Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko nervira ovo izvodjenje kombinovanih timova.:isuse: Englezi sada kompletni, no Belgija je izvela neku postavu gde za dosta igraca moram da izguglam gde igraju.:dry:

Link to comment

Veceras ce biti ocigledan corak na fudbalu. Spanci jedva 1-0, a sta tek reci za Belgiju i isti rezultat, protiv jos slabijeg rivala. Izgleda da niko ne ume da igra u gostima, neverovatno.

Link to comment

Bas traljavo vece. Spanci jedva u 2+; Englezi kvota 1 (moji fiksevi su skoro redovno neresene tekme); Belgija prodala kombo tiket. Svajcarci i Vels se mogu podvesti pod solidna iznenadjenja (posebno potonji). Seferovic je masio penal za Svajcarce.:lolol:

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, hokej 1/1). Fudbal kilavo, no Spanci nekako udjose u 2+, za prolaz jednog tiketa. Englezi primise gol na kraju, za manju kvotu na istom. Belgijanci prvi put razocarase, samo 1-0 protiv nejakog rivala. Ocekivao sam da ce i rezervna postava lako dati 4-5 komada. Hokej rutinski. Korektan dan.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

Uruguay-Ecuador w1

Argentina-Bolivia 3+

Brazil-Peru w1

 

Kvota 1.79.

Konacno se zavrsava i ovaj prozor kvalifikacija, koji kladionicarski i nije dosao tako lose. Stoji da je bilo previse kilavih utakmica, no nadam se da cu to naplatiti tokom vikenda.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-Red Bull Munich 5+ (OT&SO)

Rungsted-KAC 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.65.

Hokejasi jos nisu krenuli kompletno, no rezultati su prilicno dobri. Nemci otvaraju sezonu, u najvisem rangu, derbi utakmicom. Tu je i par iz CL.

 

Prateci tiket, sve 5+ (OT&SO), Kloten, Salavat, Jokerit, Nizhny Novgorod. Kvota 2.94.

 

MLB tiket, Cleveland >8.5, Philadelphia 1, Atlanta 1, NY Yankees >8.5. Kvota 5.39.

MLB izuzetno tesko pogodljiv, zato i ovi siri tiketi.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1), prosao je kombo tiket (2+ kvota). U nedostatku neke jace kombinacije, ni ovo nije bilo lose. Fudbal je dosao lepo. Urugvaj dobija u zavrsnici utakmice; od Argentine sam ocekivao vise golova, no padose bar 3; Brazil bez problema. Hokej dobro odabran, mogao sam uklopiti i siri tiket. Lep dan (situacija se prilicno stabilizovala, od kako je krenuo hokej).

Minimalni ulozi (standardni, posle dosta vremena).

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Oostende 3+

Bayern II-Aschaffenburg 3+

 

PSV II-Ajax II 2+

Excelsior-Dordrecht 3+

De Graafschap-Volendam 3+

Midtjylland-Nordsjaelland 2+

 

Kvote 1.86 i 2.63.

Holandija 2 nije krenula ocekivano efikasno, no ne mogu isti timovi biti dobri za igru svake sezone. Ostalo su standardne stvari.

 

Prateci tiket, Pipinsried 3+, Heimstetten 3+, Memmingen 3+, Kapfenberger 2+, Horn 2+, Harrogate 2+, Sunderland U23 3+, Fulham U23 2+, Meppen 2+. Kvota 9.26.

 

 

Hokej

 

Roedovre-Herning 5+ (OT&SO)

Aalborg-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

 

Salzburg-Frisk Asker 5+ (OT&SO)

Bolzano-Jastrzebie 5+ (OT&SO)

 

Trinec-Ceske Budejovice 5+ (OT&SO)

Wild Wings-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

 

Iserlohn-Nurnberg 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.59, 1.72, 1.68 i 1.55.

Dosta zanimljivih parova na hokeju danas, te odigrah dablove ipak (da su kvote bile nesto nize, isla bi po 3 meca sigurno).

 

Siri hokejaski tiket, Plzen 5+ (OT&SO), Magnitogorsk 5+ (OT&SO), Yekaterinbueg pob2 (OT&SO), CSKA Moscow pob1 (OT&SO), AK Bars pob2 (OT&SO), JYP 5+ (OT&SO), Mannheim 5+ (OT&SO), Lugano pob1 (OT&SO), ZSC Lions pob1 (OT&SO), Fribourg 5+ (OT&SO). Kvota 32.27.

