Fenerbahce. Kvota 8.53.

 

NBA tiket, Dallas H1(+13.5), Memphis >229.5, Philadelphia H1(+3.5), Golden State >216.5. Kvota 3.66.

Link to comment

Da. Ovo je jedan klasican podsetnik zasto ne volim da igram fiks na fudbalu. Imas 10 minuta 2 igraca vise i ne mozes da okrenes rezultat. Ocekivao sam i da ce ih sudija malo vise pogurati (neki penal, jbes crveni karton, to nije gol).

Ako nesto mrzim, to je kada mi u startu obore kombo tiket.

Link to comment

Zato kada je sudija produžio utakmicu na 8 minuta bilo je jasno da će biti gol  i treba staviti novac. Istina je da na početku niska kvota i Bolonjin položaj su govorili da Juve će to završiti lako, ali na terenu je uvek druga priča.

Link to comment

Tja, moracu na fudbalu golove 90%. Nocas sam recimo u NHL i MLB delu imao jedan jedini promasaj na fiksu (na cak 8 utakmica), a ovde ni ta jedna ne dolazi. 

Ne volim da igram live, posto si uvek u nekoj zurbi, da ne zakasnis/poranis sa igrom, plus imas ekstra suzeno vreme za prolaz.

Ja sam od ovih kojima je statistika 90% igre (jedno kod MLB meceva gledam kakvo ce vreme biti, posto ono ima solidan uticaj na picing, odnosno udarace).

Kombo bi svejedno pao, mada me nekako vise nervira kada padne neki zicer na fudbalu, u odnosu na NHL i MLB (valjda sto su hokejaske i bejzbol lige dosta ravnopravnije u odnosu na fudbal).

 

Link to comment

13/17 (fudbal 1/2, fiks 0/1, golovi 1/1; NHL 7/8, fiks 3/3, golovi 4/5; MLB 5/7, fiks 4/5, poeni 1/2), prosao je prateci NBA tiket (3+ kvota). Bitno je da sam na fudbalu odigrao smotani Juventus, a preskocih Dortmund (dobise 6-1 Wolfsburg). Mozda se i Porto mogao iskoristiti bolje, mada je tesko uvek igrati 3+ i sire na njima. NHL je doneo skoro idealno vece. Nashville, Rangersi i Dallas prolaze u fiksu; goleade na vecini utakmica gde su golovi i ocekivano, sa izuzetkom Edmontona (samo 4-0, i to protiv tima koji se bori za playoff). MLB korektno. Toronto odlazi u plus, u porazu; Boston je i dalje strasno metiljav za poene (moracu ih pratiti sa najvisim raspolozivim granicama, kako bih nadoknadio promasaje, plus su kvote preko 2); osim utihnulih Metsa, fiks dosta dobro. Yankees okrenuse 0-2 na vreme; Verlander ocekivano dobar; Dodgersi jos jedan trijumf; Syndergaard i Angelsi veoma dobri. Prolaz u NBA sektoru, mada mi je tu teze da se odlucim za jacu igru, posto je doigravanje u pitanju. Odlican dan, uprkos promasajima.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Detroit-Florida pob2 (OT&SO)

 

Minnesota-San Jose pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.28 i 1.36.

Samo 2 odabrana meca danas, a i ta dva u fiksu.

 

Prateci tiket, Buffalo 7+ (OT&SO), Nashville 6+, Toronto pob1 (OT&SO), Columbus 5+ (OT&SO). Kvota 5.90.

 

 

MLB

 

Seattle-Houston 2 (Brash-Urquidy)

 

Toronto-Oakland >9.5 (Manoah-Oller)

 

Boston-Minnesota >10.5 (Wacha-Ober)

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Zimmermann-Nestor Cortes Jr.)

 

Texas-LA Angels >10.5 (Perez-Suarez)

 

NY Mets-Arizona >9.5 (Peterson-Castellanos)

 

Miami-Philadelphia 2 (Hernandez-Wheeler)

 

Kvote 1.78, 2.25, 2.12, 1.50, 2.20, 2.43 i 1.66.

Philadelphia je sinoc smanjila skor u seriji na 2-1 i verujem da veceras imaju realnu sansu za poravnanje iza Wheelera. Yankees i Houston imaju jasnu prednost kada su postave u pitanju, te ih probah u fiksu. Poene (konkretno overe), probah nesto hrabrije; ako dodje do zatrpavanja, bar da uhvatim solidnu kvotu. Toronto, Boston, Angelsi, su vec standardni over timovi; Peterson ima losu tradiciju protiv Arizone, pa i tu odigrah plus (Metsima sigurno ne fali ofanzivnog potencijala).

 

Siri MLB tiket, San Francisco 5I <5.5, St. Louis >8.5, Pittsburgh >8.5, LA Dodgers>9.5, Atlanta >8.5, Colorado >10.5, Tampa <9.5. Kvota 58.84.

 

 

Fudbal

 

PSG-Marseille 3+

 

LA FC-Kansas 3+

 

Leverkusen-Leipzig 3+

 

Hoffenheim-Greuther Furth 4+

 

Arminia Bielefeld-Bayern 4+

 

Kvote 1.45, 1.67, 1.72, 1.93 i 1.76.

Juce sam mozda ispustio par stvari sa golovima. Na hokeju i bejzbolu i umem da kombinujem fiks i golove, no na fudbalu to ume da bude problem. Probah Nemce dosta siroko, a tu su i po par iz Francuske, odnosno MLS.

