Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nocas kvota na Steelerse koji gostuju u Clevelandu 2.40 (Mozzart). Nema Bena ove sezone, ali mi se cini da je kvota previsoka. Mozda vredi probati.

Edited by Nesh
Link to comment

U Maxbetu je kod miksa fiks&golovi, prva granica uvek bila veca, a druga manja. Danas u ponudi kod nekoliko meceva za miks prva granica 5.5, a druga 6.5, pa prakticno samo Minesota - Arizona i Vancouver - Dallas mogu da se igraju fiks & over4.5. Bas bez veze.

Tikete sam igrao peske u Mozzartu, ali uobicajeni elektronski HTZ sa dva fiksa & over 4.5 mi sveli na dve utakmice. :isuse:

Link to comment
13 hours ago, renne said:

pa nisu nikada ni imali, a u listi pod imenom kosovo piše Tim

Hvala renne, nisam znao

Htedoh u lajvu na Cehe I vidim nema utakmice u ponudi..pretpostavio sam razlog.

Naravno da su Cesi okrenuli:frust:

Edited by Godfrey
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), Engleska je dosla 6+ i 7+, Portugal 6+, prosao je i kombo tiket. Reprezentacije su dosle sasvim dobro, mada su Francuzi dugo nervirali, te dali gol iz penala za prolaz. NHL tesko da je mogao lakse, obe utakmice prolaze u prvoj trecini. Cak su i oba sira tiketa bila blizu (NHL pada na Anaheim 1X, NBA na Dallas over, standardno za jedan poen, moja granica 209.5, pada 209). Fin dan, nakon ne bas sjajnog perioda.

Standardni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Toronto-Boston 5+ (OT&SO)

New Jersey-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Washington-Montreal 5+ (OT&SO)

Ottawa-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,44 i 1,48.

Preskocih samo jedan danasnji par, cini se da se 5+ trendovi polako vracaju u normalu (nakon nesto slabijeg otvaranja meseca)

 

Fudbalski tiket, Norway H1(-1.5), Finland 2+, Switzerland H1(-1.5), Italy 2+, Sweden 2+, Denmark 6+, Spain 3+. Kvota 7,61.

 

NBA tiket, San Antonio >205.5, Detroit >212.5, Houston >219.5, Minnesota >231.5, Oklahoma >207.5, Memphis >207.5, LA Lakers >211.5, Boston >217.5. Kvota 25,93.

 

Link to comment

Steelersi totalni raspad. :isuse:

Maxbet opet ima samo dve utakmice gde moze da se igra fiks&over 4.5. Moracu da igram u Socceru ili Mozzartu ubuduce. Tamo su bile manje kvote za te igre, al, dobro, valja pogoditi nesto, pa i nek bude manji izlaz. :D

Link to comment

Imas i u Mozzartu pobednika sa produzetkom (mada ti to ovde ne bi pomoglo). U pojedinim kladionicama sada imas samo 1 i 2 na basketu.

Meni su omrazeni Svajcarci oborili tiket kvalifikacija; Danci daju sesti, ovi dobijaju samo 1-0.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (NHL 0/2). Ovo se verovatno malo vraca za oktobar, gde je u NHL delu, dolazilo bukvalno sve i svasta. Po pogodak i promasaj na oba tiketa. NBA bih pao i sa dablom, ponovo nisu dosli najverovatniji plusevi (Houston i LA Lakers). Fudbal je bio blizu, ali su Svajcarci opet odigrali sa losom realizacijom (obicno ih preskacem, no prevari se covek). Nadam se da ce u decembru uslediti standardna dobra serija, jedino treba imati para i ispratiti i ove slabe periode.

Standardni ulozi i danas.

 

Fudbal + NHL

 

Germany-Belarus 3+

Tampa-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Toronto 5+ (OT&SO)

Boston-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,51 i 1,44.

Nemci jedini deluju zanimljivo za golove, pa nisam bunario trazeci jos neki fudbal. NHL standardni timovi, uz nadam se bolji ucinak nego nocas.

 

Fudbalski tiket, svi parovi su 3+, Wimbledon, Bolton, Gillingham, Rotherham, Coventry, Crewe, Cheltenham, Leyton, Forest Green, Crawley, Swindon, Notts County, Chorley, Sollihull, Bromley, Torquay, Edinburgh, Cove. Kvota 21902,27; sa bonusom 2137015,99 dinara.

 

NH tiket, Minnesota 5+ (OT&SO), Tampa 1X, LA 5+ (OT&SO), Calgary X2, Edmonton 5+ (OT&SO), Florida 5+ (OT&SO), Pittsburgh 1X, Washington X2, Buffalo 5+ (OT&SO), Montreal 1X, Philadelphia 5+ (OT&SO), Nashville 1X, Vancouver 5+ (OT&SO), San Jose 1X. Kvota 55,05.

 

NBA tiket, Chicago >223.5, Milwaukee H2(+2.5), New York >205.5, Miami w1, Houston H2(+6.5), Dallas >211.5, San Antonio >219.5, LA Clippers >220.5. Kvota 15,43.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...