 

MLB tiket, Toronto 2, Atlanta 1, Houston 5I <5.5, LA Dodgers 5I <5.5. Kvota 4.39.

Link to comment

3/6 (fudbal 2/2, hokej 1/4). Fudbal se nekako uklopio, mada Holandija 2 nije krenula sjajno. Bayern II lagano, a i Club Brugge nekako prolazi, nakon serije neverovatnih promasaja. Hokej je doneo prvi dan sa losim rezultatima, cak 4 promasaja od 8 odigranih parova. Bolje je da sam vezivao po 3 meca, mada tako mozda ne bih uklopio nista (ja obicno vezujem meceve iz istih liga, te bi Nemci verovatno svejedno prosli). Korektan dan, kada se sve sabere, posto je na fudbalu uhvacena jedna veca kvota (bez bonusa na zalost).

Minimalni ulozi (normalne vrednosti).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Proleter 3+

Young Boys-Zurich 3+

 

Atalanta-Fiorentina 3+

AZ-PSV 3+

 

Monaco-Marseille 2+

Hoffenheim-Mainz 2+

Radnicki Kragujevac-Partizan 2+

Zenit-Akhmat Grozny 2+

 

Chelsea-Aston Villa w1

Santa Clara-Benfica w2

Greuther Furth-Wolfsburg w2

 

Man Utd-Newcastle 3+

Zwolle-Ajax 2+

Leipzig-Bayern 2+

 

PSG-Clermont 3+

Leverkusen-Dortmund 3+

 

Kvote 1.97, 2.69, 2.08, 1.70, 1.76 i 2.20.

Solidan broj zanimljivih meceva danas, vise nego sutra (mada i sutra ima tipskih stvari za igru, poput Norveske i Bolivije). Probao sam da izmesam stvari i ne igram samo 3+, tu su cak i 3 vinera.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 4+, Bournemouth, Fulham, Cheltenham, Bolton, Wycombe, Forest Green, Leyton, Barnet, Dover, Notts County, Wealdstone, Yeovil. Dobitak oko 20 milionceta sa bonusom.

 

Hokejaski tiket, Karpat pob1 (OT&SO), Kalpa pob1 (OT&SO), Salavat 5+ (OT&SO), Avangard pob1 (OT&SO), Gruner 5+ (OT&SO), Storhamar 5+ (OT&SO), Langenthal 5+ (OT&SO), Sierre 5+ (OT&SO), Frolunda pob1 (OT&SO), Oskarshamn 5+ (OT&SO), Orebro 5+ (OT&SO). Kvota 15.72.

 

MLB tiket, Oakland 1, Milwaukee 2, Houston 1, Atlanta 1, NY Yankees 2, LA Dodgers 1. Kvota 17.15.

 

 

 

Link to comment

Palace 1x,

 

Arsenal 1, 

 

Soton WH x,

 

Brentford Brighton x2,

 

Watford Wolves 2,

 

Stoke 1,

 

PSG 1,

 

WBA 1 :isuse:

 

Sjebe me Arsenalov Ballard golom za 1-1. Kvota cca 110.

Link to comment
8 hours ago, Miljenko said:

Zvezda-Proleter 3+

Young Boys-Zurich 3+

 

Atalanta-Fiorentina 3+

AZ-PSV 3+

 

Monaco-Marseille 2+

Hoffenheim-Mainz 2+

Radnicki Kragujevac-Partizan 2+

Zenit-Akhmat Grozny 2+

 

Chelsea-Aston Villa w1

Santa Clara-Benfica w2

Greuther Furth-Wolfsburg w2

 

Man Utd-Newcastle 3+

Zwolle-Ajax 2+

Leipzig-Bayern 2+

 

PSG-Clermont 3+

Leverkusen-Dortmund 3+

 

Kvote 1.97, 2.69, 2.08, 1.70, 1.76 i 2.20.

 

Ja često uzmem i spojim sve ovo tvoje na jedan tiket, malo promenim šta mislim da treba i stavim 20, 50, 100 kinti, kako kad...

 

Spoiler

yagzia3j.jpg

Ovo je prvi put da sve prođe :D Hvala brate :heart:

 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...