 

Siri fudbalski tiket, sve u fiksu, West Ham, Chelsea, A. Madrid, Bayern, Hoffenheim, Salzburg. Kvota 9.65.

 

NBA tiket, Phoenix >217.5, Milwaukee >221.5, Brooklyn H2(+12.5), Atlanta >212.5. Kvota 3.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bayern nikako da proradi ponovo. Ocekivao sam da ce bar danas moci bar do 3 gola do poluvremena (pa da opusteno gledam drugo), nakon ispadanja iz CL, no za sada jedan mrljavi autogol.:rolleyes:

Link to comment

Kakvi kilavi mecevi kod Nemaca danas, a to su kao bili najverovatnije utakmice za golove.:yawn2: PSG i LA FC mi vise dodju kao wild card.

Jos je i MLB krenuo ultra kilavo sa poenima (ne kapiram da niko nigde ne moze nista da udari, protiv ne bas etabliranih startera).

Link to comment

ostade mi 2 tiketica.

na jednom sam zabo psz gg+3+, real 3+, bruklin ph2, sad dodje milvoki ph1, dolazi i janis vise od 12 skokova ( na 11 je sad),

cekao bih anahajm vise od 5, finiks ph1 ali greskom stavih bukera vise od dve trojke a on se vrti tu negde.

na drugom milvoki, feniks i janis isto kao na prvom, anahajm5+, toronto 5+, sad dijego 7+ stavih kraudera 1+ trojku. nije neki suter ali voli da opali za 3 vise nego leba da jedekad se probudim za arbajt nadam se da ce biti poklona od deda mraza na mrski ponedeljnik

 

 

Link to comment

buker 4 trojke. dobih lepu svotu i to greskom. obicno stavim vise parova i onda pravim selekciju al ovaj put zaboravio da skinem " suvisne" parove.

koliko tako zabodem tih parova ali kao ajde da ne stavim kasnonocne  pa nemoj dva puta npr milvoki i slicno

Link to comment

5/14 ( NHL 2/2, fiks; MLB 1/7, fiks 0/3, poeni 1/4; fubal 2/5, golovi), prosao je prateci NHL tiket (5+ kvota) U NHL delu pogodih sve, kako u singlu, tako i na sirem tiketu. Florida je ponovo otisla u 7+, no ovoga puta sam ih ispratio samo u fiksu; Minnesota dobija tek u OT. MLB neverovatno lose. Najpre promasih sva 3 fiksa. Yankees se obrukase u seriji protiv Oriolesa, 2-1 poraz i samo 6 datih runs; Philadelphia izgubljen slucaj, 3-1 poraz u seriji protiv Marlinsa; za kraj se i Astrosi nisu proslavili protiv prosecnih Marinersa, 2-1 gubitak serije. Ne kapiram to, da skoro niko od top timova ne otvori sezonu kako treba (Dodgersi su verovatno jedini izuzetak). Poene sam odigrao sire, mada bih i sa nizim granicama imao samo jedan prolaz vise (Boston). Fudbal takodje tragikomicno. PSG prolazi u prilicno mrtvoj utakmici; LA FC i Kansas odigrase fin mec; Nemci zato razocarase skroz, sa tri pada. Nijedan bonus tiket na par verovatnih utakmica je dodatni biser. Da li sam mogao odigrati bolje juce, ne mnogo; max 2 prolaza vise, a i to ako bih mudrovao (Bayern 2, niza granica za plus u Bostonu). Veoma slab dan.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Chicago-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Colorado-Washington 7+ (OT&SO)

 

Arizona-Carolina pob2 (OT&SO)

 

Vegas-New Jersey pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.31, 1.82, 1.26 i 1.28.

Blizi se na zalost kraj regularnog dela sezone. Verovatno najbolji NHL bilans desetak godina unazad. Carolina je poravnata na celu divizije sa Rangersima, na 6 utakmica pre kraja (imaju pobedu vise u regularnom toku, koja je prvi kriterijum posle bodova). Colorado-Washington se mora probati na golove, kao i vecina derbi meceva. Calgary je fakticki uzeo diviziju, mada imaju priliku da budu drugi po broju bodova na Zapadu, odmah iza Colorada. Vegas je u must win situaciji i pobedom dolaze na bod iza Kingsa, odnosno 2 iza Predatorsa i Starsa.

 

 

MLB

 

Boston-Minnesota >7.5 (Hill-Bundy)

 

Milwaukee-Pittsburgh 1 (Lauer-Thompson)

 

LA Dodgers-Atlanta 1 (Kershaw-Ynoa)

 

Kvote 1.57, 1.54 i 1.44.

Boston je vec poceo i trenutnih 0-4 u 3. iningu je prilicno dobar razvoj situacije. Brewersi i Dodgersi su jasni fiksevi.

 

Prateci tiket, San Francisco H2(+1.5), Tampa 2, Houston 1, Philadelphia 2, Oakland 1. Kvota 8.64.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Verona 2+

 

Napoli-Roma 2+

 

Barcelona-Cadiz 3+
 

Molde-Lillestrom tim1 2+

 

Bodo/Glimt-Valerenga tim1 2+

 

Kvote 1.22, 1.29, 1.54, 1.45 i 1.53.

Dosta opreznija varijanta sa golovima danas. Italijani dolaze sve gore, zato samo po 2+; Barsa se u prvenstvu dosta popravila; Norvezani nisu odusevili na startu, pa mi timski golovi deluju kao dobra opcija.

 

NBA tiket, Philadelphia pob1 (OT), Dallas H1(+13.5), Denver >216.5. Kvota 2.35.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...