Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas mi neki Knitel predao pri vodjstvu od 6:2 i 4:4 u drugom setu i popusio sam jer ovi racunaju to kao poraz, a posle sam odigrao 4 para za 3500, dva prosla i cekam Mladenovicku i Jankovicku za 16 500. Naravno, Kristina je dobila prvi set 6:1 a onda se nesto povredila i sad gubi 1:4 u drugom (od raspale Medine Gariges), i osecam da ce predati jer se nesto drzi za tu zavijenu butinu. Ozbiljno razmisljam da napravim pauzu, najstrasnije sam se izgruvao zadnjih dana :D

Link to comment

Pogodim Man u - Che x pp ili x na kraju, Fiora 1 i 2+ a padnem na Realu 2 i 2+ ... od 10. min 1:0 i tako ostane. Pa to im se nije dogodilo ni za vreme Kapela. Mozda dok ih je vodio Tosak, a igrali Dzeremi, Elvir Baljic i Perica Ognjenovic!

Link to comment
Dabl @2,10VeradascoHaaseDabl @2,11Ormachea uzima setSelaDabl @2,16Voegele OVER 20,5LisickiDabl @2,45Fichman (+5,5)JankovićCuevas (+8,5) @1,95
3/4= +2,72Oba promašaja iz istog dabla :thumbsup: a moglo je da bude još bolje da se Cuevas nije povredio.
Link to comment

Kilav ponedeljak. Barsa, Real i ovi moji 0-1, u istom kolu, nadam se da nece biti takvih gluposti skoro.Ponadao se solidnim rezultatima na US Openu, kad ono jos gore nego obicno. Nishikori i Gulbis izgubili od igraca van prvih sto. :isuse:Bar kod zena nije bilo iznenadjenja sa gemovima.MLB korektno, 2/3.Dobro. Haider-Maurer je 88. koliko vidim, ali ne menja mnogo.

Edited by Miljenko
Link to comment

FudbalSchalke w2Propratni na golove sa kupovima. Od tenisa, dva u fiksu. Jedan sa 7-8 mečeva, kvote do 1.15 i drugi malo hrabriji, gde su Vesely, Tomljanović i par izrazitih favorita.Kvitova 9- 2.set i Vinči 9- 2.set.Mix, Bayern 2 i Azarenka 9- 1.set.MLBDetroit-Oakland 1LA Dodgers-Chicago Cubs 1Ima dosta teških parova. Igraju medjusobno playoff konkurenti, odnosno timovi bez šanse za doigravanje. Dodatan problem predstavljaju sve manje kvote, što je bliži kraj sezone.Verlander baca za Detroit, Kershaw za Dodgerse.Moraće ovo kao dabl, jer nigde nemam Dodgerse preko 1.3.

Link to comment

Evo ga vadjenje od sinoc, ljubim vam svima kurac (akterima dobitnog tiketa, ne vama furunasima :D )Upravo sastavljam jedan maratonski za hiljadu, tesko da moze sve da dodje jer uvek neko proda ali bar cu se malo loziti. Klizan protiv Janga mi je najzanimljiviji par, 1.86 na pobedu Slovaka a bolji je igrac za klasu, cak i na tvrdoj podlozi.

Link to comment

Od 18 utakmica engleskog kupa samo na dve nije pao gol u prvom i ja sam "pogodio" jednu od te dve da odigram 1+I & 2+II. :twak:Dobro moglo je i gore. Ovu drugu sam promasio. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...