Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 minutes ago, Miljenko said:

Hartlepool na stranu, Spanci su tek debilni. Nereseno nikome ne odgovara I oni ce lagano odigrati 0-0.

 

Odgovara Realu. :mad:

Doduse, odgovara i meni, odigrao sam X2, bila kvota 2.00. Imam na tiketu sa jos dosta ludosti, a pustih na sitno i jedan singl da ne bude da nisam.

Link to comment

Tja, nadam se da ce mi bar glavni tiket proci, ako ovi sporedni nece. 

Bayern odmah 1-0. Ajmo jednu kanonadu, za razbibrigu.

 

Sutra igra treca liga kod Engleza. Oni su obicno najefikasniji od svih nizih liga.

Edited by Miljenko
Link to comment

Biram jedan glavni tiket fudbala na nivou dana i ni to ne moze doci kako treba.:isuse: Bayern jeste zatrpao protivnika, no AZ bednih 1-0 i igrac manje. Ja se ne secam neke sezone sa ovako malo 7+ meceva generalno. PSG samo jedan, Barsa samo 3, Real nijedan, Ajax i AZ po 2, PSV jedan, Atalanta jedan (Lazio ima 4), u PL ima 8 timova sa 2+ komada, no previse su nekonzistentni (ili 0-0, ili gomila golova). Cini mi da su Holandjani najvise propali. Stoji da izvoze veliki broj igraca, no ovo je previse kilavo za njihove standarde.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja jedva cekam da fudbaleri zavrse sezone, da mi ne skrecu paznju bezveze. Skoro uvek uleti neka bezveze utakmica.

Krecu Norvezani sutra, mozda od njih bude neke koristi, mada kako ovi drugi igraju, tesko (Nemci I Italijani su recimo izuzetak).

Inace The Strongest prekinut nakon 3-0 za domacina u 8. minutu; gosti dosli sa 8 igraca.:ziga:

Link to comment

Molim lepo :D

 

4HjQPOP.png

 

Bio jedan mnogo dobar tiket sa GGi4+ na Liv:Sou, penzija takozvani :D

Edited by Skyhighatrist
  • +1 3
Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, MLB 0/1), Bayern je dosao 6+ (4+ kvota), a prosao je konacno i prateci NBA tiket (7+ kvota). Na fudbalu klasika, ne mozes naci ni dva para koja ce sigurno doci. Bayern ubedljiv, dok se ne secam ovako nepredvidljive sezone kod Holandjana. U MLB delu je under na Yankees-Nationals bio nacrtan, no od onoliko pluseva ja bas uzeh Metse, gde je zafalio poen (samo 2 undera od 14 utakmica; Cubse ne racunam posto granica obicno izlazi tek u lajvu kada su domacini). Bolje bih prosao da sam odigrao dva MLB dabla (ne bih mogao promasiti drugu, plus kombinaciju). NBA je konacno doneo nesto, u NHL sektoru dva promasaja. Ovo vec lici na klasicnu kilavu subotu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Tromsoe 3+

Molde-Kristiansund 3+

 

Parma-Atalanta 3+

Rennes-PSG w2

Feyenoord-Ajax 2+

Eintracht Frankfurt-Mainz 2+

 

Kvote 2.08 i 2.14.

Krece Norveska 1, pa da probamo standardnu proslosezonsku kombinaciju. Atalanta kao i obicno, PSG je pod imperativom pobede, Ajax i Frankfurt ipak opreznije.

 

Jedan od pratecih tiketa, Sassuolo 2+, Benevento 2+, Roma 3+, Juventus 2+, PSV 2+, Man Utd 2+, Everton 2+, Zvezda 3+, Lyngby 2+, Klaksvik 3+, Fuglafjordur 3+, Salzburg 2+. Kvota 13.73.

 

 

MLB

 

NY Mets-Arizona 5I <4.5 (Jacob deGrom-Smith)

LA Angels-LA Dodgers 5I >3.5 (Quintana-Bauer)

 

Kvota 2.23.

deGrom je 3-0, 1.63 ERA, 0.86 WHIP, na 4 starta protiv Arizone. Smith nije nastupao protiv Metsa. Tekuca sezona, deGrom, 2-2, 0.51 ERA, 0.57 WHIP; Smith, 1-1, 4.91 ERA, 1.55 WHIP. Poslednja 3 nastupa, deGrom, 2-1, 0.43 ERA, 0.48 WHIP, 38 strajkauta i 2 walks, uz jedan primljen HR; Smith, 0-1, 7.71 ERA, 1.61 WHIP, 4 Ks i 2 walks, 2 protivnicka HR. Serija, 2 undera prvih 5 ininga.

Quintana je 1-1, 2.01 ERA, 1.21 WHIP, na 5 startova protiv Dodgersa. Bauer, 4-0, 2.70 ERA, 1.22 WHIP, na 5 startova protiv Angelsa. Do sada, Quintana, 0-3, 1.0.59 ERA, 2.24 WHIP; Bauer, 3-1, 2.44 ERA, 0.79 WHIP. Trend od 3 starta, Quintana, 0-2, 8.25 ERA, 1.75 WHIP, 19 Ks i 7 walks, 3 dopustena HR; Bauer, 1-1, 2.45 ERA, 1.04 WHIP, 22 strajkauta i 6 walks, 4 HR rivala. Serija, 2 overa u startnom delu meca.

 

Siri MLB tiket, Boston 5I >3.5, NY Yankees 5I >4, Minnesota 2, Cleveland 5I <5.5, Chicago White Sox 2, St. Louis 1, Texas >7.5, Atlanta 5I <5. Kvota 37.77.

 

NBA tiket, LA Clippers >208.5, Minnesota >221.5, New Orleans >213.5, Dallas >210.5, Sacramento >215.5. Kvota 6.81.

Edited by Miljenko
Link to comment

Engleska treca liga, skroz razocaravajuce poluvreme. Pet 0-0 meceva na poluvremenu, prilicno neverovatan ucinak. Dve koje preskocih naravno udjose u 3+ vec tokom prvih 45 minuta.:lolol:

Link to comment

Da. Nista I dalje, 0-1 od 11. minuta, protiv tima koji ne stoji skroz kriticno. Atalanta dodje 7+, postaje vec neverovatno da I ove najprostije stvari tesko dolaze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...