Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja se opet nakrcah golova u lajvu i imam još petnaest minuta da dočekam još dva :)

VlApRbC.png

 

Al' me zato prodaše žene Arsenalove :dry:

hioRL21.png

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Bodo/Glimt već 2:0 i idu po treći. Melju.

Mozzart je dao veću kvotu na njih protiv Tromsa koji je ušao iz druge lige, nego na Molde protiv Kristijansuda koji je prošle sezone bio 4.

Ok jeste Bodo u januaru prodao najboljeg igrača, ali ...

Link to comment

Obe po 2-0, oko 30. minuta, to je ono sto hocu da vidim i u drugim ligama.:happy:

Mene ne nervira, kada prodaju timovi iz Norveske recimo, ali ako zakazu ove ultra skupe ekipe, to vec pomalo ide na nerve. Plus su Norvezani obicno ekstra zanimljivi za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na sirem, za 13+ kvotu, Roma 0-0 na poluvremenu (3+), a fale jos Zvezda 3+, Everton 2+ I Juventus 2+.

Norvezani nadam se da mogu do bar po jos jednog gola u nastavku.

Koliko su ovi novi telefoni teski za kucanje. Stalno ispravljam, a ovi predlozi eventualnih reci, nerviraju prilicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prošle sezone je i Eurosport, doduše jako stidlivo, prenosio jednu tekmu nedeljom u 8 a Arena uglavnom samo ponedeljkom. Po wikipedii bi Arena trebalo da nastavi i ovu sezonu, ali ja u njihovim programima ne nalazim potvrdu (ceo region).

 

Al ja se vazda snalazim na druge načine :)

 

Bronbi izjednačio protiv Midtilenda koji ima igrača manje. Ako domaćin pobedi bili bi u 1 bod razlike 3 kola pre kraja (ako dobro razbiram njihov Play OFF sistem).

HT kec je 2.10

Link to comment

Zastoj kod Norvezana. West Ham I Everton oborise siri. PL timovi su stvarno za no bet. Ja igram sablonski I ne volim kada ekipa na smenu natrpa gomilu golova, ili dodje 0-1.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bodo prolazi, no prodace me Molde ipak. Razigrace se valjda tokom sezone. Treba mi neka sigurna kombinacija, kao sto je bio slucaj prosle sezone.

Link to comment

Zvezda bitno da protiv Vojvodine, nije mogla da se raspuca. :dry: Ja ih vise ne diram ozbiljnije pa makar padalo 10 na svakoj utakmici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...